Służbowa Skrzynka Moderatorów

Z czego wynika prawo moderatorów do nakładania kary na użytkowników odnoszących się do faktów?
Moja wypowiedź nie jest wulgarna, rasistowska itp.
To, że fakty są dla kogoś niewygodne i parę gorących głów podnosi w związku z tym wrzaskliwe larum nie uprawnia modów do takich działań wobec mnie


No właśnie.
Pomysł, że obraza następuje wtedy, gdy ktoś (najlepiej kilka osób "wrzaskliwie"😉 poczuje się obrażony/urażony to pomysł, który to forum zmienia w coś absurdalnego.

Dlaczego mnie to obchodzi? Bo długi czas forum było dla mnie odprężającym miłym zajęciem w wolnym czasie, fajniejszym np. niż czytanie książek. Już nie jest. Bo z jednej strony zrobiło się "grą o złote kalesony" a z drugiej - zniknęły wszelkie reguły (oprócz ilości pikseli).
A ten wątek, cóż, jest na początku strony  😀
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
01 lipca 2010 11:47
No widzisz halo, i własnie z tego powodu prosiliśmy o wydzielenie tematu Bodzanowa z wątku krakowskiego - nie z powodu jakiejs obrazy, bo to F, nie my czula sie non-stop obrazana kazda sugestia ze komus jej stajnia  nie odpowiada - tylko dlatego, ze chcielismy w spokoju rozmawiac sobie rowniez o innych stajniach, odprężając sie w wolnym czasie, a marketing F zdominowal watek w 95% - wiec dostala swoj
Przy czym swoja reakcja udowodnila wyraznie, ze nie chodzilo jej o zwykla dyskusje a o reklame - stad wscieklosc o wyodrebnienie - ja rozumiem, ze spłaty kredytu nie da się odraczać w nieskończoność, że stajnię trzeba zapełnić żeby zarabiała, ale to jest forum, nie portal ogłoszeniowy
Zresztą nawet tego reklamowania nikt by się nie czepiał, gdyby nie była tak nachalna i nie atakowała innych stajni
wątek zamknięty
Dodam jeszcze,że w wersji telefonicznej brak jest opcji "ignoruj".
wątek zamknięty
Jeśli ktoś sobie nagrabił (zapewne aktywnie), to znaczy, że nie ma racji nigdy? w żadnej sprawie?
wątek zamknięty
a marketing F zdominowal watek w 95% - wiec dostala swoj
wątek został zdominowany przez userow Twojego pokroju-i prym tu wiodły Tania, Nika77 i Ty, które nie odpuszczałyście żadnej okazji aby mi i stajni umiejszyć,ubliżyć,zaczepić.
Nie raz i nie dwa ze zwykłej dyskusji robiłyście najazd w naszym kierunku.
Ja pisałam posty wyjaśniające, za mną w swych głosach stawały osoby, które mnie i stajnię znają lub są moimi pensjonariuszami i z tegoż powodu mają najwięcej w temacie do powiedzenia.
To, że teraz nakręcacie sprawę w kierunku mojego reklamowania się jest li tylko Waszym podłym wymysłem i chęcią manipulowania opinią r-v.
Zresztą czemuż to nie nie zauważasz, że parę innych osób prowadzących stajnie krakowskie nie raz i nie dwa pisało w samych superlatywach o nich,przedstawiając na forum swoją ofertę dla klienta?
Mnie to nie przeszkadza, chętnie czytam o tym, co dzieje się w innych obiektach.

Przy czym swoja reakcja udowodnila wyraznie, ze nie chodzilo jej o zwykla dyskusje a o reklame - stad wscieklosc o wyodrebnienie
pisałam dlaczego nie życzyłam sobie osobnego wątku-a Twoja wypowiedź kolejny raz potwierdza chęć manipulacji faktami.

- ja rozumiem, ze spłaty kredytu nie da się odraczać w nieskończoność, że stajnię trzeba zapełnić żeby zarabiała, ale to jest forum, nie portal ogłoszeniowy
masz złe wiadomości ushiu  😎 może źródło informacji niesolidne, a może poniosło Cię z powodu zawiści materialnej?Boli, że ktoś ma stajnię za miastem?Moje spłaty wielkimi krokami zbliżają się ku finiszowi🙂, a wtedy będę jeszcze więcej inwestować w rozwój obiektu-i będzie Cię boleć?
Otóż chcąc, nie chcąc powinnaś pogodzić się z faktem, że niektórzy w dziedzinie końskiej mają troszkę więcej niż tylko papier instruktora rekreacji 😎 i w swym rozwoju i materialnym i mentalnym nie zakończą kariery na zawijaniu koni w owijki po poprowadzeniu kolejnej lekcji rekreacji konnej.

Oj niziutko upadłaś, niziutko.
wątek zamknięty

masz złe wiadomości ushiu  😎 może źródło informacji niesolidne, a może poniosło Cię z powodu zawiści materialnej?Boli, że ktoś ma stajnię za miastem?Moje spłaty wielkimi krokami zbliżają się ku finiszowi🙂, a wtedy będę jeszcze więcej inwestować w rozwój obiektu-i będzie Cię boleć?




Nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie robisz kolejną reklamę albo anty reklamę. Możesz wytłumaczyć dlaczego ludzie posiadający własne stajnie, a jest ich tu całkiem sporo, nie robią w koło siebie tyle zamieszania co Ty? Masz stajnie, ok fajnie. Jak ktoś chcę o nią zapytać to pójdzie do Twojego ekstra wydzielonego tematu i się zapyta. Nie wiem czy w tym momencie boli Cie fakt tego że już w Krakowskim o niej pisać nie możesz czy ze faktycznie jakiś mod naruszył Twoje "prawa: na forum. Sytuacja staje się naprawdę śmieszna. 
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
01 lipca 2010 12:30

Przy czym swoja reakcja udowodnila wyraznie, ze nie chodzilo jej o zwykla dyskusje a o reklame - stad wscieklosc o wyodrebnienie - ja rozumiem, ze spłaty kredytu nie da się odraczać w nieskończoność, że stajnię trzeba zapełnić żeby zarabiała, ale to jest forum, nie portal ogłoszeniowy


i to nie jest wycieczka osobista? F, powinnaś się poczuć urażona i zgłosić do moderatora - przecież opieramy się na zasadach (hahaha) intuicyjnych?
wątek zamknięty
halo, ale to juz nie chodzi o to, czy ona ma racje (ktora zdaje sie kiedys dawno miala nawet), tylko o to jak sie w zwiazku z tym zachowuje.
wątek zamknięty
Jednego jestem pewna - za skarby świata nie chciałabym być moderatorem  🤣
wątek zamknięty
wawrek zachwilę pójdzie do więzienia za "pogwałcenie" praw F na forum  😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
01 lipca 2010 12:51
a ja powiem krótko - deidre wróć 🙁 taki mod trafia się raz...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 lipca 2010 14:17
a ja żałuje że Dodo zrezygnowała ....
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 lipca 2010 16:03
Rozumiem, że dopóki jedna ze stron nie uderzy się w piersi temat nie zostanie zakończony?
Ja już nie wnikam kto w tym sporze ma rację, ponieważ nie śledziłam całości od początku, ale to się staje zwyczajnie uciążliwe...

wątek zamknięty
[quote author=Tomek_J link=topic=2273.msg639320#msg639320 date=1277936037]
Ludki kochane, Bozia wam wszystkim rozumki odebrała ? Nie macie ciekawszych rzeczy do zrobienia ani większych problemów na głowie ? Nawet nie macie pojęcia jacy wszyscy jesteście szczęśliwi, że Waszym Najważniejszym Życiowym Problemem jest regulamin Re-Volty i inne różne takie mało istotne pierdolety. :O Przecież to nie jest prawdziwe życie, to tylko forum !
[/quote]

Tym oto eleganckim cytatem pozwolę sobie podsumować niniejszy wątek - i zamknąć go.

Rozminęliśmy się zupełnie z celem - wątek miał pomóc moderatorom, a stał się esencją off-topikowych dyskusji, pretensji do modów, zjadliwych komentarzy dotyczących ich pracy, płaczliwych donosów (ja mam mieć ostrzeżenie, a X i Y nie mają, a coś tam), linczowania się nawzajem etc. etc. Bez sensu.

Zatem podkreślam, co następuje:
- moderatorzy mają swoje skrzynki PW, jest konto moderatorów, które też ma PW. Proponuję przenieść się zatem na PW - pro publico bono i w ramach wzajemnego nienakręcania się.
- moderatorzy mają prawo być stronniczy - zawsze znajdzie się ktoś, kto poczuje się urażony ich działaniami w taki czy inny sposób. Niestety ustroje utopijne nie funkcjonują w rzeczywistości i nie da się działać tak, aby wszyscy co do jednego byli zachwyceni. Stronniczość modów nie koliduje jednak z regulaminem i jeśli któryś z modów działa naprawdę nie fair - proszę o słówko do mnie. Jeśli takie skargi się będą powtarzały, to my już tu sobie porozmawiamy 😀iabeł:
- forum nie jest forum reklamowym. Proszę to uszanować. Wątki służące autopromocji w szczególnych i wyjątkowych przypadkach bywają tolerowane - ale wynika to jedynie z dobrej woli modów. I mojej. Jeśli ktoś zamierza uprawiać tutaj dziennik budowy, albo szukać fanów własnej osoby, to polecam założenie bloga / fotobloga / własnego forum. Utrzymuję wcale nie mały dedykowany serwer i nie chcę dojść kiedyś do wniosku, że sponsoruję komuś ambitną reklamę. Internet jest duży i można sobie zadbać o promocję na własną rękę i na własne konto.
- uprzedzam lojalnie, że mam alergię na spamowanie mojej skrzynki mailowej. Jeśli dostaję po dwa, trzy razy dziennie tą samą wiadomość, nie tylko nie przyspieszę żadnych swoich działań, a wręcz przeciwnie. Dalsze zwiększenie częstotliwości wysyłania mi skarg / obelg / racjonalizatorskich wniosków skutkuje wpisaniem autora na czarną listę i nie będę z nim po prostu rozmawiać (szkoda mi na to mojego dobrego samopoczucia). Zapewniam, że wszystkie PW do mnie czytam i analizuję. W tej kwestii naprawdę chcę się starać.

Zatem zamykam i odklejam. Poradzimy sobie bez wątku - na wszystkich poprzednich wersjach forum taki twór nie funkcjonował i dawaliśmy radę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.