Perfumy

emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2020 18:17
Dziewczyny chcę kupić Kenzo Flower 50ml, natomiast niekoniecznie chcę to zrobić w Douglasie czy innej Sephorze. Czy drogerie internetowe typu izapachy, amour albo notino sprzedają oryginały?
pointure   Dresiarz mentalny.
07 października 2020 18:34
emptyline  Notino oryginały 🙂
Notino oryginały ale czasami mają mało konkurencyjne ceny. Czasami empik ma dobre promocje na perfumy 🙂  ja jeszcze zaglądam zawsze na ezebra i do tagomago
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2020 20:27
Dzięki dziewczyny! ezebra ma akurat dobrą cenę.
Na damskich perfumach średnio się znam, ale jeśli chodzi o męskie to bardzo lubię Hugo Boss Energise. Moja dziewczyna też je uwielbia 🙂
Edit Spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Spam
Edit spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Spam
Odgrzebię trochę temat. Staram się wszystkie moje kosmetyki zamieniać na takie, które nie są testowane na zwierzętach i tak jak przy jakichś kremach, szamponach czy żelach pod prysznic nie mam tego problemu tak przy perfumach nie mam pojęcia. Jedyne jakie znam, że nie są testowane to perfumy od Anny Lewandowskiej. Zastanawiam się jakie są jeszcze firmy, które wpisują się w cruelty free? Używa ktoś takich? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 lutego 2022 19:49
macbeth, do głowy przychodzi mi evolve w rossku coś koło 100 zł kosztują. Wąchałam i zamierzam kupić pralinowe
safie, no właśnie wczoraj byłam w Rossmannie i rzuciły mi się one w oczy, więc kupię na pewno 🙂 Teraz są akurat na promce za 74 zł, muszę tylko zdecydować który zapach 🙂
Według mnie perfumy są bardzo zmysłowe, więc zastanawiając się nad znalezieniem tych dopasowanych do nas, warto przyjrzeć się też innym zmysłom. Czym Wy się kierujecie najczęściej podczas wyboru perfum?
ZuzannaKonieczna   ZuzannaKonieczna Ban permanentny
15 września 2022 18:57
Post został usunięty przez moderatora
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2022 19:06
idź robić kiepski marketing gdzie indziej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się