Farmerama.com

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2012 10:10
Kupiłam jedną, zobaczymy co wyjdzie. Na więcej nie bylo mnie stać 😂

edit: mam brzoskwinie 🙄
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2012 19:52
Ja posadziłam 10, za godzinę i 11 minut zbiór, moje sadzoneczki powierzyłam zaufanej osobie, której z sadzonek 2 florenowe wyszły i zawsze w sadzonkach/zagrodach ma szczęście.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2012 20:09
Kupiłam na próbę 6. Z jednej mi wyrosło drzewo złotolistne, reszta rośnie. I więcej nie kupuję.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2012 21:23
Co ile tak mniej więcej pojawiają się sadzonki lub to z zagrodami? Jest jakaś zależność czy rzucają minievent jak popadnie? 😁
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2012 21:56
2 kasztany, cytryna, wiosenne, magnolia i same xl-ki.
Średnio chyba co 3-4 miesiące się oba pojawiają.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2012 21:57
3-4 miesiące to może zdążę florków dozbierać 😂
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2012 22:11
U mnie dłużej, bo w stajennego się nie bawię 😁
z ogłoszeń:

Witajcie Farmerzy!

W związku z problemami jakie dziś wystąpiły programiści przygotowali dwie wiadomości:

1. Event: Dni sprawiedliwego handlu zostanie przedłużony o całą dobę, czyli zakończy się 23 kwietnia o godzinie 14.00.

2. Jako rekompensatę za utracone zbiory przyjmijcie kod bonusowy.

Ważność kodu: od dnia 17.04.2012 od godziny 12.00 do dnia 19.04.2012 do godziny 12.00.
Otrzymacie 300 sztuk bawełny.
Kod bonusowy: freecotton wpisujecie w newsy pod kod kreskowy (od jutra - dziś nie zadziała!).

Pozdrawiamy,
Wasza ekipa Farmeramy


to chyba pierwszy event, który mi się podoba od długiego czasu 😉
(to było dodane wczoraj, więc ten fragment w nawiasie jest już nieaktualny, chociaż data i tak była podana, więc nie wiem, po co dodatkowe wyjaśnienia)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 17:17
Dodali nawias bo część naszego inteligentnego społeczeństwa i tak wpisywałaby wczoraj i byłoby milion pytań dlaczego nie działa 😁
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2012 17:20
I ja tym procentem byłam, wpisałam oczywiście wczoraj, ale ja przeczytałam jeszcze raz i załapałam od kiedy działa 😂
A ja nie miałam netu i dopiero dzisiaj około 10 weszłam na farmę i oczywiście kod też wpisałam i nie działał 🙇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 17:30
Bischa, ale ty się nie wykłócasz, że nie działa, a są tacy co od razu z pretensją, że nie tak i co to ma znaczyć- tacy są najgorsi 😵
to ja jestem lepsze - najpierw przeczytałam nawias i już chciałam to olać i faktycznie jutro wpisywać 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2012 17:45
Pptrzebuję sąsiadów na konto Virginia_Lee :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2012 17:51
Mnie do szału dorpowadza dwa typy graczy:

1.
- zazwyczaj takie podejście pojawia się wśród początkujących graczy (nie u wszystkich!!!)
- wiecznie pretensje, wiecznie z gębą, bo oni nie będą czekać do 60 poziomu i wyżej, żeby móc robić eventy!!! Oni muszą mieć teraz, natychmiast wszystkie rośliny!!! Dawajcie natychmiast dzielnicę przemysłową, miliard cukru, 4 poziomw dżemiarni, darmowe chutney'e i dżemy dyniowe, a na pewno za nic przepisy!!!!!
- a najgorsze jest to, że tacy mają najwięcej szczęścia w sadzonkach i stajennym i żadają za jakieś rzeczy mało wartościowe cudów, bo są tacy SUPER, bo mają to i to i to, a Ty mi do pięt nie dorastasz!!!

2.
- kupują wszystko, nic nie sadzą, event robią w dwa dni i ciągle marudzą, że nudy. Po to są eventy, żeby się dobrze bawić, sadzić, hodować, walczyć o nagrody. Takie jest moje podejście.

Nie rozumiem tez jednej rzeczy, wszyscy gadają o opłacalności tego, czy tamtego, że to i to i to się opłaca, tamto nie, to za drogie (mówię o rzeczach za SG tylko). Jaka opłacalność? Nie ma czegoś takiego w grze dla mnie, to zabawa, a nie wyścig szczurów...

Jeśli kogoś uraziłam, przepraszam :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 18:15
Not, masz maxa 😉

Bisha, ci pierwsi, niepokorni 😁 Zwykle to rozpuszczone dzieciaki i to podejście "bo mi się należy"- okropne. Ja owszem, zazdroszczę, że ktoś ma wyższy level, więcej może ale rozumiem że zdobył to pracą i chcę sama do tego dojść (tylko może nie tak hardcorowo żeby w nocy wstawać i sadzić), choć nie ukrywam, fajnie by było mieć wszystko szybciej tylko- co to za zabawa? Wkurzam się gdy na czymś utknę ale bez przesady, to tylko gra 😀
Co do drugiego- czasem dokupuje coś bo jak mam mało pól to nie daje rady siać np. bawełny a do tego ziemniaków, kukurydzy itp a zapasów jeszcze nie mam 😁

Dalej szukam sąsiadów!
Może komuś się zwolniło miejsce 👀
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2012 18:21
No ja jak mam kombajn to wstaję, ale nie mam problemów z zasypianiem, ale w sumie wstaję tylko jak końcówka, albo pare dni bez netu, a mi zależy. Nie robię tragedii, jak nie skończę eventu, teraz jadąc na chutney'u i dżemie dyniowym robię praktycznie wszystkie eventy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2012 19:51
Przecież to tylko gra 😁 nie ma co się bulwersować.
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2012 21:11
No pewnie, że tylko gra. Ale czasem, jak się czyta takich ludzi, to się człowiek dziwi, złości, że taki ktoś ma mega szczęście w sadzonkach, a ja zapierdzielam 2 lata na farmie i jakieś gówna dostaję... Ci co szybko robią eventy mnie śmieszą już teraz tylko. Tylko znieść tych pierwszych się nie da.
Swoją drogą, co Ci wypadło z sadzonek?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2012 23:33
Dlatego nie czytam ani nie udzielam się na forum ;-)
A z sadzonek wypadły mi śmiecie same. Dwa drzewka tęczowe, miłorząb, kasztanowiec, brzoskwinia, mirabelka, 2 cytryny i daktylowiec xxl.
Bischa   TAFC Polska :)
18 kwietnia 2012 07:46
Cytryny to nie śmiecie, zazdroszczę daktylowca xxl, mnie jeszcze nigdy nie wypadło z sadzonek drzewko xxl 🙁
Tęczowe i wiosenne powinni wywalić z sadzonek, mi tego zawsze dużo wypada.
Dołączyłam do Was  🥂
przed chwilą założyłam sobie konto, już nawet zasadziłam i pozbierałam parę rzeczy  💃 Mam już jabłoń, kurnik i nowe pola  :kwiatek:
jaki masz nick? 🙂
Photoblog'owy  😀  🙂
patulaa209 
Był ktoś dziś już w grze?  Też Wam wyskoczyła "zmiana ogólnych warunków handlowych oraz oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych"? Akceptowaliście to? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2012 12:17
Ja byłam i zaakceptowałam. Bez tego chyba nie da się grać?
JARA  dziękuję  :kwiatek: też zaakceptuję.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 kwietnia 2012 16:47
patt140, zaprosiłam cię do znajomych 😉
Misskiedis zaakceptowałam nawet Tobie i calore wysłałam prezent od serca.
Perfumy "LOVE"  😜  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 12:19
Dzięki, perfum mam sporo a nie mam tyle super paszy żeby zdążyć je wykorzystać w oazie miłości 😉 Jakby ktoś miał wolny prezent to prosiłabym prezenty ze skrzynki lub taczkę z kwiatami (są w artykułach ogrodniczych) :kwiatek:

Ech, farma nie działa, pewnie dodają tę opcję szukania w galerii 🙄

edit: juz działa 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się