Uchwycić chwilę

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 września 2010 11:23
Tak jak przypuszczałam od początku. Nawet szkoda energii marnować.
taaak a tutaj polowa re-volty przezywala zalamanie psychiczne

no ale koniec  🚫
Koniarze to jednak są zabawni w zamartwianiu się o konia- pan na zdjęciu silly gruchnął tak, że chyba obojczyk zwichnięty, a wy pytacie czy koniowi nic się nie stało 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2010 13:31
silly, powiedz, że on wstał i obejrzał konia?
bo ja po glebie zawsze tak robię xD nawet jeśli coś mnie strasznie boli.
cieciorka   kocioł bałkański
27 września 2010 14:14
zen, o tym samym pomyślałam, nie jeden na zdjęciach taki upadek ze zdjęciem ogłowia widziałam, więc widać- zdarza się, a facet runął na nóżki stojaka...
Facella, taaa.. też tak robię za każdym razem. Poza jednym, maleńkim przypadkiem, kiedy obojczyk połamałam 😎 Uwierz, że przy takim bólu, nie myślałam o koniu, bo ledwo wstać mogłam, a przez następne pół godziny musiałam leżeć, bo bym zemdlała 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2010 15:53
nigdy się nie połamałam to nie wiem xD
raz tylko jak spadłam to sobie obtłukłam żebra, chwilę leżałam w ogóle nie wiedząc co się dzieje, po czym wstałam i popędziłam do konia. i wtedy zaczęło boleć, ale wsiadłam i jeździłam dalej.

ok, koniec  🚫
chyba obejrzal niewiem, nie pamietam,  ale raczej obydwoje wyszli z tego calo ;p

niewiem czy sie nada ale ekrany byly doszczetnie zniszczone ;p

Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 września 2010 18:07
silly pewnie się nieźle profesor wkurzył 😁
pewnie tak  😁 😁

o ole pamietam to nie byl jedyny zniszczony ekran, ale moglo mi sie cos pomyslic  🤣
Skoro jesteśmy w tematach lubelskich..
a taaak znam ta pare. startowali kiedys u nas ;p
To i ja tu mam kilka 😉
A takie wyłamanie. 😀
dereszowaa ostatnie genialne 😉
Mam jeszcze jedno wyłamanie tyle że zdjęcia od tyłu. I jeszcze jedno na tej samej przeszkodzie tyle że mniej "efektowne" . :P
Wstawić te 'od tyłu' .? ;pp
wstawiaj, ja mam z CSI* jak jedna para wpada w przeszkodę, pokazać ?
nie pytajcie się, tylko pokazujcie.  😎
👀
Na zdjęciu nie dużo widać bo nie zauważyłam że coś się dzieje i machinalnie zrobiłam zdjęcie 😉
🏇
Ty masz chociaż dobrze bo możesz pojechać np do Sopotu, Poznania na te takie większe imprezy skokowe 😀. Ja niestety takiej możliwości nie mam. ;p I pewnie masz też lepszy aparat ;p.
Ty masz chociaż dobrze bo możesz pojechać np do Sopotu, Poznania na te takie większe imprezy skokowe 😀. Ja niestety takiej możliwości nie mam. ;p I pewnie masz też lepszy aparat ;p.

Akurat nie Sopot, a Swoszowice w Krakowie, była większa impreza to pojechałam, a miałam wtedy nowy obiektyw i ręce mi się wtedy trzęsły strasznie XD
Oj tam. xD Ale w każdym razie jakaś większa impreza. ;pp I koniecznie na świeżym powietrzu by musiała być. ;p Bo mój aparat na hali odmawia posłuszeństwa i rozmazane wychodzą. ;p  Oto przykład. \/ XD
nie no, to jest super, to prawda na świeżym powietrzu dużo lepiej wychodzą, to nic że wtedy byłam chora XD jeszcze jedno dodaję.
"Odczepcie się ode mnie natręty !"
Fajne, fajne. 😀 Nie powiem że nie. xd Zły kuń się na pieska zdenerwował. ;ppp
Tam tych psów jest z 6 chyba (pasterskie) i biegają za końmi ile wlezie, szczególnie Galop (na zdjęciu) jest przez nie atakowany.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
29 września 2010 19:05
idziosława ostatnie mega 😅
To może moje się nada 🙂
Atak na psa :


Haha. Fajne. 😀
O ile dobrze widze to nawet mu chyba coś z pyska poleciało XD.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się