Perfumy

Baby,prawda jest taka,ż perfum nie powinno kupowac sie w prezencie.Mało kiedy jest sie na 100% pewnym,że zapach przypadnie do gustu!Zastanów sie może Quendi nad innym prezentem.  😉


Na 100% to może nie... ale ja osobiście perfumowy gust swojego faceta znam...😀

Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.



Oczywiście, że tak!
Ja mam tak, że jak gdzieś poczuje zapach którego używałam kiedyś to od razu odsyła moje myśli do przeszłości...🙂 A jeśli kiedyś używałam zapachu, który nawet teraz mi się podoba jako zapach, ale kojarzy mi się z jakimś nieprzyjemnym okresem w moim życiu - nie popsikam się nim🙂
Ostatnio towarzyszylam kumpeli podczas zakupu perfum dla jej siostry. Nie bylo tego zapachu, ktory chciala, wiec sprawdzilysmy Coco Chanel Mademoiselle i... prezent trafiony a ja zaczynam zbierac na swoj flakon  🍴
AN świetny wybór...😉 dla mnie te perfumy to klasa po prostu! Są cudowne... Też zbieram, bo flakon mi się wyczerpał już jakiś czas temu...🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 grudnia 2008 22:49
Mhmm wiem że pewnie nie jest to w 100% możliwe ale czy można poznać czy sprzedawany "tester" to naprawde tester czy podróbka ? Chciałam tacie na gwiazdke sprawić prefumy więc dobrzeby było gdyby było oryginalne jednak miło byłoby wydać trochę mniej kaski.
Ada na pytanie niestety Ci nie odpowiem, bo nie wiem🙂 Ale szczerze mówiąc, nie wiem czy tester to dobry pomysł na prezent... Tester żeby zaoszczędzić na perfumy dla siebie - owszem🙂
A dlaczego? Musisz pamiętać, że testery zwykle nie są oryginalnie zapakowane, często nie mają korka itp.
to może zamiast testera kup na strawberrynet.com ? będzie taniej i na pewno oryginalne 🙂
a ja ostatnio z uporem maniaka używam Giorgio Armani - Code  🍴
i tradycyjnie Hugo Bossa 🙂
Eternity- CK
i Kate Moss

moje ostatnie typy perfumowe🙂

Fajna ta www.strawberrynet.com,dzięki za podpowiedź
Ada  Czesto testery sa neco gorsza wersja prezentowanego zapachu - przede wszystkim sa mniej trwale.
ja zawsze odnosilam wrazenie ze wlasnie testtery sa o wiele lepsze niz nietestery  bo musza jakos zapchniec zeby klienta zachecic i w sumie u mie sie sprawdzilo tester piekny nawet na mnie a perfumy niestety nie

niechce nabijac nowego posta słuchajcie moze ktoras z was niuchała te perfumy i moze mi powiedziec czy pachna one żelkami (wiem dziwne pytanie) kiedys mialam okazje je powachac i zapamietalam tylko uteleczke jednak byla bardziej fioletowa niz ta i zastanawiam sie czy te to te same i czy pachna jak gumiżelki
http://pl.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=71531&goChar=A#DETAIL
Ada  Czesto testery sa neco gorsza wersja prezentowanego zapachu - przede wszystkim sa mniej trwale.


Słyszałam opozycyjną opinie,że dobre i prawdziwe testery sa trwalsze,żeby skusić tą trwałością na zakup.
Słyszałam opozycyjną opinie,że dobre i prawdziwe testery sa trwalsze,żeby skusić tą trwałością na zakup.



Też tak słyszałam...🙂


www.strawberrynet.com --> sprawdzona ta strona? Jak długo idzie przesyłka? Na pewno orginalne perfumy?

ja od lat szaleję na punkcie emporio armani city glam  😍 😍 😍
ostatnio miałam też CK IN2U, ale to była zdecydowanie jednorazowa przygoda. mój chłop z kolei od niedawna używa Chanel Allure Sport i jestem po prostu zachwycona. najfajniejsze jest to, że rano pachnie tak mocno, świeżo, a jak wraca po pracy i zapach jest już lżejszy, to tak słodko i zmysłowo. mrau 😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 grudnia 2008 14:01
Też mi się wydawało że testery są trwalsze.
www.strawberrynet.com --> sprawdzona ta strona? Jak długo idzie przesyłka? Na pewno orginalne perfumy?



Podłączam się do pytania. Budzi moje wątpliwości trochę cena gdyż zapach, który mnie interesuje kosztuj 250zł w sklepie a na tej stronie TYLKO 160 zł !!! Różnica jest bardzooooo duża.
ja na mikolajki dostalam od mojego Dolce Gabbana Light Blue i bardzo ladne sa.. a on je uwielbia 🙂
ja ogólnie lubię większość zapachów CK - teraz mam IN2YOU - dostałam w prezencie, trafione i na co dzień One, lubię też Escape, ostatnio wąchałam Secret Obsession - zachęciła mnie ładna reklama 😉 i na razie jeszcze sobie nie wyrobiłam zdania, muszę poprosić o próbkę jak coś będę kupować w Sephorze
poza tym szaleję za Gucci Envy i Aquca di Gio Armaniego, lubię też Flower by Kenzo i La monde est beau też Kenzo, Dior Pure Poisone, kiedyś też YSL Opium, teraz chyba już mi przeszły
hmm, więcej grzechów nie pamiętam... używałam kiedyś wody Aromabliss żółtej z Oriflame i byłam zaskoczona trwałością, zapach też mi przypasował - lekko cierpki, cytrusowy.

z męskich.... jak poczuję gdzieś Aqua di gio to muszę się oglądnąć  😉 podoba mi się też Ultraviolet Paco Rabanne, niesamowicie męski, co prawda pachniał tak jeden z moich ex, ale teraz już podchodzę do tego zapachu bez sentymentu  😉

czym pachnie od święta moja obecna obsesja  😎 to jeszcze nie wyczaiłam, ale to coś lekkiego, na co dzień za to pachnie najwspanialszym zapachem świata - stuprocentowym mężczyzną  😜
Ja niezmiennie zakochana w Flowerbomb Victor&Rolf, Euphorii CK i Dior Addict Shine.

z męskich.... jak poczuję gdzieś Aqua di gio to muszę się oglądnąć  😉
Też uwielbiam ten zapach. W połączeniu z odpowiednim mężyczną  😎 A jaką ma fajną reklamę... ;d
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 grudnia 2008 19:44
Hah upolowałam Dolce Gabbana Light Blue :]
Oczywiście zapach cudowny jak zawsze.
Kupiłam razem z body gel'em light blue.

No to teraz z zachcianek został mi do kupienia (oczywiście kiedyś tam) Escape.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 grudnia 2008 20:03
Zakochałam się w CK In2You 🙂 I juz sobie zakupiłam, jeszcze kilka perfum i będę szczęśliwa 😎
też lubię ten zapach  😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 grudnia 2008 21:22
też lubię ten zapach  😜

Ahh, ahh  😀 😎

wąchałam ck euphorie ale szczerze to mi do gustu nie przypadła. Z resztą niektóre z perfum dosłownie śmierdziały, nie wiem jak je można kupić 🤔 no ale każdemu podoba się co innego :P
A ja dostałam na Mikołaja Ninę Ricci, flakonik takie czerwone jabłuszko. Ślicznie pachnie, jak owoce w karmelu 🙂
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
15 grudnia 2008 00:16
Dziewuchy a macie tak, że zapachy kojarzą Wam się silnie z okresem w waszym życiu, z konkretnymi osobami, sytuacjami, widokami? Ja mam pamięć węchową bardzo dobrze. Czasami to miłe, czasami nie, zależy jakie się ma wspomnienia.


oczywiście że mamy, Hugo Boss Soul zawsze i wszędzie będzie mi się kojarzył z moim ex. Często mam tak że siedząc koło jakiejś osoby i czując jej perfumy identyfikuje je z kimś innym😉
mój były ostatnio powiedziałm mi że zawsze będzie pamiętał mojego siora addicta, pomieszanego z zapachem papierosówi kawy 🙄
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 grudnia 2008 19:28
Zakupiłam nowy  zapach. Nigdy nie gustowałam w tej nucie zapachowej ale ta jest poprostu obłędna 😜. To Bruno Banani - Pure Woman 😜
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 grudnia 2008 19:33
Zakochałam się w CK In2You 🙂

Nie dziwię się 😀 Jestem mu wierna już od długiego czasu 🙂
I też oczywiście ukochane Baby Doll 😜
😅 Coco Mademoiselle zdobyte! zrobilam sobie samej prezent pod choinke, czeka zapakowany... jeszcze tylko tydzien! a potem moze dolacza do tego jakies super-mile skojarzenia 😉 hmm.....
Podbijam pytanie o http://www.strawberrynet.com - sprawdził ktoś? Warto ryzykować?

A co do mnie, to absolutne hity to:
1. Gucci - Envy Me
2. Dior - Addict II
3. Versace - Bright Crystal (bardzo podobne do Addicta)
4. Versace - Woman
4. Carolina Herrera - 212 Sexy
Seksta   brumby drover !
28 grudnia 2008 00:11
CK Euphoria Blossom..... 😍 😍 😍 wacham sie bez przerwy haha
a ja ostatnio zakupilam Christine Aquilere INSPIRE  😁 bardzo mi sie podoba, choc czasem mam wrazenie, ze jest to cięzki zapach ( ale w sumie tylko takie lubie :>😉
Gillian   four letter word
28 grudnia 2008 11:40
Jun,  dostałam Inspire w prezencie 🙂 jest cudny, choc faktycznie ciężki i jak dla mnie to bardziej taki "wyjściowy". Na codzień mam teraz Showtime - Kylie Minogue i jestem w nim absolutnie zakochana, zapach jest powalający! I jest dobrze odbierany przez męską częśc świata 😀
Kylie Minogue jeszcze zupełnie żadnych nie wypróbowałam, musze to zmienic  👀
Ostatnio w Douglasie wypróbowałam tester Kate Moss (nie pamietam nazwy, ale w takiej granatowej buteleczce) bardzo mi się podobają. Zapach nawet nie jest ciężki, ale taki ''zdecydowany''
Jakiś czas temu miałam w domu próbkę perfum La Perla. Zapach dość mocny i chyba najbardziej mi odpowiadał, ale poki co nie na moją kieszeń 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się