Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

Przez Ramires natchnęło mnie coś do takiej nowej zabawy  😀
Pewnie dużo osób jest ciekawa jak wyobrażają sobie ją inni forumowicze.
Piszemy jak wyobrażamy sobie osobę wyżej (wygląd,charakter, wiek, co kto chce  🙂 )np.
Wyobrażam sobie Alabamkę jako 13 letnią, małą, grubą dziewczynę o blond włosach dziewczynkę, która na każdym kroku się mądrzy i nic nie wie o koniach.

Jak to Ramires powiedziała
po prostu ciekawe zjawisko nam się tu tworzy 😉

😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 17:07
Akurat Ciebie widziałam na fotkach i wyobrażałam sobie tak jak wyglądasz.
Młoda, mała, blond-szuwarek 😉
JARA, mi się kojarzy z postacią podobną do tej w avatarze ^^ I młodszą niż jest w rzeczywistości - ok 18 lat.
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 17:39
Dwo jest śliczną blondyneczką [ to wiemy], stawiam, że jest też cierpliwa, bardzo życiowa ale lubi się powygłupiać.
slojma   I was born with a silver spoon!
07 czerwca 2010 17:48
ninevet- nie patrząc na zdjęcia kojarzy mi się z blondynką drobną i szczuplutką o miłym uśmiechu i z długimi rzęsami
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2010 17:52
Slojma: Wysoka, szczupła, ciemne włosy - nigdy nie widziałam by się wściekała na forum 😉
Notarialna- Zawszę wesoła, urodzony fotograf. Mała i ulubi swój wzrost. Potrafi żartować ale też postawić na swoim. Uczy się, jeździ konno raczej rekreacyjnie ale o koniach wie sporo. Lubi rozmawiać z ludźmi. Jest otwarta i uprzejma. Nie toleruje quniarek i małolat z tapetą na twarzy.
Sama tęskni za dzieciństwem
Moja głowa tak widzi Notarialną  😀
Alabamka hm... Niska,opanowana lecz wesoła dziewczynka,o jasnobrązowych,kręconych włosach.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 18:28
Mała szatynka, chodząca w czapce z daszkiem tzn do stajni itp 😉
ushia   It's a kind o'magic
07 czerwca 2010 18:32
JARA - drobna, szczupła, krótko ścięta, ciemne włosy. Kolce i tatuaże 😉 Słucha punk-rocka
patataj   tyle smaku - we fraku
07 czerwca 2010 18:35
ushia, mała z kolczykami 😉
patataj, ok 30-tki, niewysoki skoczek o ciemnych włosach. Avatar przeczy teorii o skoczku, ale nick mi sie tak jakoś skojarzył i już.
Dworcika-Nie mogłam się powstrzymać  😁
Oto Dworcika:
lat ok. 20, Miła, skromna blondyneczka, która wie czego chce  😀
program paint. Autorstwo Alabamki  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 18:46
Dworcika, szlachetnie i delikatnie.Szlachetnie nie po nicku, a po urodzie Zapewne taka grzeczna i ułozona panna z niej.
Jara sądząc po nicku pali papierosy. 🤣 I ma ciemne, krótkie włosy.😉
xxflygirlxx - mała blondyneczka bujająca w obłokach 🙂
Jasnowata, ok 16-18 lat, niewysoka blondynka.

Oczy! Oczy mam podobno niebieskie! (chociaż szare ;p )Alabamka, JARA, jaki cuuudny opis *.*
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2010 19:20
Alabamka, 😉

dworcika: Uśmiechnięta blondyneczka z zakręconymi pomysłami 😉
Notarialna - życiowa, zawsze ma swoje zdanie, idzie na przekór innym
Krokus, nie bić, ale kojarzy mi się z facetem o.O
Dworcika - miła i spokojna, najpierw myśli potem robi, szczupła blondynka 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 czerwca 2010 19:32
tulipan, będzie kwiatem polskiego dresażu...bardzo racjonalnie pisząca nastolatka,a przy okazji z bardzo dobrym gustem szmatoholicznym 😉
tulipanjest szaloną i bardzo pozytywną osobą,najpierw myśli potem robi,chociaż często zdarza się na odwrót  😁 😁
Malaa- Malutka, drobna osóbka o blond włosach. Ale za to jak sobie radzi na koniach  😍 O koniach wie sporo. Lubi się śmiać, jest bardzo sympatyczna
Alabamka zwariowana nastolatka.😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 czerwca 2010 19:42
xxflygirlxx, kojarzy mi się z imieniem Agnieszka, nie wiem czemu, dla mnie będzie moją imienniczką ;D
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 czerwca 2010 19:43
Specjalistka od piercingu i nie tylko 😉
Notarialna spec od zdjęć, lubiąca to robić, pomocna i sympatyczna, ale troche powazna.
Ktoś, Malaaa - dzięki  😡

xxflygirlxx - wielbicielka gryzoni  😎
tulipan, - "dres, mam dres, dres spoooko jest!" 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się