Czy volta padła na amen? [przeniesiony z voltazastepcza.fora.pl]

I to chodziło. Chociaż myślałam, że adres i funkcje będą pot 'karteczką' i nic się nie rozjedzie. 😉
wątek zamknięty
korsarz, zaproponuj to adminowi voltahorse.pl 🏇
'hej admin, wiesz, bedzie w sumie ok jak zostawisz info na swoim forum, ze sobie poszlismy dzie indziej. c ya'  😁
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
05 grudnia 2008 19:32


No Korsarz !
dopingujemy  😅 😅 😅
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
06 grudnia 2008 20:19
hehe, "stara" volta zostala zreanimowana, ciekawe czy konkurencja zdopingowala?

chociaz szczerze mowiac to jakies zombie powstalo, czesc postow wcielo, o wygladzie nie wspomne...
wątek zamknięty
to teraz kto żyw niech kopiuje co mu potrzebne ze starych zbiorow zanim forum znow padnie!
wątek zamknięty
Ja myślę że to nie głupi pomysł. Może się podzielimy? Każdy skopiuje kilka wątków...
wątek zamknięty
A ja jestem na przyklad ciekawa kiedy ktos napisze tam jakis post i..... czy bedzie to voltovicz czy tez ktos spoza. 😉
wątek zamknięty
abre ja tam zajrzałam i sie wystraszyłam jak to wygląda...
ja bym chciała odzyskać trzy watki
mix hc/oo
o butach
i o bezterlicówkach
ale na razie nie mam wizji jak to pokopiowac...
wątek zamknięty
Oj tak, wyglad ma zdecydowanie kosmiczny/natretny/nieczytelny czy jak to tam nazwac.
wątek zamknięty
Teoretycznie mam robota, który dałby radę ściągnąć całość. Trzeba przy nim jednak pogrzebać, co może zająć dzień/dwa zanim zadziała. Może Quanta ma coś, co ruszyłoby szybciej?

Przyznam szczerze, że już mi uszami wychodzi to, co się dzieje z voltową bazą danych.
wątek zamknięty
Łosz, cóż za straszny design  😉
a parę rzeczy faktycznie przydałoby się odzyskać
wątek zamknięty
szukajka coś tam u nich nie działa 😎
wątek zamknięty
Amnestria - tam zawsze coś nie działa 🙂 Jakby wszystko działało to byłoby jakieś święto  😉
wątek zamknięty
Już się pogubiłam. Zgromadziliśmy się tutaj na nowej volcie. Teraz widzę, na Volcie znów działa forum Volty. Przedtem była Volta zastępcza. Ponieważ nie mogę się tak do końca tutaj zorientować, wyjaśnijcie proszę: czy kiedyś wrócimy na stara voltę, czy nastąpi "rozłam" na wiernych starej volty i revolty? Czy... ???
wątek zamknięty
pisz gdzie chcesz 🙂

wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
06 grudnia 2008 23:09
no proszę, a jednak volta odżyła...i są już  nowe posty 😎
wątek zamknięty
fajnie, archiwum będzie
wątek zamknięty
taaak, jeden user gada sam ze soba- w koncu ma odpowiednie towarzystwo 😉

wątek zamknięty
zen to mnie rozbawiłaś😀

swoją drogą, jaka ta volta... dzika  🤔
wątek zamknięty
zen, dobre dobre...
wątek zamknięty
do uslug 😉
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 grudnia 2008 23:34
Szok. Co za szata graficzna- daje po oczach, koszmar  😲
A w jednym z przegadanych przeze mnie wątków posty SĄ NIE WSZYSTKIE POSTY  😲 😲
Nie dosć, że nie ma tych nowszych, to jeszcze stare są wybiórczo.  😤
Bardzo bym chciała by zostały skopiowane wątki.
Ja umiem tylko reczniena zasadzie 'kopiuj- wklej' , jesli się to przyda to moge pomóc


lets-go
Droga wolna do powrotu.
Natomiast większość zdecydowała być tu. Po tym, jak  uzmysławilismy sobie, ze administrator starej volty tyle czasu miał Nas i nasze prośby gdzieś, majc jednoczesnie tupet do ciągnięcia kasy dzięki nam. Po tym jak przypomnieliśmy sobie wiecznie nie działającą wyszukiwarkę, zwalonych wiele innych funkcji, milion reaktywacji volty (w tym kilka edycji nie odzyskanych)-i ogółem forumowego trupa/dinozaura technicznego do obsługi.
Wspólnie wiec stworzyliśmy nową, naszą re-volte/ voltopir-landię pod skrzydłami naszej  matki technicznj 😉 - Quanty.
😅 😅 😅
wątek zamknięty
Jak dla mnie szata graficzne tej nowej volty jest zupelnie nie do przyjecia. Balagan / metlik itp. Avatary gdzies po prawej stronie, tresc postow oddzielona w przedziwny sposob. Nie..... nie odpowiada mi zdecydowanie.
Tutaj jest zdecydowanie lepiej. ;0
wątek zamknięty
Pewnie, że lepiej!

Nie znam się, bo z informatyką nie mam nic wspólnego... Ale czy naprawa edycji postów, albo wyszukiwarki to taki wielki problem? Czy administrator miał to po prostu głęboko gdzieś...?

Forum volty naprawiane było miesiąc. Nasze powstało w 2 dni i jest cud, miód. volta może jedynie pozazdrościć...  :winko:
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 grudnia 2008 23:57
Klami

Nawet jakby szata graficzna lepsza była, to i tak za pare mesięcy znowu cos tam sie sypnie, znowu cześć postów zaginie (a wiele z nich wiąrze sie ze sporym nakładem czasu, pracy).   Może admin zrozumie swą lekcje 😁

m0niSk4
Dokładnie  😅
wątek zamknięty
To teraz my go mamy gdzieeeeśś  :emoty232:
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 00:29
Nawet jak zrobi przed nami    🙇  to my go 😂 , oraz 🤬 , a potem  :nunchaku: na końcu :bum:,  i wrócimy  🏇 tutaj  ... :winko:


A tak w ogóle to kiedy robimy parapetówę  😁 :pijacy:
(- ma ktoś pomysł jak 🤔 )
wątek zamknięty
Doro - padłam😀
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 grudnia 2008 15:24
Może by skorzystać z okazji że volta działa i powiadomić reszte użytkowników o nowym forum ?
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
07 grudnia 2008 15:28
Z tego co zauważyłam to na starym forum udziela się jedynie wrotki...I chyba wie o re-volcie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.