Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Powiem Ci, że nie tyle "przejechanie" działa zniechęcająco co to poczucie bezużyteczności moich wypocin na forum 😉

Na starej Volcie najlepiej dogadywałam się z Nerechta i Mitką. Obu już nie ma.
Cała reszta nawet nie wiem czy by mi nie włączyła ignora gdyby wtedy była taka możliwość 😉

Tak KWI nigdy się nie zapomni
A my zaczynaliśmy w 2004/5 i mamy fantastycznych znajomych 🙂 bardzo cieszymy się z tego. Mamy gdzie spac  😉 mamy wsparcie w działaniu, możemy spędzic dobrze czas, z pożytkiem dla obu stron. Generalnie same plusy- czego się nie spodziewaliśmy  😀
Pozdrawiamy
Honorata i Bogdan
Ja też zaczynałam bodajże 2003-2004.

Lov   all my life is changin' every day.
04 lutego 2011 22:27
Łojojoj, ja pamiętam chyba wszystkich, o których wspominacie,a nie powiedziałabym o sobie geriavit 😀 johnny miał avatar z Pamelą chyba, nie? 😁
I czat! Czat był super, najbardziej na nim pamiętam Mitrand i Burzę 😀 i pamiętam, że Burza jeździła taką kobyłkę, małą, gniadą, malowaną, podobną do jednej z naszej stajni, chyba też nawet Lotka się nazywała, albo coś takiego 😉

Laguna, pamiętam zawody na Woli, które chyba wygrałaś na tym gniadym malowanym, ja wtedy jechałam pierwsze zawody na koniu szkółkowym, jeju, kiedy to było? zima 2006? masakra 😁 i nasze jedyne spotkanie, kiedy rozmawiałaś z W.S., a ja stałam obok i bałam się przyznać, że Cię znam z volty 😁
Dokładnie marzec 2006. Jechałam wtedy na karym Hipisie na którym przed zawodami siedziałam bodajże 2-3 razy.

Stare czasy. Od tamtej pory ani razy nie startowałam, ale to już inna historia.

Nie powiem- zal mi tamtych czasów i tego, że nie jestem już tak integralna częścią forum jak kiedyś, a moje posty przechodza bez echa.
Ale dzięki temu mam więcej czasu dla Zośki 😉
Laguna, mam nadzieję,że kiedyś  się spotkamy. 13 lutego mamy tam umówiony pomiar w Lubosinku u Baszni- Ona biedna  😉 jeszcze tego nie wie, ale się dowie 🙂 Jutro zadzwonimy do Kasi i wszystko umówimy, może będzie możliwośc spotkania🙂
Lov, si si Lotka z Jeżewic, zresztą teraz jestem w stajni 2km dalej 🙂
Mitrandowe zdjęcie moje i Ponii mam przed oczami na ścianie 🙂 ją głównie już na żywo znałam.
Pamiętam jak Koniczka miała Groma w granacie i Lostak do niej przyjechała 🙂

A najbardziej pierwszy KR z trzema grupami trzymającymi władze 😉 pomorską, poznańską i warszawską 😉 i 3stronowe umawianie się na spotkania 🙂 i mój PIERWSZY avatar 🙂 szkoda, że te stare KRy przepadły 🙁


Bogdan- fajnie by było 😀
Wziełabym moje mini studio i przy okazji zdjęcia porobiła 🙂

Burza- pamietam ten avatar.
JA najdłużej posługiwałam się tym


A ciekawe czy ktoś pamięta moj pierwszy 😁
Lov   all my life is changin' every day.
04 lutego 2011 22:41
Haha, przeglądałam starą voltę, i znalazłam moje wypowiedzi z 2006 (14 lat, to też pisałam badziewia) 😁  i mój avatar z "nie kłam kochanie", muszę znowu sobie taki sprawić 😂 i w ogóle mój cały nick, Lovekonik! Burza wtedy zaczęła skracać, i wyszło Lov 😁

Laguna, wydaje mi się, że miałam zdjecia z tych zawodów, zaraz poszperam 😁

Laguna, zdjęcia zawsze mile widziane 🙂 my mamy sony alfa coś tam- obiecywaliśmy sobie,że nauczymy się robic zdjęcia,ale czasu nam ciągle brakuje... jeśli dasz nam jakieś wskazówki, będzie miło 🙂
Pewnie 🙂

Ale sony alfa jeszcze w ręku nie miałam.
Ale na temat samej fotografii jak najbardziej 🙂

Lov:



I ja we fraku pozyczonym od Querido :kwiatek:



Laguna, taaaak i cieszył mnie bardzo Twój podpis z "Sacrum" 🙂

Lov, no i czy to nie lepsza opcja? 😀 ja pamiętam jak pytałam Army pierwszy raz ktoś ty i skąd i pokazywała mi Twoją stajnię przejazdem 😀
Lov   all my life is changin' every day.
04 lutego 2011 22:47
Burza,  no co Ty? haha 😂 to tego nie wiedziałam 😀 nickowa wersja lepsiejsza o niebo 😎

Pamiętam mój pierwszy avatar, który mi zmniejszałaś i wrzucałaś gdzieś na pb, bo ja nie umiałam 😁 Liryka toż to jeszcze 😉
To tez pamiętam.
to i moj staaaaaary avatar i to w duzym rozmiarze. z tym chyba najdluzej funkcjonowalam

Ponia   Szefowa forever.
04 lutego 2011 22:59
Mitrandowe zdjęcie moje i Ponii mam przed oczami na ścianie 🙂 ją głównie już na żywo znałam.

Oj pamiętam pamiętam ten torwar ;D

hihi i jak Cię poznałam na Legii.

i torwar rok wcześniej albo 2 lata, jak przyszłam do H, sie przywitać a Sabat głównie zjechał mnie tak wzrokiem,ze szybko uciekłam :P
Lov   all my life is changin' every day.
04 lutego 2011 22:59
Laguna, aaaa 😅 i to pierwsze foto - moja mina zabójcza 😎 ile ja wtedy miałam lat... 14? Matko 😀
Dobrze pośmiać się ze starych czasów 😁

edit:
Ponia, tak  btw, to ja na targach siedziałam przy stoliku obok Twojego, i pół godziny się zastanawiałam, czy podejsć, a jak już chciałam, to Ty nagle zniknęłaś 😁
Laguna, taaaak i cieszył mnie bardzo Twój podpis z "Sacrum" 🙂


A wiesz, że o tym nie pamiętałam? 😉 Wpisałam go po tym jak zaczęłam flirtować poprzez gg z moim obecnie już mężem 😁

Laguna, aaaa 😅 i to pierwsze foto - moja mina zabójcza 😎 ile ja wtedy miałam lat... 14? Matko 😀
Dobrze pośmiać się ze starych czasów 😁


Gadasz tak jakbyś już z 5 dych na karku miała 😉
Ja w wieku 19 lat jeszcze nie wiedziałam, ze Volta istnieje
Ja zaczęłam w 2002, nawet pamiętam jak chwaliłam się kupnem konia w 2003roku. Potem byłam na OOM w 2005 roku, był o nim temat i ludzie mi kibicowali, to było bardzo miłe 😉
Ale nigdy nie wypowiadałam się dużo, raczej tylko czytałam, czasem wstawiłam parę zdjęć. Ale pamiętam Was wszystkich!!
Lov   all my life is changin' every day.
04 lutego 2011 23:15
Laguna, oj tam oj tam 😎 ale to takie dzieciece czasy były, koniecznie czapraczek plus owijeczki, dereczka, kantarek pod kolor 😁

A pamiętacie, nie tak dawno w sumie, wątek Quoniareczkowy? Pamiętam, że nesta to tam rządziła, a czasem ciężko było rozszyfrować moje pokemonowe pismo, jak się wkręciłąm dobrze 😁
Sama quoniara była dobra. Na volcie długo nie gościła, ale na świecie koni robiła furrorę swoją wiedzą 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2011 00:34
Badziewiak, chciałbyś nam coś powiedzieć?
, a także udowodni ci to, że jesteś badziewiakiem, który powinien mieć zakaz zbliżania się do koni w promilu 3 kilometrów.
Właśnie sprawdziłem rejestracje na volcie - 2005, coś się nie zgadza z moimi kombinacjami ale trudno. Z tym, że ja zawsze z tych czytających a nie piszących.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 lutego 2011 08:42
ja na volcie od ... chyba 2001. Jeszcze jak drzewkowa była. Z tamtego czasu pamiętam fajne wpisy Kaśki (K. Wiszowaty) i jak sie to ludziom niektórym niepodobało bo bezpoeśrednio, na teamt i bez ogródek opowiadała o pewnych ciekawych rzeczach z hodowli i naszych stadnin. Więc w rezultacie dosyć pewnie miala tych przepychanek i znikła.
Aaaa jak ja pamiętam te zawody Laguny hihi 😀 ale to dawno 😀

magda, mogłabyś do niego wrócić 😀
dawajcie laski stare avatary 😉
mi z imprez spotkaniowych to najbardziej w pamieci zapadlo rusinowo, gdzie bylismy na jakichs regionalkach, bandos z koniem byla na tydzien chyba a tak to sie pozjezdzalo troszke ludzi na jeden dzien.
legendarny natomiast jest jeden torwar spedzony z funiem karla smerfi i reszta ekipy  😎 oj dzialo sie, dzialo...  😎 prawie ze studiow wylecialam po tym wyjezdzie  😂
A.   master of sarcasm :]
05 lutego 2011 10:46
prosze bardzo, moj avatar ze starej volty  😎



Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2011 14:37
Ja na volte zaczelam zagladac chyba od 2002 roku, pamietam jeszcze drzewkowe forum, chociaz zupelnie sie na nim nie udzielalam. Wiecej czasu spedzalam na czacie: doskonale pamietam jak Koniczka zaczynala jezdzic na Gromie, a pozniej jak Miquel pisal maile do jej taty (?), zeby jej Groma kupil i jaka to byla walka 🙂 Maciek_Sz dawal zarówno mi jak i Klapkom korki z fizyki/matematyki 😉 i jak KoSTI/Jasyrkowa/Ladu_Hippica zaczela sie udzielac i odwiedziny u niej i Jasyra w stajni 😀 I nasze pierwsze spotkanie na Legii, razem z Jolaa i Wagramem... to było straszne 😉 Długie, az do rana rozmowy z Mitrandem i pamiętny wyjazd do Sopotu na zawody (Ponia i fala w samochodzie 😀). Kaczor mnie zawsze gnębił, że jestem za młoda i "jak dorosnę to zrozumiem"- ale mnie to denerwowalo 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 lutego 2011 18:16
Miquel maili do mojego taty nie pisał 😉 A na korki do Maćka to i ja łaziłam:P
A ja pamiętam, jak koniczka jeździła na takim kucyku - Humorku 😀
a poza tym, lubiła Justyniania z Lewady 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się