Perfumy

Oti powąchaj sobie Opium YSL i Pure Poisone Diora, mogą Ci się spodobać
oti   Everybody lies...
16 maja 2009 19:12
Niewidzialna,
no właśnie Amor Amor sa fajne na początku. ja pierwszą butelkę szybko zużyłam, bo bardzo mi się podobały. no i kupiłam drugą, a ta mi już nie idzie w ogóle, chyba od roku próbuję je zużyć..  🙄 ja to juz tak mam, że strasznie szybko mi się niestety wszystko nudzi..  🙄

szepcik,
powącham jak tylko będę miała okazję. może akurat jakieś mi przypadną do gustu. dzięki!  🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 maja 2009 20:17
Może, któraś z was coś powiedzieć na temat- Agent Provocateur Eau Emotinelle ?
[quote author=śliwkowa link=topic=218.msg134638#msg134638 date=1230728993]
Ja mogę z czystym sumieniem polecić http://www.iperfumy.pl/.
Kontakt może nie jest najlepszy, ale tragedii nie ma, cała operacja dość sprawna. No i zaoszczędziłam 80zł (w porównaniu do cen z Sephory). Z tym, że ja odbierałam osobiście, w biurze w Warszawie.
[/quote]

Czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z tym sklepem? Właśnie zachorowałam na coś, co mają w ofercie...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 maja 2009 10:13
oti wąchnij sobie jak bedziesz miała okazję Gucci Rush, kocham je miłością wielką  😍
W zeszłym roku jak byłam z wizytą w Londynie u brata, to kupiłam Echo Davidoff'a  😜

Moja kolekcja  😉
* Lacoste "Touch of pink" bardzo fajne  🙂 woda toaletowa
* United Colors of Benetton "Colors de Benetton" woda toaletowa
* Davidoff "Echo" woda perfumowana
* Koh samui "Illa" woda toaletowa
* Gucci "Rush" woda toaletowa
* Eau Jeune "Secret elixir" woda toaletowa

Mój facet ma:
* La Rive "Grey point"  uwielbiam jak nimi pachnie  😜
* FM pour homme tez bardzo fajne
* Trussardi "Python" jak dla mnie szałowe

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 maja 2009 13:48
ja miłością wielką dażę Moschino CheapandChic 😜 😍



[img]http://www.highclass.pl/files/1393799504/moschino_2995_2.jpg_300_small[/img]
Moja nowa miłość perfumowa
Valentino Rock & Rose  😍

W sumie juz 4 takie miłości na liście, a kasy jak nie było, tak nie ma.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
26 czerwca 2009 22:02
Byłam dziś w perfumerii poszukać jakichś perfum dla siebie, ale kompletnie nic nie mogłam znaleźć. Kobietka się namęczyła, chyba z 50 zapachów mi pokazała, a mi nic nie podpasowało... Ja chyba muszę mieć jakieś perfumy na oku żebym mogła coś wybrać.  W sumie wszystkie pachniały dla mnie tak samo, chociaż kawe co jakiś czas wąchałam :P Dostałam próbkę Flower by Kenzo, ale sama nie wiem, chyba trochę za słodki na lato...
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 czerwca 2009 12:11
W sumie wszystkie pachniały dla mnie tak samo


Gdy wąchałasz dużo zapachów to normalne.
Można maksymalnie kilka, tak z 3-5 wąchać żeby naprawdę poczuć "co to jest", później się to już zlewa.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 czerwca 2009 13:43
[quote author=Niewidzialna link=topic=218.msg285104#msg285104 date=1246050150]
W sumie wszystkie pachniały dla mnie tak samo


Gdy wąchałasz dużo zapachów to normalne.
Można maksymalnie kilka, tak z 3-5 wąchać żeby naprawdę poczuć "co to jest", później się to już zlewa.
[/quote]

dlatego warto miec kawe w perfumerii
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 czerwca 2009 14:56
Wąchałam co jakiś czas kawę 😉
Szukam teraz jakiejś świeżej perfumy, ale nie mogę nic znaleźć... 🙄
oti   Everybody lies...
27 czerwca 2009 17:03
ja jak byłam ostatio w Douglas'ie to dostałam próbkę perfum Cerutti 1881 i.... zakochałam się w nich! są fantastyczne!  😍 długo się utrzymują i mocno pachną (mimo, że to tylko zwykła próbka), aczkolwiek moja mama twierdzi, że sa okropne.. :p
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
27 czerwca 2009 23:43
oti też dostałam tą próbkę jakiś czas temu, również mi się podobały, w sumie nawet o nich nie pomyślałam! 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 czerwca 2009 22:14
Dziewczyny, miała któraś z Was Giorgio Armani White?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
30 czerwca 2009 13:41
A mi niedawno skończył się Ck In2U 🙁
Ale dostałam Cindy Crawford, takie jak tu (zdjęcie z Allegro) - http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/673/25/52/673255258 Szczerze mówiąc średnio mi się podobają. Jak się mało psiknę, to jeszcze można je polubić, ale większa ilosć jest już bardzo dusząca i ostra. Pasują raczej do dojrzałych Pań na wieczorne wyjścia.

Ja dostałam takie i jakoś mi nie pasuje.Postarza mnie.
Znacie?
zaba   żółta żaba żarła żur
30 czerwca 2009 13:58

Ja dostałam takie i jakoś mi nie pasuje.Postarza mnie.
Znacie?


Znamy!
I bardzo lubimy! 😀

Dlaczego postarza?
Ja od lat używam Escape CK i jakoś przywykłam.
A to jest słodkie bardzo bardzo.
Fajne,ale sama nie wiem...
Może dziś gorąco i ogólnie mnie zapachy drażnią.
Escape są świetne  😜
In2U też, właśnie mam 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 czerwca 2009 19:03
Moje naj naj perfumy to
Clinique - Happy heart
Chopard - Wish

Uwielbiam też
Nazelie - Silver (za jedyne 20zł) i o dziwo wiele osób jest zachwyconych :]
Naomi Cambell - Cat deluxe
Kochani, proszę o radę.

Uwielbiam, wprost ubóstwiam miec na sobie zapach kokosa i/lub wanilii. Niestety poza dezodorantem znalezionym na rynku "u ruskich" nie znalazłam nic podobnego. Czy są jakieś perfumy o tym zapachu? A może przejśc się do jakiejś rozlewni i zrobic na zamówienie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 czerwca 2009 19:35
Są mgiełki do ciała o takich zapachach. Poszukaj w Yves Rocher (osobiście uwielbiam z tej firmy mandarynkowa mgiełkę). Bardzo dużo osób je poleca.

Allegro
Allegro
Oriflame ma serię kokosową, co prawda tylko żel pod prysznic/do kąpieli i balsam, ale pachnie ślicznie
I w Sephorze może tez coś być
ikarina, miałam mgiełkę z Avonu właśnie wanilię i kokos.
dziękuję :kwiatek:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 czerwca 2009 22:40
ikarina, Vera Wang - Princess, ta perfuma jest waniliowa.
Ja kupiłam mamie Flora By Gucci jest świetna! I znalazłam perfumę dla siebie. Tzn. 'znalazłam'... Wyszłam z perfumerii z popsikaną ręką, żeby zobaczyć jak na skórze pachnie, ale zapomniałam nazwę, bo ekspedientka mnie popsikała 😵 Tak cudnej perfumy jeszcze nie widziałam! Najprawdopodobniej był to Michael Kors, ale nie wiem musze iść to sprawdzić... Jaka jestem głupia 👿
Używam U by Ungaro (Avon) i kilka razy miałam Chance Chanel. 😍 W Sephorze kiedyś koleżanka pokazała mi Hugo Boss (nie pamiętam jaki) myślałam, że oszaleję.
Kochani, proszę o radę.

Uwielbiam, wprost ubóstwiam miec na sobie zapach kokosa i/lub wanilii. Niestety poza dezodorantem znalezionym na rynku "u ruskich" nie znalazłam nic podobnego. Czy są jakieś perfumy o tym zapachu? A może przejśc się do jakiejś rozlewni i zrobic na zamówienie?


Jeśli mieszkasz w Wawie lub czasem tam jeździsz to Body Shop ma całą serię kokosową, z mgiełką do ciała włącznie, waniliowe zapachy też mają.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 października 2009 19:51
a ja teraz mam glupi problem. musze kupic eau de perfume i w zaden sposob nie moge sie zdecydowac. a wybieram pomiedzy Marc Jacobs Lola (boski flakon!) i Dior Miss Dior Cherie. najechetnij wzielabym oba zapachy, ale nie znajdę na to 700zl  :emot4:
volto kochana, pomoz mi wybrac  :kwiatek:
Rzuć monetą!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się