Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Ejej! Karmiący paszami Pavo.
Na workach u mnie w stajni są naklejki z kodami i napisami check&win. Więc postanowiłam rzeczywiście sprawdzić te kody.
Lecz gdy wchodzę na strone pavo.net jest kilka wersji dla różnych krajów lecz naszego nie. Oznacza to ze nie moge brac w nim udziału? 🤔
Nie rozumiem Niemieckiego ale to swoją drogą 😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 grudnia 2009 20:12
Tak sie zastanawiałam nad tym ze zimą , jesienią  ciagle tylko to siano , siano i siano  zero trawy  i czy ktos próbował tej kiszonki ? Tak dla odmiany  😉
http://animalia.pl/produkt,16436,537,Jopack_Horse_Dinner_sianokiszonka.html


u nas wiele koni na tym "jedzie", jest w porzo 😉
Aha, to ja byłam na jakiejś innej stronie, tam nie było przedstawiciela na Wrocław.

Edit: tymczasowo jednak bede miec Happy Hoof, a przy okazji zobaczyłam pasze Marstalla i mi się bardzo podobają Pro caval, lucerna i Vito - wszystkie 3 spełniają moje wymagania i mają dobre ceny.

Za duży ten wybór pasz, nie wiem co chcę  dawac na stałe 🙄 chyba najracjonalniej najtańsze z tych co mi pasuję...
Ktoś się może orientuje, czy w którymś z warszawskich sklepów dostanę cukierki Sukces  🤔 lub czy któryś sklep w wawie sprzedaje produkty Sukces jakiekolwiek ?  🙄
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 grudnia 2009 21:02
Na pewno Karina i Pasi-Konik sprowadzają.
A ja zawsze kupuje pasze z Equifirst www.obiegly.pl  i naprawde sie sprawdzają przy intensywnych treningach  😉
Ramires, polską zbiórkę kuponów organizuje polski dystrybutor i listę fantów znajdziesz na stronie pavo.pl.

A propos Pavo - dawał już ktoś tą ich nową sieczkę Daily Plus, czy jak jej tam?
kasztankaija   Love you more and more and more.
23 grudnia 2009 09:59
elegance1 też dawałam i byłam zadowolona, aktualnie daje Havensa Sport Musli, co myślicie o tej? Daje ktoś swojemu podopiecznemu?  😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 grudnia 2009 10:52
ja dawałam rok temu. w  połączeniu z naprawde cieżkim treningiem, była super, mój tuptuś był wiecznie chętny 😜
Green Grass   Beczkowy Trójkąt Bermudzki
25 grudnia 2009 00:22
Gdzie dostanę Pasze Sukcesu w Warszawie - Dokładnie Lucerne Melasowaną..
Gdzie dostanę Pasze Sukcesu w Warszawie - Dokładnie Lucerne Melasowaną..


napewno jest w sklepie "Dziesiątka" w Głoskowie za Piasecznem - tel. 22 757-54-52.
Można zamówić też bezpośrednio od producenta.
Sklep Karina na Ursynowie też sprowadza Sukces.
karesowa   Rude jest piękne!
25 grudnia 2009 10:39
Ja mojemu Rudzielcowi podaję Eggersmann F-musli, to taka podstawowa pasza, ale mój kopytniak ma 2,5 roku, nie pracuje więc musli to dla niego jedynie forma urozmaicenia. Czasem kupuję też Eggersmann Fruch, jest to pasza owocowa, niezwykle aromatyczna i konie za nią przepadają.
Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam otręby ryżowe Max-Eglo Rudemu na ciepło, i potwierdzam, że o ile same otręby na mokro są fajne, to otręby na ciepło - są zdaniem mojego konia - szałowe!  😅

A ja się cieszę, bo już przesadzałam z ilością meszy w tygodniu (bo zimno, bo mokro, bo po terenie, bo po treningu...  😡 :hihi🙂 i po dzisiejszym mroźnym, porannym terenie zaserwowałam mu owies z otrębami na ciepło i dla smaku wkruszyłam trochę czosnku w płatkach. Pachniało i smakowało tak, że sama podjadłam mu ze dwie, trzy łyżki  😜

Niedługo będziemy również testować nową dla nas paszę (a raczej mix dwóch, najprawdopodobniej), i my również - z zauważalną od pewnego czasu tendencją - zdradzimy Spillersa na rzecz Dodsona&Horella. Przynajmniej na czas testingu, bo nie wykluczam, że wrócimy do starego, dobrego i wypróbowanego Spillersa 😉
Green Grass   Beczkowy Trójkąt Bermudzki
30 grudnia 2009 19:00
To na za dużą ilość meszów, o ile opierasz je o otręby pszenne, uważaj. Za duża ilość fosforu nie jest też dobra 🙂. Jak wrócę do domu to napiszę Ci co dokładnie się może stać - z tego co pamiętam, potrafi się to odłożyć w postaci ciała stałego i zmniejszyć prześwit jelita. Jakoś to się tam medycznie nazywa ale teraz nie pamiętam.
Mój grubas szama drugi worek Pavo Winners Sportsfit i jestem zadowolona, bo w końcu ma full energii.Pod siodłem kontrola całkowita a na padoku harce az miło.A koń z tych co stoja na padoku i "śpią" , bo po co sie przemeczać 😉 Strasznie mnie to cieszy 🙂
Gren Grass zdaje sobie z tego sprawę  😡 Dlatego teraz nie ma że boli, mesz będzie raz w tygodniu i nie będę słuchać żali, że zimno, że mokro, że teren, że... 😉  😁
Pasza Classic Mix EquiFirst zawiera pre- i probiotyki. Czy one nie stanowią przeciwskazań do podawania tej paszy przez dłuzszy okres?  Moje pytanie bierze się stąd, że same probiotyki podaje się przez jakiś konkretny czas. Czy wobec tego ich obecność w paszy nie wymusza przerw w podawaniu?
Ta pasza jest rewelacyjna - bardzo dobrze konie ją wykorzystują  😀 http://sklep.stajniasmardzow.pl/product_info.php/cPath/8_12/products_id/249
Czy ktoś ma doświadczenie z paszami Sukcesu, konkretnie z Musli Sport... i jak wypada ta pasza w porównaniu do pasz EquiFirsta ?
Planuje kupić młodej jakieś musli o niskiej zawartości białka i mam ogromny dylemat, którego producenta moglibyście polecić z czystym sumieniem spośród tych trzech
-Eggersmann
-Dodson & Horrel
-St. Hippolyt
Będę wdzięczna za pomoc :kwiatek:
A co fajnego z Dodsona dla trzylatka? Który właśnie jest powolutku i zabawowo podjeżdżany, a w sezonie trafi na łąkę do końca roku?
A ja wpłaciłam na nową paszę i jej dystrybutor zrobił mnie w balona.
Nazwy paszy jeszcze chwilę nie podam,ale czekam od maja.
Nie bardzo rozumiem jak to się można zabierać za dystrybucję tylko w oparciu o wpłaty z góry od Klientów.
To jak z tymi Fundacjami. Bez sensu-jak dla mnie falstart firmy.
😤
Od maja  😲  No to nieźle...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 stycznia 2010 15:50
quantanamera, ja bym mu dała Pasture albo Leisure Mix.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 stycznia 2010 16:06
A co fajnego z Dodsona dla trzylatka?

poproś o pomoc Caroline; ona zna się paszach D&H 😉

Z czystym sumieniem polecam Eggersmanna - cenowo nie przesadzony a dobrej jakości. Dla każdego konia paszę dobierzesz.
A i konie chętnie jedzą 🍴
Sierra, ja zawsze podaję je na ciepło. To znaczy nie zalewam wrzątkiem, a ciepłą wodą.. i zawsze mu muszę trochę podjeść 😁 Pyszne są!
Anja La Roslet, Lucerne, Pre Alpin-St Hipolyta moge ci polecic bo to są napawde dobre pasze. Swego czasu też miałam okazje widzieć konie które  dostawały D&H i  naprawde super konie na tym wyglądały. Ziołowy spilers jest też fajny, mój całą zime i jesień dostaje.
A co fajnego z Dodsona dla trzylatka? Który właśnie jest powolutku i zabawowo podjeżdżany, a w sezonie trafi na łąkę do końca roku?

Przyłączam się do pytania, kwiecień/maj młoda idzie do pracy, potem będzie się bujać do końca września na pastwisku. Co byście polecili, żeby nikogo nie rozniosła w trakcie zajeżdżania ?
jeśli ktoś z okolic Poznania,Pobiedzisk,Swarzędza poszukuje pasz eggersmanna to dać znaka  😀 nie trzeba jeżdzić daleko ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się