Farmerama.com

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 lipca 2010 21:48
A ja już mam łączkę 🙂 i 17 poziom 😁
A ja za dwa poziomy będę miała koniska!  💃
Bischa   TAFC Polska :)
13 lipca 2010 11:47
Przedłużyli ?  😲 Piłki mi z upraw i hodowli wyskakują  😀
Piłek nie ma, za to jest koło fortuny. Wygrałam trochę SG, ale podobno można wygrać nawet łosia.
Bischa   TAFC Polska :)
14 lipca 2010 11:25
Co ślepemu po oczach , znalazłam  🤣
2 super pasze wygrałam  😉
A ja wygrałam drzewo brzoskwiniowe i duuuuuużo nawozu...  😁
Mam pytanie, czy można zamienić sianogrosze na floreny?
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2010 10:11
niestety nie. Floreny mozna tylko kupic za realne pieniadze, wzglednie wygrac w misjach restauracji i chyba wlasnie na kole
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 11:59
Szlag mnie zaraz trafi  🤬 Drugie zlecenie i to spore - oba po ponad 500 SG i ponad 1000 SG poszło się j**ać  🤔 Zwyczajnie nie wpłynęło mi na konto , a zbieram na ulepszenie zagrody dla rybek - 13600 SG . Miałabym już prawie 5000 SG , a tak mam 3279 .
Przelogowałam , zresetowałam komputer , odświeżyłam - i dalej nic  👿

Edit : Vana dodam tylko , że można floreny zamienić na SG . To tak na przyszłość , choć przypuszczam , że wolałabyś odwrotnie , skoro pytasz  😉
Bischa, wiem wiem 😉
Ale chodziło mi odwrotnie, bo już wszystko rozpuściłam na farm wheel, a chcę jeszcze  😁

Edit: Kto chce jakiś prezent? Bo nie wiem komu zalegają, a piłki się skończyły... 😉
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 12:24
Mnie kusi , oj kusi  😉 Ale mam 1 FL więc i tak nic nie zdziałam  😁
Ja właśnie rozpuściłam ostatnie floreny, żeby wygrać wodę i PD  😵  beznadzieja...
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 12:35
Dlatego wolę zachować Floreny na superpaszę i supernawóz gdy takowe będzie potrzebne (oj ostatnio bardzo się przydawało- przyspieszałam hodowlę i czas rośnięcia roślin , bo zbierałam piłki) . Jak zbiorę SG na ulepszenie hodowli ryb , to zamierzam wrócić do misji z zoo - stanęłam na świniach .
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2010 13:02
Ja zoo odpusciłam. Za dużo kombinowania z zagrodami.
Teraz zbieram na ulepszenie drugiego strusia, jedno juz sie udalo postawic
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 13:05
Ja się w Arkę Noego nie bawię - to jest dopiero kosmos . 24 kury ?  🤔 Strach się bać co przy kolejnych misjach .
Co się dzieje z dziką łąką, jeśli któryś z sąsiadów zacznie leniuchować?  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 13:23
Zarasta  😉 Ale tylko w części "należącej do obowiązków" sąsiada  😉
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2010 13:25
A do zoo kupujesz specjalnie zagrody i potem je usuwasz? Ile czego masz? Czy kombinujesz z super pasza?
dziewczyny jak zrobić nawóz? 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lipca 2010 15:07
Nawóz dostajesz automatycznie jak wyhodujesz zwierzaki.
A mnie się już znudziło. pewnie wrócę jak będę na studiach bo teraz ani czasu ani ochoty nie mam.
Co zrobić z sąsiedztwem? czy ja długo nie wchodząc na swoje konto w jakiś sposób im szkodzę?
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lipca 2010 21:23
Tak, zacznie im zarastać dzika łąka  🙄

Ja w kole trafiłam dwa razy wodę i 300 sianogroszy  🙂
brakuje mi 3 sasiadow- jak ktos ma ochote to Drapacz to ja🙂
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2010 22:33
Sprawdź czy Girgona i Ćpakowa mają komplet
Drapacz wywaliłam 1 osobę aby Cię przyjąć więc szybko zgadzaj się na moje zaproszenie ,bo mi łąka zarosła. A co do Girgony to ma ful ,ale może załatwię Ci miejsce 🙂
Trolinka nic nie mam 😲 jaki masz nick?
Ćpakowa ;p Nie wiem jak to się stało ,ale zaproś mnie to ja się zgodzę .
ee ale ja mam Cie w sasiadach juz 🤔 😂
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lipca 2010 23:08
Mam prośbę - możecie oddać głos na moją farmę  :kwiatek: nick Diafora  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
16 lipca 2010 17:09
Ushia tak dodatkowe zagrody kupuję , po czym wywalam , zostawiając jedną żeby móc wygraną zagrodę XL na nią "wrzucić" . Teraz gdy jest trudniej również korzystam z superpaszy .
Musiałam zmienić plany co do hodolwi ryb  😁 Bo już mogę pszczółki hodować  😅 I od razu kupiłam ul zamiast zbierać na ulepszenie hodowli ryb  😁

Edit : fajna ta pszczela zagroda  😂 Miś zza drzewa wychodzi , dopadają go pszczele wojowniczki i wychodzi z guzem na głowie dwoma plastrami na brzuchu , nogą i ręką w gipsie o kuli  😂
Bischa   TAFC Polska :)
17 lipca 2010 22:04
Podbijam , jak ktoś ma wolne miejsce w sąsiadach , to zapraszam , mam jedno - kolejny sąsiad uciekł  🙄 MoniaKŁ  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się