Perfumy

zadne perfumy damskie mnie tak nie hipnotyzuja jak Davidoff Coolwater i od niedawna Armani Code,ktorego teraz uzywam.
Boskie !
Roberto Cavalli Serpentine
Kocham! 😉
Ck in2u  😍 😍  piekne!
nike fission ale na lato wybieram raczej świeższe zapachy czyli adidas fruity rythm 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 sierpnia 2010 11:31
Moschino I love love  😍 i Hippy Fizz 😜
Ck in2u   😍 😍  piekne!

o tak, ubóstwiam je  💘
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
14 sierpnia 2010 16:43
Moschino I love love  😍 i Hippy Fizz 😜

I Love Love są absolutnie cudowne, innych moschino nie znoszę, nie wiem dlaczego... 😉
Uwielbiam też DKN'owe zielone jabłuszko  😍
Podoba mi się też Benetton Jeans (?) i Nike Up or Down  💘
Wszystkie te perfumy stoją na mojej toaletce, i nigdy nie mogę się zdecydować...  🤦
U mnie od jakiegos czasu D&G La Lune , zakochałam sie po uszy 🙂
A z takich stałych zapachów to YSL Elle.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
27 sierpnia 2010 13:55
ferragamo Incanto Shine i Incanto Charms oraz serpentine Cavalliego. Wieczór "mocno romantyczny" 😉 - Paco Rabbanne i XS Black... poezja...
Do mojej listy ulubionych dołączyły Poison od Diora 🙂
zadne perfumy damskie mnie tak nie hipnotyzuja jak Davidoff Coolwater 
Boskie !


podpisuję się rekoma i nogami 🙂
Na Narzeczona też działają :P
moja nowa miłość to Ange ou Demon le Secret Givenchy  😍
DKNY Be Delicious Fresh Blossom zakochałam się w nich jak tylko poczułam.
Wczesniej miałam tester DKNY Be Delicious ale wszyscy pytali CO TAK ŚMIERDZI OGÓRKAMI? więc zrezygnowałam 🙁
za 30ml w Douglasie zapłaciłam za FB 169 zł, ale widze ze na strawberry nie ma tej pojemności, a porównując zielone to 15 zł różnicy w cenie 🙁
Do mojej listy ulubionych dołączyły Poison od Diora 🙂

Hypnotic Poison są piękne, osobiście nie używam ale moja mama je miała, cudowności!
Chanel Chance i Coco Mademoiselle, mhmmm  😍 😍 😍
Fajne są również nowe Pumy (Animagical? Nie pamietam, czy to napewno ta nazwa), takie lekkie, świeże🙂
A z takich "śmierdziuchów" cudownych, to Kenzo Jungle  😉
Jestem uzalezniona od Black XS paco rabanne, ale czuje powoli potrzebe odskoczni. Ostatnio podczas poszukiwan czegos w zamian zakochalam sie w SHE armaniego. Mmmm...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2010 14:10
Zamówiłam sobie na Allegro perfumy Wish - Chopard za 125zł. Ciekawe co dojdzie.
a co sądzicie o CK one summer ?
dostałam dziś w prezencie, niby unisex, ale bardziej męsko pachnie...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
02 września 2010 21:33
A który kolor? JA byłam zakochana w takich w niebiesko-zielonym flakoniku o ile dobrze pamiętam, ale nigdzie go nie mogłam dostać 🙁
A który kolor? JA byłam zakochana w takich w niebiesko-zielonym flakoniku o ile dobrze pamiętam, ale nigdzie go nie mogłam dostać 🙁

żółto-pomarańczowy
już od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą właścicielką mych ukochanych perfum pt coolwater (by Davidoff of course!)
Musiałam wykorzystać strefę bezcłową na lotnisku 🙂  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 września 2010 13:17
U mnie zakończyło się wszystko super. Dostałam oryginalne perfumy, zafoliowane i jestem ahhh zadowolona 🙂
a na mnie zadnych perfum nie czuc  😵 szlag mnie od tego trafia, bo nie po to wydaje kase zeby nie mialo to zadnego efektu, niezaleznie od ilosci jaka sie popsikam  🙄
zaba   żółta żaba żarła żur
04 września 2010 15:50
a na mnie zadnych perfum nie czuc  😵 szlag mnie od tego trafia, bo nie po to wydaje kase zeby nie mialo to zadnego efektu, niezaleznie od ilosci jaka sie popsikam  🙄


Jestes tego w 100% pewna?  😉
Pytam,ponieważ często jest tak,że pewnych perfum na sobie nie czujemy,ale cała reszta czuje je doskonale. 🙂
to, ze ja nie czuje, to ok, bo tak jak mowisz - szybko sie przyzwyczajamy do zapachu. ale jak nikt z otoczenia nic nie czuje, to juz troche dziwne  😉
potrzebuje opini na temat tej perfumy Burberry The Beat, czy długo się utrzymuje?
polecam moje przenajukochańsze Parisienne od Yves Saint Laurent. na skórze trzymają się średnio (ale na mnie ogólnie słabo się wszystko trzyma), za to na włosach i ciuchach... król! rewelacyjne.
to, ze ja nie czuje, to ok, bo tak jak mowisz - szybko sie przyzwyczajamy do zapachu. ale jak nikt z otoczenia nic nie czuje, to juz troche dziwne  😉


Mam to samo, buuu 🙁 Psikaj po ciuchach, zapach troche wolniej się ulatnia niż ze skóry. zastanawiam się dlaczego tak się dzieje...
pony   inspired by pony
09 października 2010 10:26
ja obecnie uzywam burberry brit dla delikatnej odmiany, srednio trwale ale zapach mnie zaczarowal 🙂
Obecnie jestem zakochana w moim nowym nabytku CK in2U Heat Summer edition 2010. Są Boskie!!!
Przez długie lata ( ok. 5) byłam wierna Lacoste Touch of pink ale jakoś w tym roku postanowiłam coś zmienić i chyba trafiłam na mój nowy zapach 😀
Szkoda tylko, że to seria limitowana  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się