Czy volta padła na amen? [przeniesiony z voltazastepcza.fora.pl]

mogłby sobie admin firefoxa zainstalowac co podkresla ortografy...
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2008 15:54
Quanta- JESTEŚ WIELKA kobieto. Topik jest absolutnie uroczy i klimatyczny. Mi jest absolutnie obojętna nazwa w sumie i przeciw żadnej protestować nie zamierzam, ale już się cieszę, że będzie to wyglądało tak fajnie
wątek zamknięty
Łał, trafiłam tu wreszcie.
Dzis zajrzałam na starą voltę i cos mi sie widzi, ze wszytsko pożarło
Chyba dobrze, wracać nie zamierzam.
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
01 grudnia 2008 16:48
Quanta! Jesteś w Wielka!🙂
wątek zamknięty
Totalny szacun Quanta!!!

ps....tez nie wracam na stara, ale nie ukrywam, ze niespecjalnie utozsamiam sie z nazwa voltopiry, poniewaz wzbudza uczucia:
a. "malo profesjonalnego forum" - ( wszak chyba volta byla najbardziej profesjonalnym ze wszystkich w naszym kraju) -
b. nazwa tylko dla wtajemniczonych starych bywalcow - czyli malo zachecajaca dla nowych.
c. sugeruje lekko szydercze podejscie do tematu (jakby tego bylo malo na starym )
d. jest malo ( o ile wogole) konskie.

niestety sama pomyslow na nazwe nie mam - wybaczcie
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 grudnia 2008 18:27
sznurka napisał: Koniczka bez obrazy, moja personalna opinia jest taka ze trzeba dać szansę porządzić nowej brygadzie, jak się nie sprawdzimy to inna sprawa.

Ada deko to zaczynanie od nowa po raz 5? jest żenujące...

Ależ ja się obrażać nie zamierzam - było pytanie dotyczące starych modów to odpowiadam, za moderacją nie tęsknię jakoś specjalnie, także miłej zabawy, jak będziecie potrzebować pomocy to nie ma sprawy mogę pomóc, ale rządzy władzy specjalnie nie odczuwam więc i bez moderacji spokojnie przeżyję
wątek zamknięty
Quanta, respect!!! Jestem w wielkim- pozytywnym szoku. Świetna ta próbka.
Dla mnie nazwa jest sprawą drugorzędną, zatem popieram pomysł kilku adresów prowadzących do jednego forum.

Zen mieszkania nie oddam, bo nie mam. Może pod wpływem kryzysu na rynku budowlanym mieszkania w Warszawie stanieją???
wątek zamknięty
REVOLTA!
Przewrotna nazwa!
wątek zamknięty
Coś mi się wydaje, że macierzysta voltahorse stanie się drugim ŚK pełnym sweetaśnych quoniarek.
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
01 grudnia 2008 21:47
Laito ale wtedy my będziemy już na swoim i mało nas to będzie obchodzić🙂
wątek zamknięty
Czyli, ze jak?? Jutro jeszcze tutaj czy juz pod nowym adresem??
wątek zamknięty
a tak btw nowa strona volty wygląda przeokrutnie....
wątek zamknięty
Zly sen autora, jak nic.
wątek zamknięty
A dla mnie lepiej niż kiedykolwiek.
Każda strona się aktualizowała, podążała za trendami a volta została w jakiejś zapomnianej epoce stron internetowych. Pierwszy raz stała się czytelna. Ale to samo w sobie raczej nie sprawi, że zacznę tam coś czytać
wątek zamknięty
Moze i jest bardziej czytelna niz byla, ale w porownaniu do tego co prezentuja soba inne strony no i co mozna aktualnie wyczarowac na stronie to niestety marnie to wyglada.
wątek zamknięty
A kiedy volta w porównaniu do innych portali coś sobą reprezentowała? Bo chyba nie za moich czasów
wątek zamknięty
Tak na prawde to nigdy.... No moze jak powstawala, ale to nie moje czasy byly...
wątek zamknięty
Uff, no to mi dałyście zagwozdkę z tymi domenami... Myślałam, że będę mogła dziś grzecznie uruchomić stronę z jedną domeną, a potem mieć 2-3 dni na podpięcie kolejnego adresu, ale skoro dla wielu osób nazwa jest niefajna, to zabrałam się dziś za łączenie forum z drugą domeną (re-voltą). To już jest trochę wyższa szkoła jazdy - bo forum jest jedno (jeden content, jeden engine), a dwie zupełnie różne domeny. Trzeba zreorganizować absolutnie wszystkie linki wewnętrzne zdefiniowane na sztywno. To musi przecież działać w ten sposób, że jeśli jedna osoba (dajmy na to quanta) będzie siedziała pod serwisem voltopiry i wyśle PW na tym samym forum do drugiego użytkownika (dajmy na to do quoniarki), która korzysta z forum re-volta, to to musi dochodzić. I posty w dwóch miejsc działają w jednym miejscu - przynajmniej miałam dziś fun popisania sama do siebie z dwóch forów
Trzeba się wspomóc Apaczem 😉

No nic, skończyłam i idę spać na trochę.

Zaproszę w dzień moderatorki do testowania i proponuję przenosić się dziś (wtorek) w nocy, co Wy na to? Tylko uprzedzam, każda kolejna domena przeciągnie sprawę przynajmniej 24 godziny w czasie 😉 (samo odpalenie dnsów trwa z pół dnia...)

Btw, bardziej cywilizowany toperek na re-voltę:

(trochę na szybko, jakby ktoś chciał się graficznie powyżywać, to zapraszam 🙂

BTW, a może jako trzeci adres - taki najbardziej neutralny - uruchomić www.konskieforum.pl ? To by się ładnie pozycjonowało, no i dla wszystkich niewtajemniczonych mogło by być czytelne...

p.s. 1 - strona Volty ostro daje po oczach. Ja jestem bardziej grafikiem 😀 niż programistą i nie chcę sobie wypalać dziur na siatkówce. Ała.
p. s. 2 no to luli i spać 😉
wątek zamknięty
Quanta działaj kobito działaj a do ludzi mam apel by nie wymyślali dodatkowych cudów bo będziemy tu kisnąć do Wielkanocy.
wątek zamknięty
quantanamera napisał:
Btw, bardziej cywilizowany toperek na re-voltę:
superowy
wątek zamknięty
dea   primum non nocere
02 grudnia 2008 08:45
Jak dla mnie re-volta rewelacyjna. Siedzę na plecaku i czekam na sygnał do odjazdu 😉
Quanta - szaaacuuun 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 grudnia 2008 10:11
quantanamera napisał: BTW, a może jako trzeci adres - taki najbardziej neutralny - uruchomić www.konskieforum.pl ? To by się ładnie pozycjonowało, no i dla wszystkich niewtajemniczonych mogło by być czytelne...
i dawałoby napływ "świeżej krwi" 😉
ale mysle, ze doskonale bedzie jesli zechcesz to zrobic kiedyś w przyszłosci w wolnej chwili 🙂
aktualnie zgadzam sie ze sznurką - nie ma co kombinować, trzeba iść na swoje i juz 🙂

Ascaia - no tak to wygląda, ze jesteś jedyną (a co najmniej najgłośniej) narzekającą. Doczytaj co napisała quantanemera - mozna dopiąć dodatkowe adresy później. Plis zacisnij zeby i wytrwaj te kilka dni na voltopirach czy re-volcie 😉 a potem bardzo ładnie poprosimy quante o dodatkowy przyjemniejszy adresik i juz 🙂
wątek zamknięty
[quote="caroline"] quantanamera napisał:

Ascaia - no tak to wygląda, ze jesteś jedyną (a co najmniej najgłośniej) narzekającą. Doczytaj co napisała quantanemera - mozna dopiąć dodatkowe adresy później. Plis zacisnij zeby i wytrwaj te kilka dni na voltopirach czy re-volcie 😉 a potem bardzo ładnie poprosimy quante o dodatkowy przyjemniejszy adresik i juz 🙂

Amen - byle szybciej na swoim, dopracować można potem
wątek zamknięty
quanta normalnie
wielkie
wątek zamknięty
Ej, dlaczego napadacie na mnie na dwa tematy? Gdzie mam odpisywać?
I w ogóle coście się mnie czepili?


Czy ja coś mówię, żebyśmy się nie przenosili? Padło demokratyczne pytanie czy voltopiry pasują - napisałam że mi nie pasują. I tyle!
Z resztą nie tylko ja tak napisałam.
Padła druga nazwa re-volta.pl
Quanta juz ją popięła i sama zaproponowała trzecią konskieforum.pl
Napisała także że dziś w nocy możemy się przenosić.
Czy mówię, że mam cokolwiek przeciwko? Nawet jako jedna z pierwszych osób spytałam kiedy już mamy się meldować na nowy adres.
I nie zrzucajcie na mnie jakiejś wyimaginowanej winy, że przenosiny się odsunęły O MATKO Z CÓRKĄ! CAŁY JEDEN DZIEŃ!
Po jasną chlorellę tworzycie przy tych przenosinach atmosferę napięcia?!
wątek zamknięty
ascaia po co piszesz identyczny post w dwoch wątkach?
wątek zamknięty
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
02 grudnia 2008 11:58
Quanta- wieeelki RESPECT i ogromne dzięki . Czekam na hasło i w drogę !
wątek zamknięty
odniose sie do dyskusji tutaj, chociaz tamten watek mi bardziej pasowal:

ascaia, nie wiem czemu moj post odebralas jako atak na ciebie- ani razu nie uzylam twojego nicka, napisalam ogolnie, bo widze ze jest jakis trend na wymyslanie nazw i oczom swoim nie wierze. zeby nie bylo- mam swiadomosc, ze nie ty jedna zanegowalas wybrana domene.

to wszystko. uwazam, ze w tej chwili rozwazanie nad nazwa, tworzenie ankiet z bog wie jaka data przydatnosci do ukonczenia jest po prostu strata czasu.
mozna sie w to bawic pozniej.
wątek zamknięty
zen
dokładnie jak mówisz
i również nie pisałam personalnie do Ciebie


PS. dostaję rozdowjenia jaźni gdy jeden temat jest ciągnięty w dwóch wątkach.
wątek zamknięty
Witam back w świecie żywych i zaraz zjeżdżam na dół do firmy.

Hej, kiedy właśnie dobrze jest narzekać 🙂 - to napędza zawsze rozwój i dążenie do lepszych standardów. Ja jestem zadowolona, że działają już dwie strony, zawsze fajnie jest mieć jakąś alternatywę 🙂 Absolutnie nie marudzę, tylko raczej się usprawiedliwiam, że czas leci, a tu dalej nic.

Tak w ogóle, sama jest "klientką" różnych serwisów internetowych i zdecydowanie upierdliwie czepiam się adminów, wysyłam im literówki, teraz np. znalazłam błędy na formularzu zgłoszeniowym do ogłoszeń polskie-konie.pl (swoją drogą, respect dla admina, odpisał od razu, poprawił i jeszcze dostałam kod smsowy gratis) 😀

Ergo, wymaganie jest jak najbardziej dobre.


A w ramach tego, że ja sama potrafię być mega wścieklizną, to pozwolę sobie skomentować:



"Witam serdecznie,
niestety forum padło, a nie zostało przez nas odłączone.
Cały czas trwa odzyskiwanie bazy danych, przez wyspecjalizowane firmy.



Odzyskanie bazy danych specjalistycznej firmie zajęłoby kilka godzin. No, może kilka dni, jeśli wydarzył się naprawdę duży miks. Ponieważ w przypadku rzeczonej strony V. to odzyskiwanie twa już prawie miesiąc, to zakładam się o rękę, że "specjalistyczna firma" jest studentem informatyki z Zielonej Góry, który sobie dorabia, a ma czas grzebać w kodzie tylko wieczorami. I chyba w dodatku niezbyt piątkowym studentem, bo A. tkają arrasy i nic z tego nie wynika, B. piątkowy student siedziałby już dawno w dziale IT dużej korporacji, a nie mykał takie zleconka po szkole...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.