Uchwycić chwilę

Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2009 16:58
Był taki temat na volcie , teraz jest również w Koniu Polskim  😉 Myślę że warty reaktywowania  😀 Z Leszna :

Miszcz na ziemii  🤣



Ponieważ mam dość powtarzania , co jest a co nie uchwyconą chwilą - wstawiam w pierwszym poście , żeby nie było chrzanienia , że nie ma nigdzie informacji - będę mordować za wstawianie w tym wątku nie pasujących fot  😤

Uchwycona chwila to między innymi :
- wszelkie bryki , czy to na padoku , czy na lonży , czy pod siodłem
- walki pozorowane , kopaniny między końmi uchwycone w momencie latających nóg , a nie gdy stoją tyłem do siebie - może i kopanina była , ale my widzimy tylko efekt końcowy albo początkowy - nie ma w tym nic nadzwyczajnego .
- upadki jeźdźców
- ewentualnie efektowne rozbudowanie przeszkody na zawodach , upadki ( oby jak najmniej ) koni z jeźdźcami
- wszelakie efektowne dęby - a nie moment gdy koń się szykuje , albo opada po świecy i jest już prawie na ziemi
- może być zaliczone coś w rodzaju kury siedzącej na grzbiecie konia , bo to rzadkość
Co nie jest "uchwyconą chwilą" ?
- tarzanie
- ziewanie
- pozowanie do zdjęć ( świece "na życzenie" , do zdjęcia , wszelakie ukłony , kładzenie konia )
- miny ( mamy już taki wątek )
- galopy zwykłe , zwykłe momenty skoków i inne tego typu rzeczy
brakowało mi tego tematu !  😅 😅
wow, a kto to??
Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2009 17:08
Grzegorz Kubiak i Ordan  😉

Pozdrawiam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 17:09
🚫
Ale jakie podłoże  😲
galopada_   małoPolskie ;)
10 lutego 2009 18:22
przepraszam za znak wodny z deviantarta ale nie che mi sie zmieniac i za nieostrosc ale robilam na szybko zza namiotu komizji  👿
Monika czemu "aż" jedną fotę wstawiłaś? Nie dość, że na Twojej stronce nic się już dawno nie pojawiło, to jeszcze tutaj skąpisz?:P
Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2009 18:43
Bo nic nowego nie mam , żeby tutaj wstawić poza glebą G.Kubiaka  😀 Picasa mi się wiesza , szukam alternatywy zanim nie powstanie moja stronka  😉

Pozdrawiam 🙂
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
10 lutego 2009 19:41
brakowalo tego watku 😀
galopada - swietne! 😜

kilka z szuflady:


i 'maly' wypadek przy pozowaniu 😁
galopada_   małoPolskie ;)
10 lutego 2009 19:45
Jessy   mysleze pan ze zdjecia nie jest tego samego zdania bo pozniej niezle krwawil  🤔wirek: no ale co... pokazywanie zdenerwowanych nieulozonych ogierow na prazenterce sie kłania  🤦
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
10 lutego 2009 19:54
galopada - niezle 😲 ale moment swietny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 20:05
lot trzmiela:
Też mam fote miszcza jak pokazuje idealny dosiad na młodym koniu  🙄
jak by dobrze poszukać to coś jeszcze się znajdzie  😉
Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2009 20:24
Ej , ale przecież zdjęcia to tylko uchwycone chwile , chociaż sposób jazdy miszcza Kubiaka średnio mi się podoba  😉

Pozdrawiam 🙂
takie moje:

"merdanie synchroniczne"


"uśmiech rapera"
Pinesska uśmiech rapera to już sławny jest;D;D

a to moje JanówPodlaski 2008 - Gniada sie śmieje z Siwej że przegrała;D a Siwa współczuje jej "głupoty" a gniada nie ma zęba na przedzie;D






Ej , ale przecież zdjęcia to tylko uchwycone chwile , chociaż sposób jazdy miszcza Kubiaka średnio mi się podoba  😉

Pozdrawiam 🙂


Masz rację, mój tekst dotyczył tego, że na MPMK naprawdę pokazał sztukę na nie jednej przeszkodzie...  😉
Poza tym również nie lubię jego stylu i raził mnie bat i trzymanie za pysk młodych koni, nie ukrywam...  🙄
😁 no padłam ze śmiechu! masz więcej takich fotek?
eee nie.. to moje the best;D;D reszta to raczej poważne piękne Araby;D
Bischa   TAFC Polska :)
13 lutego 2009 15:20
Siwa ma minę w stylu ludzkiego przewracania oczami  😉

Pozdrawiam 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 marca 2009 23:06
Iskra-  A Co masz tam w tej lewej kieszeni?  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2009 12:37
z Torwaru:


dziki hucuł:


mały kopniak


no i moje Chłopaki wyczuli dziewczynę w okolicy 😁


Dziki hucuł - scena mrożąca krew w żyłach.

Stucelka wysłałam ci kilka dni temu PW nie wiem czy zauważyłaś.
Strucelka nie spadł ?  👀 wygląda przerażająco..  🤔wirek:
Ja uwielbiam te zdjęcia - zresztą są to kaskaderzy którzy robili pokaz z ogniem na torwarze 🙂

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2009 16:52
Strucelka nie spadł ?  👀 wygląda przerażająco..  🤔wirek:

nie, to jest mocny zawodnik 😁 tylko musiał potem szybko zsiąść bo siodło mu się zsunęło, bo miał wytok a nie napierśnik.
To moje takie-o  🙂






Arek:
takie młode wygibusy:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się