Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Karla🙂 a o Campetocie był artykuł ? bo ja SK nie kupuje ale jak był lub będzie  to chętnie poczytam 🙂
Happiowa   córka grabarza
17 lutego 2011 11:07
Chodziłam dziś po Empiku i w ręce wpadł mi KP...
Poza tym, że w pierwszej chwili myślałam, że gazety pomyliłam, bo taki cienki


właśnie, KP jest coraz cieńszy i coraz droższy...
Miałam prenumeratę KP jakoś 2 lata temu i gazeta z grudnia to 1/3 tej ze stycznia, a co rok coraz droższa  🤔wirek:
zonk dlatego też przestałam ją kupować. Żeby chociaż szli na jakość...a tu nic, ani ilość (chyba, że cena), ani jakość.
Tak sobie myślę, że może oni chcą trafić tylko do elYt  😁
no możliwe  🤣 ja kupuje tylko czasem ŚK albo KiR jak mnie coś zainteresuje, ale i tak najlepsza gazeta to był Klub Jeździecki czy jakoś tak, nawet nie wiem czy jeszcze ją wydają  😁
zonk niestety nie 🙁 a była taka pouczająca 😀 (moja dobra znajoma ją kupowała regularnie  👍  genialna gazeta 😉 )
Ale i tak najlepsza była Jessy!
Według niej kantar to ogłowie na spacer, a fryzy to kucyki 😀
Właśnie, widział ktoś Jessy ostatnio? Chyba skończyła jak Klub Jeździecki.

Edit: lit  😡
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2011 14:17
a co już nie ma tego Klubu Jeździeckiego?

A Jessy to też jakaś gazetka?
tak Elu jest  Jessy dla dzieciaczkow, teraz wchodzi jeszcze jedno pisemko-wlasciwie polska wersja zagranicznej gazetki dla najmlodszych,roszoffe kucyki itp.  😉
Chodziłam dziś po Empiku i w ręce wpadł mi KP...
Poza tym, że w pierwszej chwili myślałam, że gazety pomyliłam, bo taki cienki


właśnie, KP jest coraz cieńszy i coraz droższy...

mnie sie wyjatkowo KP w tym miesiacu podoba, jest jakby w nim mniej o prezesie Szczypiorskim 😁

dlaczego cienszy - tlumaczy we wstepie red. naczelny. warto czytac wszystko, nie tylko ogladac obrazki  😀iabeł: wywalili wyniki zawodow, co jest logiczne, bo byly niepelne i mozna bylo je znalezc duzo wczesniej w internecie. bedziemy mieli mniej zmarnowanego papieru.

natomiast jest kilka ciekawych artykulow: np. o Ratinie jest przeciekawy i o Holsztynach.
Ja też przeglądałam lutowy KP i jedyne, co mi wpadło w oko to wywiad z Lostak.
to poczytaj, nie przegladaj!  😀
Jak znajdę chwilę czsu to wpadnę do empiku i sobie poczytam  🤣 kupować  nie będę  😁
Ja również uważam, że lutowy KP nie jest wcale taki zły. Nadal nie warty ponad 10zł, ale żeby przeczytać w empiku, czemu nie? 😉 Przeczytałam wywiad z Lostak, "o agresji słów kilka", skrótowe wiadomości na początku. Przerzuciłam szybko tylko artykuł o przygotowaniu się do sezonu. Ileż można o tym samym?
a tak z ciekawości pytam,ostatnio rozmawialiśmy z kilkoma znajomymi,którzy mówią,że raczej przerzucą się tylko na wiadomości w necie,że nie będą kupowali czasopism...jak to jest u Was?
Yyy nie, nigdy net nie zastąpi gazety, zdjęć, możliwości sięgnięcia potem po nią po dłuższym czasie.
Ale ja tak samo nie wierzę w ebooki 😉
no własnie mój Teściu ma wielki problem gdzie przenieśc wszytkie KP, bo już w szafie się nie mieści 🙂, a lubi do nich wracac, przepraszam za  🚫
ja kupuje , ale nieregularnie, w necie się coś wyczyta, później nieraz trudno to znaleźć drugi raz albo strona się nie wczytuje. Szczególnie wracam do artykułów "weterynaryjnych", wtedy kiedy mi są potrzebne  😉
mi tez nic nie zastapi chwil z goraca herbatka i gazetka w reku, zapach farby i papieru 😉

i tez mam problem ze starymi gazetami, jakos nigdy nie wracam do tych starych, ale jakos tak smutno wyrzucic kartony z gazetami sprzed 10-12 lat
To już po prostu kwestia nostalgii i przyzwyczajeń- ale jeśli upadną gazety i książki to znaczy, że świat upadł 😵
Poza tym laptopa boję się wziąć do wanny  😉
fabapi, dobre 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
18 lutego 2011 09:27
Ja też uwielbiam czytać w wannie  😁 Zwłaszcza oferty koni w ŚK i KT.
Ja również uważam, że wyjątkowo ciekawy był KP w lutym, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak spadł w ostatnim czasie. Tym razem naprawdę spędziłam kilka chwil czytając artykuły o Ratinie czy Holsztynach!
Czujecie niedosyt w czasopismach branżowych ?
Oto uzupełnienie tej luki na rynku !!
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w-siodle-nowy-magazyn-dla-dziewczynek#
😁
a ja nieśmiało wtrącę się z pytaniem: skąd się wzięły koFFane koni$ie?
gdyby te dziewoje widziały, ile te zwierzaki narobiły krzywdy mnie, moim znajomym i niektórym tutaj, to stwierdziłyby, że to jakieś krwiożercze bestie, a nie słodkie przytulanki. poza tym koń śmierdzi i brudzi... dlaczego te różowe dzieci się tym jarają?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2011 18:30
Czujecie niedosyt w czasopismach branżowych ?
Oto uzupełnienie tej luki na rynku !!
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w-siodle-nowy-magazyn-dla-dziewczynek#
😁


o boże 😵
edzia69   Kolorowe jest piękne!
25 lutego 2011 20:07
Karla, Bujakowi sie nalezy odcinek specjalny. Zwlaszcza, ze padl, dzis sie dowiedzialam.

Oj jak przykro, muszę iść do stajni i powiedzieć Boraksowi,że został sierotą...
Wychodzi na to,że jedyny żyjący w Polsce syn Sir Szostaka to Elbrus.
A gazety ostatnio nudnawe są. Wolę czytać portale niemieckie czy amerykańskie.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
25 lutego 2011 20:22
Jessy jeszcze istnieje - ostatnio widziałam w Empiku numer z tego roku. Dołączone były trzy spinki 😉
Panie i Panowie, obstawiamy! Ile miesięcy dajecie "W siodle"? Ile utrzyma się kolejna Jessy/Klub Jeździecki ?
Daję pół roku. Kto da więcej?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
04 marca 2011 09:01
No i wreszcie się doczekałam marcowych magazynów.
Koń Polski- konfliktów w PZJ ciąg dalszy; artykuł o Caretino- interesujący. Końskie Archiwum Y- co by nie mówić, to ciekawie napisane i przyjemnie się czyta. I NIC więcej  😲 Portret mojego ulubieńca Dreska, z którego nie dowiedziałam się niczego ciekawego. Coś o kopytach, ale mało konkretnie. Znowu naturalsi. Opowiastki o dzikich konikach i hucułach dla prezydenta. No jak Żaglówkę kocham!!! Co tu czytać?!? O pastwisku?? O gnoju końskim??
Świat koni- jak zwykle najwięcej ciekawych artykułów, ALE: w klinice o skokach luzem na samym początku jest, jak przygotować konia do skoków luzem i jakie to nie fair, złe i okropne, gdy koń skacze bez ochraniaczy... ilustrowane zdjęciami siwka skaczącego, a jakże, bez ochraniaczy  😁 Bardzo ciekawe artykuły weterynaryjne- zarówno ten o szczepieniach  😎 , jak i o USG przy kolkach.  Artykuł o trakeńskim Buddenbrocku- fajnie, tylko dlaczego na jednym zdjęciu jest inny koń? Ciekawy art. o Bartku Kwiatku, ale te wyzywające panienki  🙄 Co one mają do Bartka? Na pewno przynajmniej jeden artykuł był nie po polskiemu, bez ładu i składu, ale tak szczerze, to już nie pamiętam, który... Chyba ten o koniach belgijskich, sam w sobie, skądinąd, niezwykle interesujący.
Koński Targ- szału nie ma, ale było co czytać w wannie  🤣
W ogóle Świat Koni, z całą sympatią do redakcji, leży pod względem stylistyki i polszczyzny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się