Farmerama.com

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 listopada 2010 17:51
Przez te zmiany ja ledwo idę do przodu. Wcześniej za gratulacje wpadały fajne punkty, z jednego lvl na drugi przechodziłam w jeden dzień, czasem w dwa. Teraz ledwo mi idzie, ciągnę 30 lvl już kilka dni.

Brakuje mi tylko jednego młotka do fabryki jajek :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 09:31
Wygrałam kombajn w konkursie ze spółdzielni i co, nie działa? :/


edit:
Dobra, zadziałało jak się wylogowałam.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 listopada 2010 12:15
Wygrałam drugą brzoskwinię 😅
A ja mam w końcu fabrykę strusich jaj  💃
Jeszcze tylko owce i krowy  🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 listopada 2010 12:53
A ja od dwóch dni nie mogę przejść na dziką łąkę bo cały czas pokazuje mi się główna łąka  :emot4:
nie umiem nazbierać narzędzi w wystarczającej ilości, żeby coś zbudować:/ :emot4: 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 15:18
sandi, w spółdzielni są konkurs farmerski itd gdzie oddając warzywa i zwierzęta dostajesz pomnik który zwiększa szanse na narzędzia.
wiem, wiem  😉  mam oba jeden zwiększa o 8% drugi o 7%i dalej mam tylko strzygalnie królików  i kurnik.Dobrze, że chociaż żołędzie się dzisiaj sypia co chwile 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 listopada 2010 16:38
Ja dopiero na 30stym poziomie zrobiłam swoją pierwszą fabrykę: jaja 😀
ooo to nie ma ze mną źle 😀  jestem na 33poziomie a kurnik mam chyba od 26..co nie zmienia faktu , że nie pogardziłabym jakaś malutka skrzyneczka
sandi- ja na 52 i jeszcze nie miałam nożyczek
to faktycznie nie fajnie.Nożyczek to ja mam pod dostatkiem tylko te nieszczęsne młotki i deski:/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 listopada 2010 19:20
Mi młotki o dziwo zaczęły wpadać, deski wpadają bez problemu. Największy problem jest ze spray'em i właśnie z nożyczkami...
nozyczek od groma, farb i spreyow zaraz na tyle by cos znich zmontowac🙂 mlotkow brak 👿
przez całe 33 poziomy przy zbiorach plonów wpadł mi tylko jeden młotek... ogólnie dostaje tylko gwoździe, nożyczki, deski  i nic poza tym
Bischa   TAFC Polska :)
06 listopada 2010 22:16
Ja mam tego wszystkiego całe mnóstwo  🙄 Boże ile bym dała, żebym mogła Wam pomóc i część podesłać. Młotków to mam zatrzęsienie.
to co Ci teraz wysylac?
cichutko bym prosiła wszystkich revoltowych znajomych którzy mają mnie w znajomych na farmie o wysyłanie skrzyneczek  nick : sandi0125
Bischa   TAFC Polska :)
07 listopada 2010 08:21
Karla rogi obfitości, a jak nie to nic, nie obrażę się jak nic nie dostanę  😉
Sandi ode mnie poleciało  😉
a dziękuje bardzo 😀 jaki masz nick? i co ci wysłać? tak narzekałam i właśnie wygrałam na kole skrzynkę xxl
Bischa   TAFC Polska :)
07 listopada 2010 08:32
MoniaKŁ  😉 Róg obfitości poproszę  😉
kurde nie umiem cie znaleźć na którym poziomie jesteś?
Bischa   TAFC Polska :)
07 listopada 2010 08:37
65  😉
nie mam cie w znajomych... moge wysłać ci jakoś prezent?
Bischa   TAFC Polska :)
07 listopada 2010 08:40
Dodaj mnie do znajomych poprostu- wysłałam Ci gębę uśmiechniętą, przy nicku masz plus- naciśnij plus i już będziesz miała mnie w znajomych  😉
ja właśnie kręciłam kołem i dostałam 120000sg. 🤔  😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
08 listopada 2010 06:26
kitiXn i dodało ci te sianogrosze?  😲
no  🤣
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
08 listopada 2010 09:34
nie nooooo lux  🤣 Ja tez chce  😁 ide zakrecic kołem  🏇
Wpisałam kod na koło, zakręciłam 2 razy i co? Woda i gnój...  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się