Służbowa Skrzynka Moderatorów

Strzyga, tez umiem uzyć "gogli"
ja po prostu odnoszę się do tego co napisała quantanamera
bo jesli juz to uzytkownik a nie user a na floodowanie tez chyba da sie znalezć inne okreslenie

myslę ze nadmierne uzywanie wyrazów w obcym języku jest zdecydowanie bardziej irytujace niz brak polskich znakow
wątek zamknięty
Jestem informatykiem, to język branży, w której się poruszam.
Nie nalegam na to, żeby mi wyjaśniać określeń w stylu carrot stick czy innych pokrewnych.

Nie uważam również, że powinniśmy się tu wszyscy pobanować za wszystko - jak również stosuję w życiu złotą zasadę, że uwagi do innych mogę mieć tylko wtedy, jeśli sama jestem w 100% nienaganna i czysta jak łza.

Mojej strony EOT - podtrzymuję to, co powiedziałam o moderatorkach.
wątek zamknięty
również stosuję w życiu złotą zasadę, że uwagi do innych mogę mieć tylko wtedy, jeśli sama jestem w 100% nienaganna i czysta jak łza.



uzywając wtrąceń obcojęzycznych nie powinnaś zatem zwracać uwagi na brak polskich czy duzych liter
bo zasada piękna ale chyba tylko teoretyczna
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 08:03
Sznurko wracając do sprawy zdjęć, zainteresowałam się tym głębiej, myśląc, że wpadam w jakąs parnoję, widzę "rzeczy, które nie są". Ale jednak NIE! Okazuje sie, że to nie tylko Laguna wkleja te same zdjęcia, ale i inni!!

Oto przykłady:

I Deborah aż 3razy !!!!!   Razy te same zdjęcia NARAZ w 3 wątkach!!!!! Tak samo robią m.in. Sierra, Burza itd.
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,37.3300.html
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,29.2100.html
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,3.3810.html

Ale uwaga uwaga - Sznurka wkleja te same foty jednoczesnie do "znk" i "kr" !!

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,3.3810.html
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,37.3240.html

Zbrodnia!!

prosze Cię Sznurko daj już spokój, bo chyba szukasz dziury w całym. Trudno mi jest uwierzyć, że w Twoim polowaniu na zdjęcia, nie jest to polowanie na potknięcie "tej użytkowniczki".

Co do twojego pytania wczesniej - tak, za wstawianie ogłoszeń, reklam etc. w niedozwolonych miejscach lub bez zgody admina wlepiamy ostrzeżenia. Zdarza się, że czegoś nie zauważymy. Ale to chyba wiesz sama, bo byłas przez chwilę modem , ale szkoda, że "zapomniał wół jak cielęciem był".

Z mojej strony EOT, wydaje mi się, że w tej sprawie powiedziane zostało już wszystko.

Pozdrawiam.
wątek zamknięty
Ja sie tak wtrące jeśli mogę
Wydaje mi sie że to nie chodzi o to ze ktoś np wstawia zdjęcie konia w derce w temacie o derkach do tego takie samo w koniskiej rewii i w zdjeciach naszych koni.
Wydaje mi sie że chodzi tu o tych co co jakiś czas wstawiają te same zdjecia.
Ile razy brało to różnych na wspominki co jakiś czas pokazywali te same zdjęcia które już widzieliśmy kilka razy.
wątek zamknięty
Jeśli Wam to przeszkadza, nie możecie tego wyrazić w stosownym wątku? Gdyby mnie to wkurzało, napisałabym: słuchaj X, widzieliśmy te foty już n razy, daj coś nowego.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 lutego 2009 08:35
Jeśli Wam to przeszkadza, nie możecie tego wyrazić w stosownym wątku? Gdyby mnie to wkurzało, napisałabym: słuchaj X, widzieliśmy te foty już n razy, daj coś nowego.

co prawda bez nickow, ale calkiem niedawno żaliło sie na to kilka osób we "wlasciwym wątku" 😉

tylko wtedy mi sie wydawało, ze zale byly o to, ze jak ktos mial "sesje" to wrzucal hurtem duze ilosci zdjec, ktore sie prawie nie roznily od siebie (nuuuuuda) do KR, do ZWK, do rewii i jeszcze jak sie dało - to do watku ankowego. co powodowalo efekt wymiotny - bo do ktorego wątku by sie nie weszlo, wpadalo sie na dokladnie te same zdjecia. Nuuuuuda do potegi entej.

a teraz widzę, że jest jeszcze drugi problem - ze starociami :P


nie wiem sama mam czyste rece, ale jednak to napiszę - mnie obie "praktyki" wkurzają :P
wątek zamknięty
Ja mam prośbę-zmieńcie literówkę w temecie wątku "przeciwskazania" na "przeciwwskazania",co?
Bo mnie to jakoś męczy/dręczy -i aż się muszę "czepić".

Już.
Dzięki. :kwiatek:
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 09:08
załatwione.
wątek zamknięty
opolanka czy caroline ci klarownie wyłozyła problem?
chodzi o staroci
sto razy to samo...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 lutego 2009 09:24
a nie lepiej po prostu powiedzieć w danym wątku temu komuś żeby nie zanudzał po raz n-ty tymi samymi zdjęciami czy coś w tym stylu?

Po co tworzyć kolejny punkt, i tak już dość skomplikowanego Regulaminu.

Poza tym wydaje mi się że ty Sznurko też wiecznie wklejałaś wszędzie te same (no może różniące się jakimś detalem) zdjęcia i awantury o to nikt ci nie śmiał robić.

wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 09:45
opolanka czy caroline ci klarownie wyłozyła problem?
chodzi o staroci
sto razy to samo...


chyba jestem tEMpa, bo ty zgłaszałaś, że użytkownik wkleja 100 razy te same zdjęcia do różnych wątków. Lub ile razy można oglądać te same zdjęcia. Następnie wykłócałaś się, że

[quote="Sznurka"]
Czym zatem rozni sie powielanie tych samych zdjęc od powielania wypowiedzi - chociazby przypadek mleczka, wszedzie, nie zawsze na temat?[/quote]

Więc chodzi Ci teraz o stare zdjęcia czy o powielanie zdjęć w róznych wątkach? jakaś niezdecydowana jesteś bardzo 😉



wątek zamknięty
opolanka chyba cierpisz na anaalfabetyzm funkcjonalny, brak umiejętności czytania za zrozumieniem
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 10:01
Dobrze, niech tak zostanie, jeśli Cie to uszczęśliwia 😉 Choć dziwne, że nie dostrzegałas tego, gdy wspólnie moderowałyśmy forum 😉

W tym temacie juz nie mam nic do dodania, widzę, że inni robią to za mnie 😉

Pozdrawiam cieplutko.
wątek zamknięty


kolejne pytanie
czy jesli uzytkownik umieszcza reklamy i ogłoszenia w miejscach do tego nieprzeznaczonych zawsze dostanie ostrzezenie czy nie?


czy łaskawie doczekam się odpowiedzi ze strony moderacji?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 06:49

Co do twojego pytania wczesniej - tak, za wstawianie ogłoszeń, reklam etc. w niedozwolonych miejscach lub bez zgody admina wlepiamy ostrzeżenia. Zdarza się, że czegoś nie zauważymy. Ale to chyba wiesz sama, bo byłas przez chwilę modem , ale szkoda, że "zapomniał wół jak cielęciem był".



a może doczekamy się, aż łaskawie zaczniesz jednak czytać?  😵
wątek zamknięty
opo, tylko spokojnie. Już odpowiadam.

Nie, najczęściej kończy się tylko upomnieniem, choć wiadomo, że ta osoba łamie regulamin. Ludzie łamią regulamin bardzo często (np. w ogłoszeniach) i jeśli już bardzo nabroją to wlepiam im ostrzega (np. jeśli mimo próśb: dublują, wklejają po kilka postów na stronie, nieedytują, wklejają więcej zdjęć niż dozwolone).

Więc jeśli użytkownik łamie jeden punkt regulaminu i to po raz pierwszy, to go nie karzemy (np nowy użytkownik), tylko upominamy, żeby go nie zniechęcić, a jednocześnie zmusić do zapoznania się z regulaminem. Jeśli broi strasznie... to dostaje małe ostrzeżenie. Jeśli mimo próśb dalej broi - dostaje pełnowymiarowego ostrzega.

Tak to jest... przynajmniej w teorii 😉
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 07:02
Dzięki 😉 Ja widzę, że tu wszystko trzeba na części pierwsze rozkładać 😉

Może dopisz jeszcze, dlaczego nie karzemy tych, którzy mają w podpisach linki do fundacji itp, bo to pewnie też jest część, za którą można szczypnąc 😉
wątek zamknięty
opolanka, daruj sobie złosliwosci bo moderatorowi pewne rzeczy nie przystoją
dziękuję aurelia za odpowiedz

chodzi mi o zwyczajne ogłoszenia
na czym polega roznica ze raz ktos dostaje ostrzega a innym razem mod edytuje i po sprawie
wracajac do powielania tych samych zdjęc

faktycznie ma to sens zwazywszy na pozniejsze wywalanie ich z serwera
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,37.msg168110.html#msg168110
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1956.msg165212.html#msg165212
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1903.msg159369.html#msg159369
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1835.msg157323.html#msg157323
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,37.msg155663.html#msg155663
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3.msg154613.html#msg154613
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,29.msg152015.html#msg152015

ale to przeciez zaden problem
najpierw naładowac zdjęc a potem je skasowac...
i wbrew temu co wam się wydaje nie jestem jedną ktorej to przeszkadza
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
13 lutego 2009 12:17
Co wchodzę na wątek techniczny to wszyscy przeciw moderatorkom... No, ale dać człowiekowi palec, a bedzie chciał rekę... Bo przecież najłatwiej jest się czepiać.

edit: literówka 😉
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 15:50
Sznurko, daleka jestem od złośliwości.

ciekawi mnie tylko, dlaczego zgłaszasz niewyświetlające się zdjęcia tylko jednego użytkownika, podczas gdy takich osob jest więcej? Ech, nie ważne. Dziś leżę w łóżku więc mogę zrobić z tym porządek...
wątek zamknięty
opolanka, no wiesz
jesli jest ich wiecej to powinnyscie zrobic z tym porządek
ja wam ułatwiam sprawę i podaję na tacy gdzie jest bałagan
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 18:41
porządek już zrobiłam.
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 lutego 2009 20:56
Moje "3 grosze" odnośnie fali tych samych zdjęć na forum.

Zgadzam się ze Sznurką w kwestii tych samych zdjęć. Już dawno zauważyłam, że w wielu wątkach są pokazywane te same foty. Pól biedy jak zdarza się jedno, no góra dwa zdjęcia ale całe serie są irytujące. Mnie osobiście to przeszkadza, bo wszystkie foty długo mi się ładują. Ciekawa nowych zdjęć czekam, a tu po kilku minutach wyłazi mi fotka, którą widziałam w innym wątku, bądź właśnie wspomniana seria fot. Jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy mają problem ze znalezieniem osoby, która "obcyka" na nasze życzenie nas podczas jazdy, sama mam taką sytuację i dlatego bardzo mało jest moich fot na forum. Ale nie katujmy innych tymi samymi zdjęciami.
Uważam, że temat jest ważny i warto go spokojnie przedyskutować. Może jakiś punkt do regulaminu wstawić na ten temat? To wolna myśl, lecz miło by mi było, gdyby wzięto pod uwagę osoby np. takie jak ja, gdzie komp bardzo wolno "przemiela" i muszę poczekać na ukazanie się zdjęcia.
Także Drogie Modki, proszę o przedyskutowanie w Waszym gronie takiej opcji. Nie każdy chce oglądać te same zdjęcia. Proponuję ustalić coś w tej sprawie by zadowolić wszystkich użytkowników. Spróbujmy się dogadać.

Pozdrawiam
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 21:22
Do tej pory takie uwagi byly szeptane, miałyśmy tylko jedna skargę od Sznurki, więc trudno jest nadal powiedzieć, ilu osobom to przeszkadza.
Można to zamieścić w Regulaminie, ale na razie Quanta prosiła, aby wstrzymać się z jakimikolwiek zmianami.
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 lutego 2009 21:24
Dlatego Opolanko postanowiłam wyrazić swoje zdanie. Dzięki za szybką odpowiedź. Ja po cichu liczę, że jednak jakieś ustalenie w tej sprawie wyjdzie. Jeśli tak, będę bardzo wdzięczna.  😀
wątek zamknięty
Proponuje ankiete. Osobiście mam podobne zdanie do dziewczyn powyżej. Niektórzy użytkownicy stanowczo przeginaja momentami z ładowaniem serii fotek wszędzie gdzie się da bądź wstawianiu raz w tygodniu kolejnej identycznej serii zdjęć na tym samym tle, koniu, czapraczku, kłusie, galopie tyle, że z inną datą...no ileż można oglądać.
wątek zamknięty
A jeszcze taka kwestia jesli chodzi o te niewyswietlajace sie zdjecia. Jesli sa juz na ktorejs tam stronie to chyba mozna je usunac z serwera?? Po co obladowywac serwery, ktore jak wiemy daja ograniczona pojemnosc do sypozycji bezplatnego uzytkownika. No i w sumie po co teraz szperac we wczesniejszych stronach w poszukiwaniu swoich postow zeby usunac linki....
wątek zamknięty
Czy za każdym razem musi powstawać ankieta? Nie mam nic przeciwko, ale nie popadajmy w paranoję.
Forum się otwiera tak samo długo, czy ładują się fotki nowe, czy już wcześniej wstawiane. Często ludzie wrzucają te same lub do złudzenia podobne foty do kilku wątków, bardzo często KR i ZNK. Może na początek wystarczy, żeby któraś z Modek napisała taką uwagę w 3-4 wątkach, gdzie najczęściej mamy do czynienia z dublowaniem zdjęć?
wątek zamknięty
Do tej pory takie uwagi byly szeptane, miałyśmy tylko jedna skargę od Sznurki, więc trudno jest nadal powiedzieć, ilu osobom to przeszkadza.


Dlatego zaproponowałam ankiete bo wtedy Modki wiedziały by ilu konkretnie osobom to przeszkadza 😉 Mi osobiście w zupełności wystarczy wyrycie wielkimi literami prośby o nie wstawianie tych samych fotek w KR i ZNK 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.