aurelia modem

trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 20:27
Karmelita - możliwe ale ja nie lubię ludzi niesłownych. Po to sama 3 razy czytam każdego swojego posta przed wysłaniem, żeby potem nikogo nie słusznie nie oczerniać, nie zranić a za swoje słowa odpowiedzieć, nawet przed sądem jeśli będzie trzeba.

A zachowanie dorosłej osoby jaką jest Aurelia i dopasowywanie prawdy do tego "co mi bardziej pasuje" dla mnie jest niedorzeczne, dziecinne i  śmieszne.
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 grudnia 2008 20:41
Albo cos ze mną nie tak, że nie przyuważyłam Waszych potyczek publicznych, albo  one miały tak małą, marginalną skalę, że nie śmiem uważac by był to powód do tak zasadniczych zmian.
Przeciwnie, w mojej perspektywie bardzo mi sie podobał spokój na volcie-zastępczej więc jestem na TAK.  Wierzę w ludzi, więc proponuję szansę dla Aurelii, tym bardziej, ze osobiscie nic nie moge zarzucić, publicznie też.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2008 21:41
Też chyba mam coś z oczami, bo nie zarejestrowałam owej pyskówki czy czego tam, ale popieram k_cian, że posty Aurelii wnoszą dużo merytoryki, mnie osobiście się je dobrze czyta (Dodatkowo można powiedzieć, żem 'podobnej szkoły' jeśli chodzi o jeździectwo) i jakoś spacjalnie mi nie przeszkadzają 'cholery' ;-)
Mod też ludź, dajmy im żyć! ;-)
wątek zamknięty
moon - złej baletnicy... 😉

chodziło o znalezienie pretekstu
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 22:10
k ciana ja nie rozumiem za chiny co ma to, że Aurelia jest modem do tego, że jest dobrym i merytorycznie wartościowym użytkownikiem. Co ma jedno do drugiego? 
wątek zamknięty
Mam nadzieję że aurelia zostanie i nie będzie tu jakiś dziwnych chocków klocków bo przecież to forum ma być dla nas przyjemnością a nie tylko miejscem do wyżywania się na innych.
wątek zamknięty
No słuchajcie znowu o cus się rozchodzi?
Dla mnie moze być Aurelia tylko coby jeszcze zdjęcie wstawiła.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
04 grudnia 2008 10:59
do kiedy ma trwać ankieta?
wątek zamknięty
Przecież nikt tu nie próbuje robić z aurelii potwora (chyba, że tym razem ja czegoś nie doczytałam).

Ale myślę, że wielu się ze mną zgodzi, że mod nie powinien tracić zimnej krwi bo ktoś nie wyedytował posta czy wstawił za duże zdjęcie.
Druga sprawa jest taka, że gdy mod pokaże się z takiej strony traci szacunek. A mod, którego użytkownicy nie szanują choćby wyszedł z siebie niewiele osiągnie.

Proszę wszystkich o powstrzymanie się od dalszych dyskusji do czasu decyzji administratora
nie chcę zamykać ze względu na to ze nie wiem czy wtedy ankieta będzie czynna
jesli jednak dalsze jałowe dyskusje będą miały miejsce zamknę i ten wątek
wątek zamknięty
ciach
wątek zamknięty
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
04 grudnia 2008 15:48
Jakich prowokacji??? Ja w ogóle nie rozumiem nad czym tu dywagować. Jak by nie patrzeć na całą sytuację ton wypowiedzi Aurelii (nie chodzi mi tylko o wulgaryzmy) nie przystoi, że się tak wyrażę, modowi. Więcej powiem, wg mnie po prostu nie ma prawa tak się zwracać do forumowiczów. I wszystko.

zamykam mimo próśb dyskusja trwa dalej
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.