Licealiści :)

Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2013 18:51
[b]Krupnik[/b], do mnie dzisiaj dotarło jedno koszmarne słowo: MATURA. To już za ROK. Pojutrze będę pełnoletnia. Za półtora roku będę na jakichś studiach, będę mieszkać... Chyba pod mostem, bo nie wiem, gdzie mogłabym mieszkać. A później praca. Jaka praca? Ja nawet nie wiem co chcę w życiu robić, na medycynie sobie nie poradzę, a za pół roku trzeba chyba jakieś deklaracje maturalne złożyć. Ja nie wiem jak to ma wszystko wyglądać, deklaracje, papiery, jakieś prezentacje na polski, później jakieś papiery na studia, skąd, dokąd, po co?!
MATURA. To już za ROK.


MATURA. To już za TYDZIEŃ.  😁
A tak serio, to uważam, że za dużo się robi szumu wokół tej całej matury. Egzamin jak każdy inny. Na studiach podczas jednej sesji masz więcej niż na calutkiej maturze.
Moja nauczycielka od matmy już od początku 2 klasy na nas wrzeszczała, że za rok matura, a my jesteśmy bandą idiotów. Bez powtarzania do zdarcia płyty, że to już już już zaraz niedługo byłoby znacznie mniej stresu!

Akurat teraz jestem w niezłym humorze, bo cieszę się ze skończenia szkoły (której nie lubiłam) z bardzo dobrymi wynikami, pewnie za kilka dni będę przeklinać na czym świat stoi, ale wiadomo, że większość ludzi się denerwuje, więc to chyba normalne.  🙂 Aktualnie weszłam w fazę jakiegoś dziwnego spokoju pod hasłem 'oczywiście, że sobie poradzę!'.  😁
Altiria mam to samo 🙂 Po tym zakończeniu roku i po piątkowym ognisku czuję się jakoś tak optymistycznie nastawiana do tej matury  🙂
czy ma ktoś dobre notatki z BIOLOGII z fizjologii roślin i zwierząt? chodzi mi o zakres licealny poziom rozszerzony do matury... moje notatki są kiepskie a przydałoby się powtórzyć 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2013 10:36
tajfunowaa, powinnam mieć ładnie zrobioną fizjologię roślin, tylko nie wiem, czy znajdę zeszyt  😂 ale jak znajdę, to Ci wyślę. Co konkrtenie Cię interesuje?
Facella, ja też jestem chętna na te rośliny, bo nie mamy nic, w pierwszej klasie nauczycielka nie dyktowała nam żadnych notatek :/.
Facella szczerze? interesuje mnie wszystko, co może być na maturze... bo w zeszycie mam max 10 zdań na krzyż...  🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2013 12:55
Zeszytu nigdzie nie ma  😤 Chociaż tak sobie myślę, że chyba pod koniec 2. klasy komuś go pożyczyłam i chyba mi nie oddał... Żebym to ja pamiętała, komu  😁 Popytam w klasie, może się znajdzie. Skany z podręcznika lub repetytorium was nie interesują?
zawitam ponownie z pytaniem o notatki, tym razem CHEMIA - ALKOHOLE I FENOLE może ktoś ma i zechciałby się podzielić?  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 11:46
Zeszyt z biologii zapadł się pod ziemię  😤 tajfunowaa, ja jestem dopiero na alkanach (😵 ), jak przerobię te tematy, to na pewno się podzielę. Tylko nie mam pojęcia, kiedy to będzie, bo tempo tego nowego faceta od chemii jest godne żółwia  😤
To faktycznie kiepsko. My zaraz będziemy kończyć ketony. Jeśli chodzi o notatki z alkoholi to mam niestety niepełne, bo raczej opieram się na korkach, bo nasza chemia woła o pomstę do nieba.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 12:39
nasza chemia woła o pomstę do nieba.

:emota200609316:
Jedynie w pierwszej klasie babka coś z nami robiła, zatem roztwory umiem perfekcyjnie. I nic poza tym.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 listopada 2013 09:26
Licealiści z Warszawy proszę o pomoc.  :kwiatek:

Dla kuzynki szukam korepetytora z chemii. Kogoś cierpliwego i kto może dojeżdzać w okolice Zoo. Młody, stary, student, nauczyciel, dziewczyna, chłopak - nie istotne. Ma mieć "łeb na karku" i umieć pracować z młodzieżą.

Ktoś, coś  ❓ :kwiatek:
Sprawa niestety pilna
Edytka, a ile może wydać?
Mam faceta, który uczył mnie matmy i fizyki, chemię miałam z nim tylko raz, ale też jej uczy. Ogólnie fajny, dobrze tłumaczy, ale trudno się z nim umówić i trochę bierze.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 listopada 2013 17:29
szczerze mówiąc - nie wiem. Opcja matematyka + chemia byłaby wręcz idealna! Jak będziesz mogła, to podeślij namiary na PW  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się