Czy volta padła na amen? [przeniesiony z voltazastepcza.fora.pl]

Ja zdecydowanie wolę starą voltę, ciesze się, ze jest nowa odsłona i image 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
07 grudnia 2008 16:15
a z kim tam będziewsz pisać? z wrotkim i edytką? 🙂 bo reszta jest tutaj
wątek zamknięty
miesiąc - gwarancja, że Ci z którymi chciałabym pisać wrócą na starą, dobrą voltę 😉
wątek zamknięty
A z ciekawości.. czym się różniła stara volta od tej nowej, skoro skład był praktycznie taki sam (tyle, że teraz jeszcze nie ma wszystkich, bo nie dotarli)..?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 grudnia 2008 16:32
rewir- nikt na siłę nie trzyma. Jak ktoś woli wiecznie wieszające się forum, admina, który ma wszystko w dupie i wrotkiego, to czemu nie...
wątek zamknięty
Chyba, że ktoś woli dziecinadę w postaci śmiesznej moderacji i ostrzeżenia za literówki, to powodzenia :]
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
07 grudnia 2008 16:39
rewir , taka prawda , nikt na siłę nie trzyma. Skoro wolisz stara voltę to co tutaj robisz? Bo to trochę nie wdzięcznie w stosunku do Quanty...
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 grudnia 2008 16:43
hmmm

to teraz jest coś jakby volta rozpadła się na swoje mnogie wcielenia xD

stała gwardia jest tu
niedobitki tam
reszta pewnie porozchodziła się na fora innych końskich portali i raczej już tam zostaną...

się porobiło...
mam nadzieję, że nie muszę dalszych domyślnych konsekwencji tutaj rozpisywać... xD
wątek zamknięty
rewir, moim zdaniem to troche nie w porządku, nikt nie trzyma na siłę.
quanta musiała się sporo namęczyć, żeby reaktywowac forum, docen
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 grudnia 2008 16:47
nie każcie jej doceniać, jej sprawa, co robi. Toż to nie koniec świata.
wątek zamknięty
w sumie też prawda.  😀
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2008 16:54
oprócz pana W widziałam tam tez kilka osób, które chciał tu ściągnąć, ale  - nie działa PW  🙄
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 grudnia 2008 16:55
ushia- a Ty tam modem cały czas jesteś xP

On chciał je tu ściągnąć?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2008 16:57
OMG - zjadlo mi "am" - ja chciałam

i co z tego ze nominalnie jestem modem, jak panel moderacji tez nie dziala  😂
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
07 grudnia 2008 17:01
ushia - to stara volta, tam nic nie działa 😉
Ja tam tu zostaje , bardzo mi się to forum podoba.
wątek zamknięty
mi tez się tu podoba. przynajmniej ja, nie mam żadnych zastrzeżeń.  😀 jest git majonez
wątek zamknięty
Jaa, wreszcie są szanse, ze na revolcie zapanuje jakas kultura słowa.
Tych, którzy maja problem z moderacją zegnam na starą voltę, ja sie tam ciesze.
czlowiek się na takim wizazu przyzwyczai do ostrzezen za atak na innego uzytkownika, to na volcie szok przechodzi, ze sie mozna dowolnie obrzucac blotem.
Eh, normalnosc.
wątek zamknięty
jak pamietam, na starej volcie, miałem chyba 1 ostrzezenie. :emota2006098:  😎
heh
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2008 17:11
taka mnie własnie refleksja naszła - ile osób będzie miało dylemat gdzie pisac albo pisalo na obydwu i ile dyskusji i konfliktow w zwiazku z tym bedzie dwutorowych...

janek - miales, ale za ogloszenie nie tam gdzie trzeba 😉
wątek zamknięty
wiem, wiem uschia ale to tylko dlatego, że byłem całkowicie nowy na volcie, zielony, nie wiedziałem co sie dzieje. heh, dopiero zobaczyłem na forum, że jest ogloszenia nie konskie  😀 tez jestem ciekawy. w sumie co za roznica. tu jest fajnie, naprawde fajnie, nie wiem po co sie klocic.
wątek zamknięty
mi sie wydaje, ze po prostu tzreba jeszcze troche czasu, az re-volta osiadzie, ochloniemy, dotrzemy moderacje i bedzie ok.
ide zaraz po edytke 😁
wątek zamknięty
idz
bo stęskniłam się za nią!
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
07 grudnia 2008 18:29
Idź i bez niej nie wracaj 😉
Zen  😅 😅

Ale co będzie jeśli duża część osób postanowi zostać na starej volcie?
wątek zamknięty
trupka ale jakiej odpowiedzi oczekujesz?
ze bedziemy płakac?
nikt tu zadnych zobowiazan pozostania do smierci tez nie podpisywał
w sumie wolna wola kazdego uzytkownika
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 grudnia 2008 18:33
Ja tam zostaje tutaj, starej volty, a zwłaszcza jej admina mam już po kokardkę... Mail z rezygnacją z moderowania już też poleciał...
wątek zamknięty
Ja się tylko niezmiernie zdziwię 😉
wątek zamknięty
dla mnie volta to ludzie - nie miejsce czy wygląd forum - który i na starej volcie nie jest już ten sam

i w tym momencie dziwne tym bardziej jak ktoś pisze - nie ma to jak stara dobra volta - jaka stara dobra volta? zamieszczona na serwerze ze starą domeną?

i skoro jest tutaj tak źle i paskudnie to po co przykładowo rewir nadal tu bywasz i piszesz?

nie zrozumiem
wątek zamknięty
k_cian, ale to znowu znizamy sie do tekstu jaki posalala moderatorka a. 'jak sie nie podoba, to mozna isc na stara volte' (parafrazuje teraz, ale sens oddaje ten sam). bez przesady, nie o to chodzi.

mi to lata czy rewir pisze tu czy tam czy na kazdym forum w necie. bardziej mnie martwi, ze niestety przez jedna z moderatorek coraz wiecej uzytkownikow zaczyna czuc sie tutaj zle. a nie o to nam chodzilo przeciez...do ciski tez bedziecie miec pretensje ze pisze na volcie? to moze miejmy pretensje do kazdego, kto uczestniczy w innym konskim forum, ktore nie jest 'naszym forum'?

dla mnie volta moze nie istniec. zalogowalam sie tam przed chwila, o dziwo dziala moje konto, wyslalam pw edyte i karolinie_ i tyle ode mnie.
wątek zamknięty
Zen trafiła w sedno sprawy.

Co do "trzymania mnie tutaj na siłę"... Po przeczytaniu 3 czy 4 postów z tym zwrotem uwierzcie, że jestem w stanie to zrozumieć, ba, nawet wcześniej do tego doszłam. Ja tutaj nie siedzę, nie piszę... Może kilka moich postów poszło to wszystko. Będę pewnie pisywać, bo jak, już ktoś napisał "volta to ludzie", ale na pewno nie będę tutaj siedzieć. Tyle ode mnie. Szkoda, że panują tutaj takie moderatorskie sprawy, ale chyba tego nie przeskoczę.
wątek zamknięty
Będę pewnie pisywać, bo jak, już ktoś napisał "volta to ludzie", ale na pewno nie będę tutaj siedzieć.


A to jedno z drugim się nie wiąże?  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.