Mundial, liga mistrzów czyli kącik piłkarski.

Zaczynają się MŚ w piłce w RPA! Trwa właśnie koncert z okazji otwarcia, jutro pierwsze mecze.
Oglądacie? Komu kibicujecie? Macie jakieś typy kto wygra?

Ja jestem jak zwykle za Angolami 😎
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
10 czerwca 2010 19:34
Ja jak zwykle, Argentyna i Hiszpania!  😅 😅 😅
Właśnie w autobusie spotkałam dwóch panów wracających z Saturna z ogromną plazmą - pewnie na mundial  😁
🏇 Francja  🏇
Ruda_H   Istanbul elinden öper
10 czerwca 2010 20:42
Francja, chociaż drużyna już nie ta ale z przyzwyczajenia 🙂 
We Francji słyszałam w ogóle, ze kapitanem został Evra 🙂 to jeden z moich ulubionych piłkarzy - raz, ze gra w drużynie, której kibicuję czyli Man Utd, a dwa  lubię takich zawodników - szybkich i walecznych.
Ruda_H dokładnie  :kwiatek:  🙄 Ale że ja francuski 100% to kibicuje "moim"  👀
Pomarańczowi! Zawsze mam do nich sentyment. No i kibicuję drużynom afrykańskim, lubię żywiołowy football 😉
W moim wyidealizowanym finale Hiszpania pokonuje Brazylię  😉
Hiszpania! 😅
zresztą kto by nie wygrał, widok jak sie wymieniają koszulkami zawsze bezcenny 👍 😁
Oglądam teraz RSA-MEX i nie słyszę komentatorów przez te trąbki  😁

edit: błędy, błędy... 😡
nie słyszę komendatoriów
chyba komentatorów?
ach tak. Moja mozilla często sama automatycznie zmienia i nie zauważyła, nie poprawiłam. Dzięki  :kwiatek:
Mój m. ogląda, tzn zasnął z pilotem na głowie 😵 Nie wiem jakim cudem, ale jak rpa strzelili gola to zerwał się na nogi i zaczął się drzeć z radości 🤔wirek:
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
11 czerwca 2010 16:50
Rutyniarz...  😎 😉
Ja liczę na Argentynę i Angoli  😅
Holandia, Niemcy, Francja  😅

oby nie Hiszpanie ;p
kujka   new better life mode: on
11 czerwca 2010 21:46
pilka nozna to jedna z niewielu dziedzin sportu ktore nigdy nie wzbudzily absolutnie zadnego mojego zainteresowania. zupelnie nie rozumiem fascynacji tym sportem i mam gleboko gdzies to czy nasza druzyna gra w mundialu czy nie, tak jak caly mundial w ogole.

ogladam pilke nozna tylko w 1 przypadku - jak nie moge zasnac. obserwowanie fruwajacego bialego punkcika na zielonym tle zawsze mnie usypia. hiperszybko i zawsze skutecznie. 😀
Póki co Francuzi się nie popisali. Ale oni się potrafią zmobilizować, nie ma póki co ich przekreślać 🙂

kujka każdy lubi co innego 😉 Ja kocham piłkę - lubię grac, lubię oglądać... szczególnie ligę angielską, no i właśnie wszelkie mistrzostwa. Ale mam sporo znajomych którzy tego kompletnie nie rozumieją - np nie moja pojać dlaczego jutro zamiast przyjść przed imprezą na wódkę, wolę iść obejrzeć mecz do miasta 😁
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
12 czerwca 2010 07:48
Ja liczę na Argentynę i Angoli   😅


Już to chyba kiedyś mówiłam - jednym i drugim nóż by sie w kieszeni otworzył za taki mix..  😎
Pursat   Абсолют чистой крови
12 czerwca 2010 13:39
Jak zwykle, zawsze i wszędzie - Hiszpania! 😎
[quote author=Alabamka link=topic=25911.msg618005#msg618005 date=1276277322]
Ja liczę na Argentynę i Angoli   😅


Już to chyba kiedyś mówiłam - jednym i drugim nóż by sie w kieszeni otworzył za taki mix..  😎
[/quote]
Oj ostro by było  😁 Ale nie potrafię wybrać  😎
Ale to jest coś dziwnego, bo ja też lubie Argentynę, a kibicuję Angolom przede wszystkim. Może to jest właśnie taki mix idealny  - czego nie mają jedni to mają drudzy 😎  poza paroma cechami wspólnymi.

Angole x USA! 😅  Czekałam na to  😀 Nawet nie wiem dlaczego... Ale to dziwne, wolę aby usa wygrało tym razem  🤣
Kibicuję, tak jak na poprzednim mundialu, Włochom 😅
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2010 15:12
Zawsze i wszędzie , w każdym sporcie - na II miejscu po Polsce - HOLANDIA  😅
w radiu właśnie mówili, że w jakiejś ankiecie 3% ankietowanych twierdzi ze Polska wróci z mundialu ze złotem  🤣 🤣 🤣
ta a kto ich tam w ogóle wypuścił.. ciągle mam przed oczami to 6😲 😁
fruity_jelly, wlasnie o to chodzi ze nikt ich nie wypuscil 🤣
Nie wiem jak wy ale ja póki co jestem trochę zawiedziona mundialem. większośc meczy do tej pory była... nudna 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się