Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Strzyga, bądź realistką. Na tym forum Johnnego kojarzy pewnie.. z osiem osób 😉 ale coś jest na rzeczy 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2010 20:23
Ja tam go kojarzę. Zarówno posty i jak i avatar. Kurcze, Johny przynajmniej był zabawny w pewnym stopniu.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 czerwca 2010 20:23
Johnny z tym swoim awatarem to już legenda  😜
Lejecie miód na moje serce, nie poznanie Mitrand w Zgadnij o kim mowa, wprawiło mnie w osłupienie, zwątpienie i dopiero zrozumiałam jak bardzo się zrotowała ekipa 😉
A kto to Johnny?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2010 20:25
Burza, parę geriavitów się tu jeszcze pałęta, chociaż rzeczywiście często są zakrzykiwani przez szczypiorki...
Strzyga, no mówię, z osiem sztuk się naliczy 😉 ale to offtop bo nie może mnie to wkurzać- to naturalna kolej rzeczy.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 czerwca 2010 20:31
Lejecie miód na moje serce, nie poznanie Mitrand w Zgadnij o kim mowa, wprawiło mnie w osłupienie, zwątpienie i dopiero zrozumiałam jak bardzo się zrotowała ekipa 😉

bo jak wrzuciłaś zagadkę to akurat nikogo ze starej volty nie było 😉

btw. wie ktoś co u Dr. Mario? bo na forum (ani tym, ani na voltahorse) nie było go od lat  😲

wiedźma stary, zabawny voltowy troll 😉 tutaj możesz poczytać jego posty http://www.voltahorse.pl/forum/search.php?author_id=775&sr=posts 😉
Burza, ja poznałam Mitrand, przy pierwszym opisie, ale czytałam ten wątek dopiero na drugi dzień  😂 W końcu z jednego miasta z nią jestem  😉

Ja Johnego pamiętam też, ale kiedyś to się więcej czytało niż pisało w moim wypadku, bałam się pisać  😂  😉
Edytka, trzeba by podpyta Joliiii 😉 wiele osób zniknęło.

Likier, uff 😉
haha, Likier, czyli miałaś zupełnie tak jak ja!
Jestem przy volcie od 2006 roku, najpierw nie mogłam dokończyć rejestracji konta, potem mnie zjechali i się nie odzywałam, dopiero teraz jako - tako piszę, ale i tak 10 razy się zastanowię przed kliknięciem 'wyślij'. Czytam za to regularnie.
Pamiętam Johnego i Mitrand  😎
Tez ich jako-tako pamiętam 😉
Ale w związku z tym zaczelam sie zastanawiać jak np. ja jestem postrzegana na volcie. Nie jako geriavit bo przeciez kiedyś nie pisałam tylko czytałam, poza tym nie odznaczam się tak magiczną i gigantyczną wiedzą co wiele osób tutaj żeby pisać po kilka postów dziennie. Ale szczypiorem chyba też już nie jestem, no nie? 😎
Ramires ja nie wiem czemu ale wyobrażam sobie ciebie jako taką 16-17 łatkę, która wie sporo o koniach i słucha rocka ( to do końca nie wiem skąd mi się wzięło  👀 ), chodzi na rockowe koncerty itd. A na forum wolisz czytać i śmiać się w domku zamiast się wcinać  😀
Mnie też takie rzeczy ciekawią ale wolę chyba nie wiedzieć  😜
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 czerwca 2010 20:49
Ramires wzór stworzony przez Marzenę przewidywał jeszcze szarą strefę. ja czuję, że wpadam w te szarości, mimo że ze wzoru wychodził geriavit  🤣

edit. ale literówka  😂
Przez was jeszcze bardziej jestem ciekawa i chyba założę nową zabawę  😵
Nie no nie chodzi mi o to żeby mnie ktoś opisywał ale po prostu ciekawe zjawisko nam się tu tworzy 😉
Alabamka - trochę mnie jednak znasz 😎
Edytka - masz na myśli ten wzór obliczający statut na volcie? 😁 On mało miarodajny był... nic nie zastąpi czujnego krytycznego oka voltopira.
Naprawdę?  👀
Ło.. niezła jestem  😜 Naprawdę założę zabawę  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 czerwca 2010 21:07
tak, o ten gdzie wyliczało się stopień 'opcykania'
🙂 pamiętacie współczynnik opcykania? szperając gdzieś na jakimś archiwum wpadłam przypadkiem na super wzór autorstwa Voltowego Marzenowego Einsteina 🙂 na wspólczynnik opcykania-macie ochotę sprawdzić swój przedzial? 🙂


wzór ogólny:A/B
gdzie
A- wiek
B- dlugosc stazu jezdzieckiegow latach

dla rocznikow 1986-2004
wzor jest A/B + (C-A*0,2)
gdzie:
A- wiek
B- dlugosc stazu jezdzieckiegow latach
C- 20 lat(czyli ta granica wiekowa)

czyli, po chlopskiemu. dzielimy liczbe lat przez staz jezdziecki
do wyniku dodajemy ilosc lat brakujaca nam do dwudziestki pomnozona przez wspolczynnik 0.2
na moim przykladzie
19/8=2.375
+(1*02)= 2.575

ma to na celu wyeliminowanie mlodziezy ze strefy geriatrycznej

dla voltowiczow w wieku lat 20-30 wzor pozostaje pierwotny



WO<2.5 geriavit
WO=2.51-2.99 szara strefa
WO>3.00 szczypiorek

przelicznik autorstwa Marzeny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2010 21:13
Edytka, według tego ja już długo geriavitem jestem, ale... czuje się jako taka zła, stara, zrzędliwa ciotka. która przychodzi, psuje wszystkim zabawę i podbiera dzieciom zabawki.
jesteś..ja jestem geriavit i to głęboko!
Gillian   four letter word
06 czerwca 2010 21:48
Ja pamiętam Johnnego 😀 źle ze mną w takim razie 🙁
🚫

👿


Czy taka sugestia wystarczy? 😉
🚫

👿


Czy taka sugestia wystarczy? 😉

NIE!
To ja przy współczynniku opcykania 1.16  (43/37) wychodzę na hipergeriavita. Dla mnie ok. Tak właśnie się czuję.
Ja pamiętam Johnnego 😀 źle ze mną w takim razie 🙁


Nie tylko z Tobą  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 czerwca 2010 07:53
a mnie wkurza,że już nie zaczynam dnia od sprawdzenia co tam u Linki słychać w wątku Ranne Ptaszki...wkurza mnie,że rano w pracy nie doczytuję,co w nocy w nocnych markach nabroili Mitrand,Nerechta i wrotki....wkurza mnie,że pamiętam Johnnego,chociaz wolałabym nie....i wkurza mnie,że powyższe sprawy mnie ruszają...

p.s. 😉
asds   Life goes on...
07 czerwca 2010 09:13
eee tam Johnny to jeszcze lightcik był....


Arkady666 komuś w głowie świta?
Arkady przecież tutaj nawet był. Tylko bana dostał.
arkady to i tu był..

przestańcie się prześcigać w geriavitości 😀
asds   Life goes on...
07 czerwca 2010 09:23
Ano wiem...długo nad tym ubolewał że go dziewczyny zbanowałyście
Lejecie miód na moje serce, nie poznanie Mitrand w Zgadnij o kim mowa, wprawiło mnie w osłupienie, zwątpienie i dopiero zrozumiałam jak bardzo się zrotowała ekipa 😉

zrotowała strasznie, szkoda bardzo...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się