Farmerama.com

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 10:52
Nietoperza nie da się kupić?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
13 listopada 2010 10:59
Nie ma na targu więc albo nie da się sprzedać, albo nikt nie chce sprzedawać. Nie wiem bo nie mam nietoperkow. Ale zapytaj Bischy ona ma nietoperkową zagrodę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 11:03
Bo mam zlecenia na nietoperze, tylko nie za bardzo mam je skąd wziąć, bo tak jak Ty nie posiadam zagrody.

edit:
A te żołędzie to nie były wczoraj? Bo z daty na forum wynika 12.11.2010


edit2:
Dobra, doczytałam do końca 🙂 13.11.2010
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
13 listopada 2010 11:13
no żołędzie lecą, od razu mi dwa wyskoczyły 🙂 a to do północy te żołędzie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 11:18
Do jutra do południa.
Mi jeszcze ani jeden 🙁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
13 listopada 2010 11:19
no ale miałam zasiane akurat te najdłużej rosnace roślinki i z nich wypadły, natomiast z tych szybko rosnących jeszcze nie
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
13 listopada 2010 11:34
Mi wpadł jeden orzech. Mam go zasiać czy co ?  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2010 11:39
Posadzić.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
13 listopada 2010 11:40
Ja nie mam jeszcze ani jednego...  😕
Bischa   TAFC Polska :)
13 listopada 2010 16:13
Jara napisz do mnie wiadomość, że jesteś akurat na farmie, to wystawię nietoperki swoje na targu. Mam kilka, co jakiś czas wystawiam, więc można kupić na targu tylko trzeba trafić. Momentalnie znikają, także daj znać, że jesteś na farmie to wystawię. I napisz ile ich potrzebujesz, obecnie na stanie mam 5.
ushia   It's a kind o'magic
13 listopada 2010 18:21
A jestescie na tym samym straganie? Bo jest kilka i niekoniecznie to co Ty wystawisz Jara musi widziec na targu

Wkurzona jestem, bo tuz przed koncem eventu halloweenowego umarl mi komputer i nie zdazylam zrobic nietoperkow :/
Ale mam wulkan i staw i mumie i frankenowce 😉
Bischa   TAFC Polska :)
13 listopada 2010 18:26
A jak się ustawia te stragany?  😲
ushia   It's a kind o'magic
13 listopada 2010 18:35
Nie da sie zmienic - po prostu jestes do jakiegos przypisana i tyle.

Zrobilyscie sobie w spoldzielni misje "wscibskie sroki" na trzeciego kasztanowca?
JA robię tą misję - ale te żołędzie mi kiepsko lecą na razie uzbierałam tylko 20 które poszły na poprzedni etap i teraz te 45 ale nie wiem czy dam rade
Bischa   TAFC Polska :)
13 listopada 2010 19:42
Ushia zrobiłam chyba z 5 dni temu już. Miałam od groma produktów w stodole, powymieniałam na żołędzie w spichlerzu i po jednym dniu byłam dzięki temu chyba przy 6 misji. Potem wyskakiwały z pola, sporo zebrałam z tego, znowu produkowałam różne rzeczy i wszystko wymieniałam na żołędzie, kilka rzeczy na targu kupiłam i wymieniłam na żołędzie i tak dość szybko skończyłam. Produkty na targu idą jak ciepłe bułeczki, więc wszystko wystawiam na targu, chyba że potrzebuję do zlecenia daną rzecz.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 listopada 2010 19:47
barnabik, Spokojnie, z racji, że jest srokowy event to żołędzie się powtarzają. Kilka dni temu też leciały.
Leciały leciały a ja parę dni netu nie miałam ale jest kolejne 6 czyli 39 do zakończenia tej misji 👀
Dostaje się coś za 6 poziom w dożynkach?
Bo właśnie przeszłam a nic nie dostałam 🙁
ushia   It's a kind o'magic
14 listopada 2010 11:42
O ile pamietam to jest ramka do zrobienia zdjecia farmy

Od wtorku 16.11 beda pszczolki w warsztacie  😉
Ciekawe jakie narzedzia znowu wymysla, bo do tych trufli piekielnych dalej debow nie mam 😉
Potrzebuje 1 sasiada 👀
nick somebody90
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 listopada 2010 20:03
Potrzebuję sąsiadów (4) na koncie _Farma89_
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
16 listopada 2010 21:40
Notarialna polecialo zaproszenie ode mnie bo mi jednego sąsiada brakowało  :kwiatek:
o co chodzi z ta produkcja turbo?? bo mi jajka i inne produkuje w jak zwykle...
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
18 listopada 2010 14:48
jeżeli nie możecie dopaść kompa to niech koniecznie zrobi to ktoś za Was - nie było mnie prawie dwa dni i na polach wyrosły mi chwasty ...

Hebronka czeka na sąsiadów !
Bischa   TAFC Polska :)
18 listopada 2010 14:51
W ogóle co to ma być to coś w domu farmerskim  😲 Zamiast ludzi jakieś coś, nie wiadomo co  😵 A feeeeee  😤 I jeszcze ten przeklęty Justin Bieber się wkradł pod postacią jakiegoś Bievera, chyba Justina  😤
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2010 15:56
U mnie krowa chce coś kupić 😀
a ja nie moge sie zalogowac...laduje ponad 20min i nic 😲
Mnie też nie wpuszcza :/
A mam misję do skończenia. Na czas 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 listopada 2010 20:11
Postawiłam właśnie fabrykę strusich jaj 😅

Gdyby nie to, ze nie mam nożyczek i spray'ów bym postawiła fabrykę karpi koi i strzygalnię królików :/
karpie mam, strzygalnie mam, jajcarnie mam😀,ranczo tez...teraz zbieram na mleczarnie😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się