Książka skarg i wniosków

jeszcze kilka osob tez juz ma ponad 200.
tak jakby licznik uwzglednil w koncu posty z zastepczej, dobrze rozumuje?
Po wejściu w dany wątek na dole, po prawej stronie, widnieją napisy "następny i poprzedni", które to przenoszą do następnego/poprzedniego wątku.

Czy ktoś z tego korzysta w ogóle?

Ja bym osobiście była za tym, żeby dorobić napisany "poprzednia/następna strona", bo mi się w to klika o wiele szybciej i łatwiej niż w numerek strony poprzedniej/następnej.


Zen, chyba tak, mi też znacznie przybyło postów.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 grudnia 2008 11:08
W profilu mam zaznaczone, żeby mój e-mail był ukryty, a widać go...
caroline   siwek złotogrzywek :)
05 grudnia 2008 11:10
Pursat, ty go widzisz, ale ja widze:

Email:  ukryty

😉
Pursat   Абсолют чистой крови
05 grudnia 2008 12:02
Ok, myślałam, że coś nie działa 😉 Dzięki 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
05 grudnia 2008 14:00
ejj laski macie ponad 200 postów nabitych, rozumiem, że zliczone są również te z voltyzastepczej? jak to zrobilyscie? ja mialam tam nick Diakon'ka - tu jak probuje sie na niego zalogowac to mowi mi "Nieprawidłowy znak w nazwie użytkownika". uprzedzajac pytania - loguje sie tu na stary nick Diakon i ustawiam, ze mi sie wyswietla Diakon'ka
Quanta pisała, że są problemy z nietypowymi znakami i należy do niej napisać w sprawie takiego nicku na podany adres e-mail.
Proti   małymi kroczkami...
05 grudnia 2008 14:13
w temacie np. ogłoszenia mam słowa/zdjęcia poucinane z prawej strony...
tylko ja tak mam?
Kup większy monitor 😉
A tak na serio przy dużych zdjęciach czy linkach forum może się rozjechać ale jeszcze nie ma możliwości przewijania.
caroline   siwek złotogrzywek :)
05 grudnia 2008 16:58
chciałam przetestować na poście mleczka (w watku meszowym zapomnialo jej sie ze edycja działa 😉) czy dziala to: Zgłoś do moderatora 

i nie zgadniecie co mi wyskoczyło  🤣

Wystąpił błąd!
Nie znaleziono żadnych moderatorów!


🤣
czy teraz moderacja została zauważona?
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,149.msg112576.html#msg112576

a zgłaszajkę trzeba będzie naprawić i dodać ostrzegi.
Quantaaaa ratuj!
chciałam przetestować na poście mleczka (w watku meszowym zapomnialo jej sie ze edycja działa 😉) czy dziala to: Zgłoś do moderatora 

i nie zgadniecie co mi wyskoczyło  🤣

Wystąpił błąd!
Nie znaleziono żadnych moderatorów!


🤣

miałam dokładnie to samo, gdy chciałam zgłosić ten sam post  🤣 jakieś pół minuty temu
kpik   kpik bo kpi?
05 grudnia 2008 17:58
zdaje mi się czy licznik nie liczy postów  😁?
są osoby piszące na forum a licznk pokazuje 0  😅
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
05 grudnia 2008 18:11
A niektórym licznik dodał od kilkudziesięciu do ponad setki postów.  🤔wirek:
Porypały sie całkowicie statystyki.  👀 Jak chce ktoś poprawić ogólone statystyki to dodajmy wszystkim równą liczbe postów.  😅
Sorry ale albo całkiem to wyłączamy, albo sprawiedliwie liczmy . 
Da się to wyłączyc?
kpik   kpik bo kpi?
05 grudnia 2008 18:18
te dodane sumki to jak wcześniej dziewczyny napisaly - chyba zsumowane posty z volty zastepczej i z tego forum - dla tych którzy mieli takie same nicki oczywiście
ja mam ten sam nick i na liczniku mam tylko "tutejsze" posty 🙄
ale w sumie jakie to ma znaczenie...
ushia   It's a kind o'magic
05 grudnia 2008 20:15
Mam pytanko odnosnie:
1- opcji "cytuj zaznaczone"
2- opcji cytatow wielokrotnych - taka, ze zaznacza sie kilka postow na raz i sa one hurtowo umieszczane w odpowiedzi

Jest jakas szansa?
cieciorka   kocioł bałkański
05 grudnia 2008 20:23
test: pupka

mnie sie podobaja oba wystroje forum. vp sa sliczne, rv bardziej wesole, ale kolega ma skojarzenia jak siedze na forum z gwiazda na czerwonym tle i sie smieje 😉
czy mozna sie zadomowic na jednym. powiadomienia mi przychodza z dwoch... jak to zmienic?

tez jestem za mozliwoscia klikania w nick w celu umieszczenia go w okienku odpowiedzi- to bylo bardzo uzyteczne.
idei licznika natomiast nie rozumiem.
z wiadomościami miałam podobnie jak abre. i musze oczy mruzyc zeby zobaczyc ktore sa jeszcze nieprzeczytane. moze by je np wytluscic?
nie rozumiem co ze zdjeciami.. 😡

apropos poprzedni/nastepny- tez wydaje mi sie niepraktyczne. czy ktos tego uzywa? ja zawsze klikam jak chce strone zmienic i zawsze jestem zdziwiona :P

wiecie co, te daty w cytatach sprawiaja ze nie wiem kto jest cytowany... pojawiaja sie poza tym klopoty z cytowaniem odpowiedzi w ktorych sa linki.
ach i czy odpisujac na wiadomosc moznaby widziec ja na gorze?

czy da sie jeszcze uzdatnic szybka odpowiedz?
przewijanie stron watku jest troche niewygodne, klikam: nastepny i wchodze w inny temat.
jak prosto kliknac w temacie ze nie chce juz z niego powiadomien albo nie piszac w nim dodac?

pozdrawiam  🙂

edit: łaaa teraz dostaje powiadomienia z re-volty i z voltopirow! chce zostac na jednych i opanowac te powiadomienia...
pozdrawiam jeszcze raz wszystkich forowiczow, ale quante oczywiscie najserdczeniej 🙂
Będąc w dziale "Konie" widzę na górze Re-volta | forum główne | konie.
Będąc w "Towarzyskich" widzę Re-volta | forum główne | towarzyskie.
A  będąc w "Technicznych" widać Re-volta | techniczne | techniczne.

Można by jedno z tych "technicznych" zamienić na "forum główne"?  😉


Co prawda teraz jest:
Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy
Ale po kliknięciu na "Techniczne" i tak przenosi na forum główne  😀
Można to poprawić?
te dodane sumki to jak wcześniej dziewczyny napisaly - chyba zsumowane posty z volty zastepczej i z tego forum - dla tych którzy mieli takie same nicki oczywiście


ja chcialam nick z zastepczej, ale wyskoczylo, ze mail juz zajety i moglam tylko na stary sie zalogowac...
Krótki raport z frontu robót 😉

- statystyki : początkowo wszyscy mieli licznik zero, pomimo przeniesienia z Volty zastępczej kilkudziesięciu, czy kilkuset postów. Chcieliśmy zliczyć również te posty, ale jak widać, nie we wszystkich przypadkach się udało. W najbliższym czasie zrobimy jeszcze jedno przeliczenie statystyk i powinno już być dobrze.
- zgłoś do moderatora : dzięki za info o błędzie, na razie po szybkim teście nie wiadomo czemu nie działa - będziemy naprawiać
- nazwa użytkownika w szybkiej odpowiedzi : zrobię to, bo to wygodny patent. Niestety do tego forum, nie ma gotowca w sieci, więc trzeba odpowiedni moduł napisać samemu, ale dla chcącego, nic trudnego, dajcie tylko parę dni!
kpik   kpik bo kpi?
06 grudnia 2008 07:31
👍 brawo 🙂
quanta  👍

i tak już odwaliłaś taką robotę że szok
quanta  👍 👍 👍
zauważyłam taki problemik-wydaje mi się, że przez za duże zdjęcia forum się strasznie rozjeżdża, tak, że ucina nawet wpisy. tutaj przykład:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,45.0.html
to trochę denerwujące, może modki powinny po prostu takie zdjęcia kasować, dla dobra ogółu? nie wiem, tak tylko proponuję 🙄
Może nie tyle kasować, co zmienić w link...
my o tym wiemy
jednak dopóki quanta nie naprawi nic nie możemy zrobić
bo klawisze do skasowania i edytowania postów tez ucięło
Kwestia porozumiewania się między re-voltą a voltopirami.

Zen (voltopiry) wysyła mi (re-volta) link do wątku. Klikam i zamiast do wątku przenosi mnie na stronę główna voltopirów.


Jak już wcześniej pisałam dobrze by było, gdyby były widoczne miasta - to ułatwia kontakty 🙂
dla mnie wciąz za duzo kontrastów
ten czerwony kolor troche przeszkadza
poza tym za duza róznica pomiędzy kolorystyką strony np biały i "piaskowy" czy tam żółty
Ktoś wspominał o kaszanieniu się niektórych postów. Ja znalazłam taki kwiatek w wątku "wpływ treningu...":

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się