Farmerama.com

poszukuje sąsiadów 🙂
i to dużo gdyż zaczełam grać od nowa ale nie mam żadnych sąsiadów 🙁

martaska88
wysłałam 🙂
z kad wziasc papryke?
Papryka jest od 17 poziomu na Baharamie jeśli nie masz to floreny Cie ratują 👀
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2011 18:02
Ale zdaje się, że te eventy za ufokami (gram na niemieckiej wersji farmy zawsze) są w nieskończoność. Weszłam na polską wersję farmy i w polskiej jest jedna misja mniej, na niemieckiej są trzy. I dłużej już te misje wykonuję, bo w niemieckiej wersji były trochę wcześniej 😉
A ja myślałam ze nasza wersja i niemiecka to to samo. Ja to nie wyrabiam, powiekszyli pole ale i tak dużo mi brakuje żeby zrobić te wcześnejsze misje. Pasze na wykończeniu i nawet nie mam kiedy uzupełnic produktów żeby nowe wyprodukować.  No teraz walcze  z ufoludkami. i tak tego nie  zrobię bo nie mam syropu klonowego a 260 florenów wydawać nie będę.  Ale przynajmniej się dużo dzieje.
Bischa   TAFC Polska :)
27 maja 2011 14:05
Generalnie to samo, tylko w niemieckiej wcześniej niektóre rzeczy wchodzą.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
28 maja 2011 08:44
Poszukuję sąsiadów! nick ChingisChan
Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2011 22:07
Czy ktoś jutro mógłby się moją farmą zająć przez cały dzień? Notarialna się zawsze zajmuje, ale nie odzywa się na gadu. Zależy mi, żeby jak najwięcej zrobić z ufokowego eventu, a się kończy niedługo, a mnie jutro nie ma cały dzień przy necie. Zapraszam chętnego na PW.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
28 maja 2011 22:09
Znalazłaby tu się dobra dusza która by mi wytłumaczyła o co chodzi z tymi nowymi królikami i owcami? :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2011 23:01
Pewnie mówisz o hodowli różnych "ras".
Jak masz "zagrody miłości" (znajdziesz je na pasku po lewej w polach-serduszka na dole) postawione, żeby wyhodować "coś" musisz mieć 4 owce/króliki na stanie plus w sumie 4 superpasze (po dwie na każdą zagrodę). Dobrą rzeczą są perfumy (można je kupić lub dostać w prezencie od znajomych), mozna max dać 4, każde perfumy o ileś tam przyspieszają, 4 z 4:59 na 49 bodajże. I wychodzi z tych 4 owiec/królików to coś, można krzyżować dowolnie i czekać co wyjdzie, nigdy nie wiesz. I tak:

1. Z 4 białych wychodzi jedna brązowa, przy odrobinie szczęścia owca czarna/naga/kędzieżawa.
2. Z 4 brązowych jedna czarna/naga kędzieżawa

Adekwatnie w królikach.

Itd.

Możesz też połaczyć po 2 czarne z 2 nagimi i czekać co wyjdzie, ale też 4 z różne. Niezła zabawa z tym jest 😁

Edit: Wciąż czekam na chętnego do zajęcia sie moją farmą jutro.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 czerwca 2011 20:25
A ja wciąż poszukuje sąsiadów! 🏇 Ostatnio przez przypadek chyba odrzuciłam dwa zaproszenia 😡.
Bischa L dzięki :kwiatek:!
NO i w końcu fajne zmiany na farmeramie i Truskawki się zbliżają, mniam, mniam 😎
Bischa   TAFC Polska :)
08 czerwca 2011 22:09
Aaaaaaaaaaaa! Moje oczy! Czy Wam też po kliknięciu na dom farmerski wyskakuje wszystko na okropnym czerownym tle? 😲 I nie tylko pod domkiem, ale i pod targiem chyba też, a na pewno pod warsztacikiem.
Edit: O i pawia zagroda się pojawiła 😅 Na razie mnie nie stać, mam ciut ponad 1000 SG, a potrzeba 4800.
Jakieś nie potrzebne nowości się na wyspie szykują, zamiast ją powiększyć, to wymyślają głupoty 🤬
Musisz grę odświeżyć i wszystko będzie ok. A co do zmian to likwidują palmogrosze  z czego się bardzo ciesze be jedynie nasiona i wodę można było za nie kupić i leżały bezczynnie a tu sianogroszy potrzeba 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
09 czerwca 2011 14:30
Źle się wyraziłam. Zmiany jak najbardziej ok, ale dużo mniej potrzebne w porównaniu z powiększeniem wyspy. Poza palmogroszami czas zbioru, żeby nie wysrosły chwasty będzie taki sam jak na całej farmie, a co za tym idzie będzie można siać na noc bez obawy, że rano chwasty zastaniemy. Tak, z tymi palmogroszami to był idiotyzm, jak się kupowało pasze/zwierzęta/nasiona egzotyczne na targu, to się płaciło SG, tak samo za kupę.
To czerwone tło to myślałam, że jakaś idiotyczna nowość, ale już mam ok.
Hej  👀
Szukam sąsiadów, założyłam nowe konto, bo do poprzedniego zapomniałam hasła  👿
missk
zapraszam! login: weronkad
Potrzebni sąsiedzi!🙂😉)
Ksztalt_Lzy
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2011 11:39
Ushia, Ty jeszcze grasz w farmę? Bo termometr coraz niżej...
No właśnie, a szkoda by było kolejnego sąsiada.....
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2011 21:44
I to naprawdę dobrego!
NO!!!! I jak tam piłeczki lecą?
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2011 23:30
Nawet nieźle, dziennie po 70-80 zbieram i jestem już na początku 3 rundy. W dwa dni wyrabiam rundy.
Roślinki skończone, zwierzaki końcówka przedostatniego pola.
Potrzebuję sąsiada 😉
Libellka
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lipca 2011 10:19
Ja również chętnie przyjmę - Diafora  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2011 14:57
Skąd wziąć zagrodę dla motyli? :>
Bischa   TAFC Polska :)
05 lipca 2011 15:02
Musisz kupić zagrodę zagadkę w sklepie farmerskim (nie wiem czy to jeszcze działa,powinni powtórzyć tak jak było z sadzonkami) i po 5 godzinach coś Ci wyjdzie, zagroda motyli, zagroda wiewiórów, ale też może wyjść zwykła zagroda, nie da się przewidzieć. Ja postawiłam 3 i mam dwie zagrody wiewiórcze z tego i jedną świńską.
Kupowanie tajemniczych zagród skończyło się wczoraj około 10 rano. Ja mam motylki, wiewióry, renifery, kangurki, nietoperza i jakiś warsztat tak że wyjątkowo szczęśliwie ale z tego co na forum czytałam to sporo było zagród zwykłych i XL
Bischa   TAFC Polska :)
05 lipca 2011 21:00
Oby powtórzyli, może reniferki mi wpadną i motyle. Sadzonki powtarzali, to pewnie i to powtórzą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się