Książka skarg i wniosków

Papajka niestety takiej funkcji nie ma, a szkoda. Jestem za zrobieniem czegoś takiego  🙂
Od kiedy jest limit w ogłoszeniach ? Zostało mi jedno ogłoszenie do dodania i nie mogę  😤 
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 maja 2015 20:10
Czemu w ogłoszeniach Stanówka nie ma możliwości szukania wg rasy?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2015 09:50
Proponowałabym usunięcie takiego komunikatu
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.


Wyskakuje coś takiego i później się dostaje za dublowanie wątków  🙄
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 lipca 2015 18:13
Zgłupiałam trochę. Czy ktoś może mi napisać co to znaczy, że użytkownik aktywny był... nigdy 👀
Zbanowany czy co?
Nasturcja-Renata Na mój rozum, to taki "użytkownik", który zarejestrował się tylko, żeby wystawić ogłoszenie a na forum nie udzielał się nigdy.  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 sierpnia 2015 07:49
Misiek69 tylko nawet jak ktoś wystawi ogłoszenie, to raczej jest aktywny chociaż tego dnia. Czy sie mylę  👀
No tak, ale aktywny jest tylko w ogłoszeniach. Na forum w takim wypadku aktywny jest "nigdy"  😉 😀
to oznacza, że po założeniu konta nie logował się ponownie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 sierpnia 2015 12:17
dzięki za wyjaśnienie katija  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
24 sierpnia 2015 14:35
Mam pytanie odnośnie przejścia do konkretnej strony wątku, który ma np. 500 stron. Chyba Muffinka już o to pytała, ale nie pamiętam, jaka była odpowiedź (no i oczywiście nie mogę tego znaleźć). Przeglądam obecnie wątek ślubny i dużo czasu zajmuje mi przejście do np. 250 strony, gdzie ostatnio skończyłam czytać. Jest jakiś sposób, żeby nie klikać co 2 strony? To bardzo czasochłonne. Dawno temu było chyba tak, że się najeżdżało na wielokropek i można było wpisać konkretną stronę wątku, na którą się automatycznie przechodziło. Czy teraz jest podobna opcja?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 sierpnia 2015 15:40
Scottie, masz w adesie strony topic i numer i niestety na czuja musisz wpisywać wartości. Zazwyczaj strona to ok 20 wiadomości. Więcej lub mniej.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,232.3150.html
Scottie, nie lepiej zapisywać sobie gdzieś w notatniku link do ostatniej przeczytanej wiadomości np.? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2015 07:05
Scottie, jak klikniesz na gwiazdkę przy wątku to przenosi Cię do najnowższego postu w wątku.
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
16 września 2015 18:30
Dostałam dziś takiego maila:
Agnieszka,

Ten email został wysłany, ponieważ w twoim koncie użyto funkcji "przypomnij hasło". Aby wybrać nowe hasło kliknij na ten odnośnik:
....... (tu link)

IP:.....

Nazwa użytkownika: Agnieszka

Pozdrowienia,
Załoga Re-Volta.pl

W linku jest przypomnienie hasła.
Czy mam je teraz zmienić lub potwierdzić?  🤔wirek:
A klikałaś w ogóle, że nie pamiętasz hasła (jakoś się zalogowałaś w końcu)?
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
16 września 2015 19:17
Nie.
Mam na lapku ustawioną stronę re-volty, bez konieczności logowania za każdym razem.
No to może ktoś źle pamiętał swój nick i próbował wpisać swoje hasło, nie wchodziło, stwierdził, że źle pamięta i chciał odzyskać... Chyba, że przy odzyskiwaniu swojego hasła trzeba podać maila, na którego się zakładało konto, to to wyjaśnienie jest bez sensu (tzn. ono w ogóle jest bez sensu 😁 ale w sumie czasem jak się rzadko korzysta z konta, to się niekoniecznie pamięta jego dane). No albo jakiś błąd serwera może?

Mnie się wydaje, że powinnaś to hasło zmienić (nawet i na to, które miałaś), żeby się nie okazało, że będziesz miała potem problem z logowaniem z innego komputera np., bo uzna, że stare hasło jest nieaktywne.
Albo ktoś nieupoważniony próbował przecwaniaczyć. Jeśli e-mail to "poczta1234@domena.pl" to o pomyłkę nie trudno, ale jeśli jest konkretniejszy, to jakiś dowcipnis - nie wiem, brat, syn, koleżanka, dowcipny kuzyn albo inny forumowicz, próbował/a zalogować się na nieswoje konto.
Osobiście polecam zmienić hasło do swojej poczty na wszelki wypadek, bo ktokolwiek to był, jeśli próbuje włamać się na forumowe konto, spróbuje się włamać na pocztowe.
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
17 września 2015 09:43
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: na wszelki wypadek zmienie hasło.
witam,
chciałabym prosić o pomoc 30 czerwca 2015r. kupiłam konia od Jacka W ze stajni w Łajskach w okolicach Legionowa.  Przed zakupem nie zrobiłam badań. Podczas treningów (na koniu jeździł  doświadczony i znany trener polecony przez Jacka W ) zauważyłam że  koń kuleje  na prawy przód. Rozmawiając z trenerem i byłym właścicielem  ciągle słyszałam ze to dlatego  że dawno nie chodził i ma zakwasy.Niestety mimo zapewnień, że to chwilowe i minie koń nadal kulał a że warunki w ww stajni odbiegały od ideału ( doły na pastwisku pręty od starych słupów energetycznych,puszki i butelki, brak padoku ) podjęłam decyzję o zmianie stajni. W końcówce sierpnia koń zamieszkał  w nowej stajni gdzie warunki były o 300% lepsze. Pomimo tego że podłoże na którym spędzał czas skubał trawę było równe koń nadal kulał. W związku z powyższym podjęłam decyzję o wezwaniu lekarza weterynarii  z PZJ ortopedę (17-09-2015) , który po wykonaniu badań ( RTG)  stwierdził ze koń ma 4 stadium uszkodzenia trzeszczki i z racji tego że schorzenie jest stare nie ma możliwości operacji tylko leczenie objawowe. Analizując diagnozę lekarską  podjęłam decyzję o skorzystaniu z prawa rękojmi i odstąpienia od umowy wnosząc o zwrot kosztów zakupu konia.
Poprzedni właściciel odmówił przyjęcia zwierzaka informując mnie, że mogę iść do sądu a konia mogę wypuścić pod bramą bo on go nie che ( mam nagraną całą rozmowę )  Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827). na podstawie art. 561  § 1 sprzedający ma obowiązek przyjęcia konia bo wada jest istotna i zwierzę nie może być wykorzystane zgodnie z jego przeznaczeniem. 
Moje pytanie brzmi czy znacie jakiegoś adwokata który podejmie się poprowadzenia sprawy?
Będę wdzięczna za pomoc
pozdrawiam
Kasia
Ela Liberda, Lublin
nie ten tematu Kasiu  :kwiatek: 
Można prosić o wyrzucenie pustych wątków Tet? Bo pół strony zajmują.
się robi.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2015 09:36
a czy ktos sprzata za duże zdjęcia?
O właśnie. Jak to jest z tymi zdjęciami? Ja rozumiem, że 900-960px na dłuższym boku to niewiele więcej niż 800px, ale dlaczego niektórzy nagminnie wstawiają te większe i nie ma za to żadnych konsekwencji tak jak przy zdjęciach chociażby 1000px? W końcu to także wielkość nieregulaminowa. Chyba, że coś się zmieniło?
Ja najmocniej przepraszam, przyznaję się bez bicia, że moja wina - dużo się na forum działo i po prostu te zdjęcia odstawiłam na drugi plan. Obiecuję, że jak wrócę z roboty, to się tym zajmę 😉
Witam
proszę o pomoc. Gdzie mogę zgłosić nieuczciwego sprzedawcę?  Zapłaciłam a sprzętu brak. Podejrzewam że nie jestem jedyną oszukana osoba bo ciągle dziewczyna coś wystawia. Z braku czasu sprawę zgkosze na policje dopiero w środę ale warto aby tu zablokowali jej konto.


Chodzi o nick: imagine1983

Proszę o podpowiedź i z góry dziekuje
agath, napisz w tym temacie: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.0.html  może ktoś jeszcze został oszukany przez tą osobę i połączycie siły 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się