Farmerama.com

pewnie kupiła za floreny :P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 września 2010 21:06
marysia550, Niby tam sie zarzekała, że nie tknie florenów 😁
Bischa to czarodziej,  też mam od niej jajcarnię  😅  😁

A co z tym chmielem i pszenicą, bo jestem nie w temacie?  :kwiatek:
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
18 września 2010 21:09
Muszę czesciej wyjezdzac i zostawiac Bishy farmę pod opiekę  😁
ushia   It's a kind o'magic
19 września 2010 10:03
O ile pamiętam, Bischa miała farta i u siebie przynajmniej dwa razy trafiła skrzynke na kole.
A poza tym, jest równie maniakalna jak ja i sieje i zbiera na okragło 😉

vana - od soboty miał byc nowy event, w zwiazku z october fest - nawet sie pojawily zadania na chmiel i pszenice, ale je zjadlo i chyba bedzie od wtorku
ludzie, ktorzy je zaczeli robic przekazali ile bylo potrzeba na pierwsze dwa zadania, tam gdzies wczesniej podawalam

Ciekawi mnie tylko, czy w związku z tym, ze niektórzy wiedza wczesniej czegos nie zmienia - chociaz pisali, ze Ci, którzy juz zrobili początek beda mieli zaliczone.


Do następnego etapu mam 194 tysiące  😵


edit - ooooooo! MAM WIATRACZEK  💃 💃 💃
Ushia - gratulejszyn  😁

Mi brakuje całkiem mało do rybek 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 września 2010 12:44
Ja już jestem na 44 poziomie, dzisiaj zapewne wejdę w 45 😁
To dobrze, będą PD  😎

A w ogóle to lecisz jak burza, pamiętam jak zaczynałaś a za chwilę mnie dogonisz  🙂
ushia   It's a kind o'magic
19 września 2010 15:32
Ktos nie potrzebuje sasiadki?
Trolince się jakiś ludzik świeci na czerowo :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 września 2010 16:24
Potrzebuje. Wal na nick Roulett 😉
ushia   It's a kind o'magic
19 września 2010 16:32
No to Cpakowa Cie zaprasza 🙂
Dzięki!
Rozpoczęłam u Bischy akcję pszenica-chmiel  😁
Może się nie obrazi  😉
Bischa   TAFC Polska :)
20 września 2010 07:43
Piszcie co się dzieje na farmie, bo jestem w dupie ze wszystkim  🤣 Nic nie wiem  😁 Dopiero wróciłam do domu ( wyjechałam o 4:30  😁 Prywatnym PKSem spod samego domu  😀iabeł: Nie no żartuje, faktycznie spod domu wyjechałam PKSem, po prostu mój kuzyn wozi swoim PKSem do Warszawy ludzi i o 4:30 miał pierwszy kurs  😉), jeszcze śpię  🙄 Chmiel rusza we wtorek?

Przede wszystkim chciałam podziękować Vanie za opiekę nad moją farmą  :kwiatek: Łosi dalej nie mam, ale nic to  😉 Można je jeszcze wygrać czy nie? Bo w zagrodach nie widzę.

Ja przez 5 dni pobytu dwa razy dziennie doiłam prawdziwe krowy. Byłam 8 dni, ale ciotka dała mi się do  aparatu dotknąć dopiero we środę (bała się, że mnie która kopnie). W sumie jest 78 krów, w tym 40 dojnych. Wczoraj pobiłam swój rekord i wydoiłam 34 krowy na 39 (jedna się pochorowała)- dojenie polegało na podłączeniu krowy do rurociągu odprowadzającego mleko do chłodni, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Aparat do rurociągu to pikuś, jeszcze trzeba krowę do aparatu podłączyć, 4 kubki udojowe na każdy strzyk co przy różnych charakterach, budowach wymienia i położeniu strzyków prawie przy każdej krowie nastręczało innych problemów dla osoby początkującej takiej jak ja. Tak jak nigdy nie dostałam kopa od konia, tak zarobiłam kopniaka od młodej jałówki  🤣 Bawiłam się świetnie. Wypoczęłam na pewno psychicznie, chociaż chłopaki (w wieku prawie 2 i prawie 3 lat) doprowadzały mnie momentami do szału.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 września 2010 08:30
A gdzie ta akcja jest? Bo w spółdzielni tego nie widzę...
No tak.
Najpierw musiałam doglądać pół i łąk dzieciarni. W koncu stwierdziłam, że dlaczego niby nie miałabym doglądać własnej farmy.
Jestem na 15 poziomie i poszukuję sąsiadów 🙂
Bischa nie ma za co  :kwiatek:
A łosie można, ze 2 dni temu widziałam je w kole 😉
Tak zgadza sie łosie jeszcze są, sama dwa dni temu wylosowałam  😎
jest mozliwosc przeniesienia z dzikiej łaki przedmiotow ozobnych do ogrodu ozdobnego czy niebardzo ?
a co jest w ozdobnym ogrodzie bo jeszcze nie mam tego lewelu
Bischa   TAFC Polska :)
20 września 2010 21:23
Fanga zakupione usuwane są na zawsze, prezenty można zdaje się przenieść. Albo odwrotnie.
kitiXn wszystko tam wrzucasz, co nie jest polem uprawnym, zagrodą lub drzewem.
Bischa L, a wiesz moze jak mozna je przeniesc ? bo ja juz nie mam pomyslu 🙁
Trzeba ja najpierw usunąć, za co niestety się płaci, wtedy one wracają na pasek 😉
ushia   It's a kind o'magic
21 września 2010 07:52
Niestety własnie pozmieniali zasady dotyczące prezentów i ludzie zgłaszaja, że już nie wracają na pasek.
🤔
Mało tego, o dteraz starych prezentów dotycza nowe zasady - mozna je "zebrac" 10 razy i znikaja

Ruszył wreszcie event pszeniczno-chmielowy, trwa do 4.X
Potrzeba:
1 800 chmielu i 500 pszenicy
2 1600 1000
3 2400 1500
4 3200 2000
5 4000 2000

DOstaje sie taki stół z kuflem, ma dawać PD

A! Jakbyście chcieli kupowac pszenice na targu, to patrzcie na ceny - na rynku nasion kosztuje 2SG a dzisiaj ludzie kupowali po 2,6 na targu.
😂
Bischa   TAFC Polska :)
21 września 2010 12:40
Mam laski na pasku na stałe, ale jak chce przenieść to nie mogę.
mi dzisiaj nie pozwoliło zakręcić kołem fortuny. Minęła mi szansa na następną kupę gnoju :P
nitka- mi sie tak zdarzyło dwa razy kieys, spróbowałam jeszcze raz i sie udało 🙂

A teraz są prace i nie mogę oddac chmielu 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 września 2010 18:55
Proszę o przesyłanie zaproszeń do sąsiadów na konto _Farma89_ 🙂
Potrzebuję sąsiadów do uprzątnięcia łąki 😀

mamamuminka_
Bischa   TAFC Polska :)
23 września 2010 10:02
Czy w domku farmerskim jest więcej zleceń? Kurna, pęczki ziół, taczki, krówki mniej dają niż dawały  😤
ushia   It's a kind o'magic
23 września 2010 10:13
Mało tego, jak zbierzes zte 10 razy to przestaną dawać cokolwiek  😤
"Bo gracze za dużo zarabiali, co mogłoby zrujnować system gospodarczy gry"  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się