Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

busch   Mad god's blessing.
17 czerwca 2011 09:55
Ja kiedyś pisałam bardzo sporo (chyba w największym natężeniu w latach 2005-07), teraz jest jedynie kilka wątków, które mnie interesują.

Ale obserwuję. A w moich obserwacjach bawi mnie najbardziej, że osoby, które wtedy (czyli nie tak znowu dawno) przedstawiały wysokie aspiracje, chociaż poziom raczej marniutki, urosły na forum do rangi absolutnych autorytetów ds. wyszkolenia i wielkiego sportu. No, ale kto widział, ten wie.  🙂


Hehe, to mogło być o mnie napisane 😀 W 2005 byłam bawiłam się głównie w trollowanie moim otyłym koniem i jeżdżenie na nim jak na kiblu, a ostatnio jakąś epistołę o prawidłowym i nieprawidłowym balansie w kłusie popełniłam 😀

edit: Tylko w sumie nie wiem, dlaczego napisałaś "te osoby" - mam się czuć obrażona czy coś? Bo nie wiem co w tym takiego do obrażania się, bardziej bym cierpiała gdybym przez 6 lat nic się nie nauczyła i nadal tylko mogła dyskutować prawie o niczym  😉
ale czy to źle? Przecież wszyscy się uczymy. Ktoś mógł być bardzo słabym jeźdźcem w 2005roku, ale minęło 6 lat, miał czas żeby się podciągnąć i zdobyć dużo wiedzy...
A.   master of sarcasm :]
17 czerwca 2011 18:09
ojejku
moj komp z 2005 juz chyba nie istnieje  😜
a zreszta na poczatku 2006 ewakuowalam sie do krainy deszczowcow...
sznurka, 😉


Zawsze jak pomyślę o zawijaniu to widzę to zdjęcie- wtedy nawet jeszcze nie myślałam o nauce zawijania, a ty lada moment już miałaś mieć ogłowie od p. Marka 😀

I żeby nie było- tak jeździłam w 2006 😁
Pamiętam te zdjęcia! 🙂
sznurka/linka wstawiała jeszcze takie, jak jeździ na tej klaczce na pelhamie. I skarżyła się że ciągnie do przodu chyba 😉
Burza, a mi się zawsze podobała maść tego konia 🙂
A to nie była Holda na pelhamie czasem? Po tym zdjęciu to nie jestem pewna czy to Holda 😡
Burza, Ty dzierżawiłaś tego kasztana, nie? [albo tą kasztankę, nie pamiętam płci ^^ ]
Pursat   Абсолют чистой крови
18 czerwca 2011 09:29
Pamiętam jak linka wstawiła zdjęcie w blado-różowym komplecie HKM i ja wtedy tak strasznie chciałam taki mieć. 😍
heh a ja pamiętam odwieczne problemy Dramki z Dramką, która jest do przodu nazbyt i voltę, która otwiera każdy wątek po 15 min 😉
Sankaritarina, tak, dzierżawiłam, to ona nazywa się Pobieda, dziś już ma emeryturę 🙂

Pursat, 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 czerwca 2011 18:54
Burza a ta kasztanka nie miala potem zrebaka i ty jezdzilas na niej a on biegal obok? Czy to byla sierra? Bo takie foty pamietam 😉

ale ta  zawijajaca sznurke tez pamietam 🙂
Burza, Aaaaha, tak to wyglądało. 🙂
Gienia-Pigwa, Nie wiem czy to nie była Sierra na Czajce z małym Czardaszem.... ale mogę się mylić. Kiepsko ludzi z forum odróżniałam wtedy  👀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 czerwca 2011 20:22
a mi sie przypomniala relacja deb z wizyty u lostak i jazdy na Łosiu  😁
A to nie była Holda na pelhamie czasem? Po tym zdjęciu to nie jestem pewna czy to Holda 😡



Holda, moja stara ryza małpa;]
kujka   new better life mode: on
20 czerwca 2011 12:32
margaritka, a ja pamietam ze to Laguna jezdzila na Losiu 🙂
a ja za to pamiętam (a propos Laguny) zdjęcie jej i Hexy na jakiejś ławeczce (?). Strasznie fajna ta fotka była, zważywszy na to jak się od siebie różnią 🙂

I też pamiętam jazdy Laguny na Łosiu i ze wyglądała jak pchełka na słoniu 😀
Burza, Aaaaha, tak to wyglądało. 🙂
Gienia-Pigwa, Nie wiem czy to nie była Sierra na Czajce z małym Czardaszem.... ale mogę się mylić. Kiepsko ludzi z forum odróżniałam wtedy  👀


To nie mogła być Czajka, bo nigdy żadnego zdjęcia jej i Czardaszka na voltę nie wstawiałam. Zarejestrowałam się na Volcie za namową Koniczki, jak "zakumplowałyśmy się", czyli pokłóciłyśmy i pogryzłyśmy na ŚK o w zasadzie juz zupełnie dorosłego Czardasza pracę (a raczej jej brak) na czambonie. Pamiętam jak dziś.

Jeżeli to byłam ja (choć szczerzę, to nie pamiętam już teraz) to mogła być dzierżawiona, kasztanowata xx z małym karym diabłem u boku którą dzierżawiłam, zanim odkupiłam Czardasza  😉
Sierra, Aaaa to wybacz, kompletnie mi się konie pomyliły. Nie wiem czemu wybitnie pasowałaś do tego zestawienia 😡
sznurka, Ty żyjesz! 🙂
Musiałam pasować, od samego początku, prawda? 😉 Dlatego wróciłam po tego niedobrego kasztana, bo choć konie po drodze się zmieniały to serce "wyło" tylko do tego jednego, jedynego 🙂
Sierra, W końcu - serce nie sługa 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 czerwca 2011 17:03


Jeżeli to byłam ja (choć szczerzę, to nie pamiętam już teraz) to mogła być dzierżawiona, kasztanowata xx z małym karym diabłem u boku którą dzierżawiłam, zanim odkupiłam Czardasza  😉


moze byc,  pamietam ze to byla kasztanka! 🙂

ale to bylo wieki temu 🙂

sznurka, Ty żyjesz! 🙂


miałaś wątpliwości?😀
Gienia czyli ja, na pewno ja w takim razie 😉 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 czerwca 2011 22:12
deb tez jezdzila( chyba  :hihi🙂
ogier hexy 😜

a kto mial taki sexiasty czaprak wlasnorecznie robiony w panterke sierra czy burza?
Sierra miała derkę dla źrebaka w panterkę 😉 czapraka takiego nikt nie miał na starej volcie raczej.
)
ogier hexy 😜

Marcepan? on chyba jest już wałachem;]
marcepan jest ogierem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2011 23:41
Znalazłam ładny post pigwy :
bo na volcie jest tak:


-1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
-14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i
napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
-7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
-1 który przeniesie temat do działu "oświetlenie "
-2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
-7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany
żarówki
-5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
-3 którzy poprawią te błędy
-6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka" czy "rzarówka" i 6 którzy
powiedzą im że są głupi
-2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi
się "lampa"
-15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi
się "żarówka"
-19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to
przenieść na forum o żarówkach
-11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje
-36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie
kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
-7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
-4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
-13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też"/"Zgadzam
się"
-5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji
wokół żarówek
-4 którzy napiszą że "BYŁO!"
-13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
-1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson
-1 nowy który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa
trzynastka   In love with the ordinary
07 sierpnia 2011 23:24
Wlazłam na starą voltę i powiem wam, że śmieję się do komputera od dobrej godziny 😀
Tematy wątków z działu końskie, wybrane przeze mnie kwiatki 🙂
Pierwsza strona wątków :
- Osły.
- Nie umiem jeździć!!!! Co robić?
- Jak dobrać siodlo do jeźdźca?
- O co chodzi z L1,2 itd.
- TROCINY /wióry do boksu/
a zaraz następny
- Trociny

Strona druga :

- czy to ochwat ?
- Boje się osiodłać konia ?
- pomocy! problem z wysiedzeniem w siodle
- Leżący koń

Strona trzecia :

- Wybrzuszenia na brzuszku 🙁
- Co znaczy być poza rytmem
- Co to są zawody stajenne

No i coz w tym zlego, ze jak nie wiesz to pytasz?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 sierpnia 2011 09:46
[quote author=Nalle link=topic=25404.msg888208#msg888208 date=1297083863]
Ja kiedyś pisałam bardzo sporo (chyba w największym natężeniu w latach 2005-07), teraz jest jedynie kilka wątków, które mnie interesują.

Ale obserwuję. A w moich obserwacjach bawi mnie najbardziej, że osoby, które wtedy (czyli nie tak znowu dawno) przedstawiały wysokie aspiracje, chociaż poziom raczej marniutki, urosły na forum do rangi absolutnych autorytetów ds. wyszkolenia i wielkiego sportu. No, ale kto widział, ten wie.  🙂


Hehe, to mogło być o mnie napisane 😀 W 2005 byłam bawiłam się głównie w trollowanie moim otyłym koniem i jeżdżenie na nim jak na kiblu, a ostatnio jakąś epistołę o prawidłowym i nieprawidłowym balansie w kłusie popełniłam 😀

edit: Tylko w sumie nie wiem, dlaczego napisałaś "te osoby" - mam się czuć obrażona czy coś? Bo nie wiem co w tym takiego do obrażania się, bardziej bym cierpiała gdybym przez 6 lat nic się nie nauczyła i nadal tylko mogła dyskutować prawie o niczym  😉

[/quote]

Dopiero teraz to zauważyłam.  😵
Pisząc to nie przyszło mi do głowy, że możesz to odnieść do siebie. Pamiętam, jak jeździłaś wtedy i postęp jest niewyobrażalny, gratuluję i bardzo się cieszę. W tym kontekście nie jesteś darzona uwielbieniem, na które zasługujesz - pewnie dlatego, że ono jest typowe dla trochę "nowszych" szczypiorków, które nie widziały, ponad to jest ślepe i mniej uzasadnione.
O coś takiego chodzi, i to cieszy.

Ja natomiast miałam na myśli użytkowników pyszniących się władzą jedynie poprzez zasiedzenie i dobry PR, natomiast jeździecko bez zmian. Może teraz wyraziłam się jaśniej.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się