Re-Volta - FAQ - czyli co i jak (nieaktualny)

nalezy poczekac do konca uciszenia. i na pewno nie nalezy zakladac nowego konta 😎
jak mozna skontaktowac sie z moderatorami poniewaz moje konto zostalao zablokowane nare-volcie  napisane jest ze "wystapil blad" ponizej  ze  koto  zbanowane, na voltopiry moge sie zalogowac.ale nie moge dodawac ogloszen Tak wogole nie mam podwojnego konta i nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam
Mam problem z wiadomościami. Jestem pewna że wysłałam jedną na pw ale nie wyświetla mi się w wysłanych. I jestem na forum od niecałych 2 godzin a mam już napisane że jestem ignorowana przez jedną osobę. Mogę zobaczyć kogo dokładnie? I czy to nie jest jakiś błąd? Bo nikomu jeszcze nie groziłam...
Nielogiczna, jeśli nie zaznaczyłaś przy wysyłaniu "zapisz w wysłanych", to się nie wyświetla 😉
nie da się zobaczyć kto Cię ignoruje 🙂 niekoniecznie błąd, ktoś po prostu Cię zignorował i już 😉
Dzięki za pomoc. I szkoda że tego nie można zobaczyć.
mam 2 pytania:

1. czy da się usunąć pusty, nieużywany katalog z galerii?

2. kto zajmuje się modułem katalog stajni?

z góry dziękuję za odp 🙂
pozwoliłam sobie na posta pod postem, bo od tygodnia nikt się tu nie udzielał, a ja mam jeszcze jedno pytanie:

co to za ikonki, nigdy wcześniej ich nie widziałam i z tego co widzę nikt inny ich nie ma:
azzawa, ten kwiatek to jest ikonka ICQ z tego co wiem😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 grudnia 2012 06:35
azzawa, jak w swoim porfilu podasz numery komunikatorów to takie coś będzie się pojawiać.
Czy re-volta ma fanpage na facebooku?
Nielogiczna, ma.
Edit- sorry- grupę.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 marca 2013 20:48
I jestem na forum od niecałych 2 godzin a mam już napisane że jestem ignorowana przez jedną osobę. Mogę zobaczyć kogo dokładnie? I czy to nie jest jakiś błąd? Bo nikomu jeszcze nie groziłam...


Wiesz, ja jak jeżdżę paluchem bez celu, to już kilka razy przypadkowo zignorowałam kilka osób.
I o ile trafię na post tej osoby, to ją odignorowywuję.
Ja też mam jednego ignora i nawet wiem od kogo, bo moje pw do tej osoby nie docierają.
Trochę się zastanawiam, czy przypadkowo czy nie 🙂.
Dziwna sprawa z tymi ignorami. Trochę bez sensu.

Mam inne pytanko. Jak mogę znaleźć profil jakiejś osoby? W wyszukiwarce nie chce mi znaleźć bo zawsze zapytanie jest za mało specyficzne albo nie znajduje tego co trzeba. Znam login (chyba dokładnie) ❓
strona głowna->lista użytkowników 😉 pod działem techniczne po lewej stronie.
maiiaF dzięki wielkie.
Znajoma ma zbanowane konto na re-volcie. Nie może w ogóle wejść na forum, nic. Otwiera się, ze jest zbanowana za podwójne konto (btw.nie używała go ze 2 lata).
Da się coś zrobić ?
Czy to wykluczenie na zawsze ? jeśli tak to trochę dziwne, bo nie da się usunąć konta przecież ;/
Pomocy. Re-volta w tym momencie jest dla niej bardzo ważna.
Sorry, jeśli już tutaj była odpowiedź na to pytanie, ale nie mam czasu przeszukiwac tylu stron...
Najwyżej podajcie gdzie dokładnie jest odpowiedź.
equum   Niech koń będzie z tobą.
30 czerwca 2013 23:57
Mam pytanie. Czy jak pisało się w jakimś wątku przypadkowo (przelotnie) to da się zrobić tak, żeby nie wyświetlał się w 'Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki' ?
Czy ktos mi wyjasni jak zamknac watek?
equum, niestety się właśnie nie da 🙁
Czy da się zmienić nazwę wątku ?
jeśli tak to jak to zrobić ?
widzexxcie, trzeba edytować pierwszy post w wątku, tam można wtedy edytować też nazwę.
equum, niestety się właśnie nie da 🙁

a dlaczego niestety? juz widze, jak funkcjonowaloby forum, gdyby uzytkownicy mogli sobie dowolnie zamykac czy kasowac watki.
katija, do była odpowiedź do equum, która pytała o nowe odpowiedzi na twoje wątki 😉
katija, czytaj proszę ze zrozumieniem  😉
aaaaa  😡 sory  :kwiatek:
A ja tu nie mogę znaleźć wątku, gdzie się witamy  🙁
Mam pytanko, o co chodzi z tymi ostrzeżeniami za cytowanie zdjec?
Co w tym jest takiego złego?
Zwłaszcza, ze już kilka razy widziałam, ze cytuje się nie sam link do zdjęcia, a również tekst do niego przypisany.
Milla, w regulaminie jest zapis o zakazie cytowania zdjec. wynika to z tego, ze wielu koniarzy rozsianych po wioskach ma ciagle jeszcze wolne lacza i bardzo dlugo laduja im sie strony z duza iloscia zdjec.
Aha, czyli chodzi o sam fakt umieszczenia "załadowanego" zdjęcia, gdzie można by ewentualnie wrzucić link do niego.
Dzieki za wyjaśnienie
gdzie mogę wstawić informację:
"Rozumiemy Wasze problemy i potrzeby w kwestii dopasowania siodeł do koni, ale z uwagi na fakt, że w Polsce mamy coraz więcej osób, które zajmują się dopasowywaniem siodeł, reprezentujących różne marki: polskie i zagraniczne i są w tym kierunku przeszkolone, prosimy w przypadku korekt/dopasowywania siodła (innego niż nasze) kierować swoje prośby do przedstawicieli danych marek.

"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się