"Złote rady koniarzy" oraz prosto z Photoblogów

nooo na pewno jeszcze pożałujemy, że jeździmy na czystych koniach, które mieszkają w a nie na stajni 🤣
wątek zamknięty
konie 4
nie przejmuj się nimi

jeszcze się to na nich odegra  😁 🏇

żebys się jeszcze nie ździwila   😅  😀


JEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
wątek zamknięty
A dlaczego jeździsz na brudnym koniu ?
Stawy skokowe były widać hodowane dosyć długo. To nie prawda, że brud wyjdzie z sierścią na wiosne !



Wiem ze brud nie wychodzi z sierscia na wiosne.
Musi sie ocieplic bo to trzeba wodą zmyc.
Nie byłam tam mieśiąc jezdziła na niej inna dziewczyna i tam jej nie czysciła a teraz tego wyczyscic nie idzie;/;/
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 marca 2009 18:13
Ja wogule nie chce zebyscie mnie krytykowały:/:/


to na kiego wała wstawiasz zdjęcia na fotobloga?
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
11 marca 2009 18:16
A daj spokój chciałam miło kulturalnie z Puchatkiem na PW , a tu ściana nawet już nie z betonu a z czegoś twardszego  🙄
wątek zamknięty
Hm...
Ja daje zdjecie moze hmm... tez dla siebie..:/
wątek zamknięty
ej , dziewczyny to sie robi głupie  🙄
wątek zamknięty
A daj spokój chciałam miło kulturalnie z Puchatkiem na PW , a tu ściana nawet już nie z betonu a z czegoś twardszego  🙄

a czego się spodziewałaś? One tylko tak potrafią...  🤔wirek:
wątek zamknięty
Jeśli nie jesteś gotowa na krytykę proponuje otworzyć sobie worda i zapisywać na komputerze, albo przynajmniej zahasłować bloga 😉

[quote author=Bischa L link=topic=26.msg199197#msg199197 date=1236795388]
A daj spokój chciałam miło kulturalnie z Puchatkiem na PW , a tu ściana nawet już nie z betonu a z czegoś twardszego  🙄

a czego się spodziewałaś? One tylko tak potrafią...  🤔wirek:
[/quote]

Już spokojnie ! Trzeba wyluzować, bo wątek zostanie zamknięty na dobre ! Ok.
Zmieniamy temat ? 🙂
wątek zamknięty
Głupie to mało powiedziane;P^^ 🤦
wątek zamknięty
A daj spokój chciałam miło kulturalnie z Puchatkiem na PW , a tu ściana nawet już nie z betonu a z czegoś twardszego  🙄


no i co kłamiesz...mam zacytować wszystkie twoje wiadomości
każda obraźliwa


nie będę gorsza  💃
wątek zamknięty
Tu prawie wszystkie wiadomosci są obrazliwe;/
wątek zamknięty
Ejjj dziewczyny jeszcze raz powtarzam :
TO JEST GŁUPIE!!
🤔
wątek zamknięty
Ehh.. Jagienka czy jak jej tam, przegięła macie racje, nie ulega wątpliwości. Tylko nie wiem, co wy macie do mnie ;] Tu Basia12. Szkoda mi tylko, że nikt mi nie powiedział, że coś źle robie, tylko dyskutuje sie o mnie bez mojej wiedzy. Wolałabym wiedzieć co ludzie o mnie myślą.
No ale jestem według was tylko nic nie wartą qów.niarą. Przykro mi, bo forum wydaje sie miłe 😉
Pozdrawiam wszystkich.

( już to pisałam, przepraszam, ale nie wiem czy i gdzie sie dodało)
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2009 18:29
Dziewczyny - wystarczy. Chcecie sobie podyskutować z właścicielkami pb i poprzepychać się o to kto ma więcej racji, to wymieńcie się numerami gg. Wiem, że ten wątek powstał po to, żeby wyszukiwać co lepsze "perełki" i je poobgadywać, ale nie róbmy syfu, ok? Pamiętajcie, że wszelkie awantury miały pozostać poza forum - na gg, forach czy pb, które są "bohaterami wątku.

Prośba do kunie4:
po 1 proszę o kulturę. Za co masz ostrzeżenie, to już wiesz. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby uciszenia.
po 2 rozumiem, że chcesz te sprawę wyjaśnić, ale jeśli ktoś wyciągnął Ci jakieś rażące błędy, to załatw to z nim na PW.

Pragnę również wspomnieć, że jeśli następnym razem nie będziecie w stanie opanować emocji, to wątek zostanie zwyczajnie zamknięty, bo za chwilę będzie tu najazd wszelkich quoniarek (które oczywiście mają prawo wpaść tu i się bronić, ale doskonale wiemy, że nie powinno się na to zbytnio pozwalać i starać się jednak przenieść bezproduktywne przepychanki na ich grunty 😉 ), a Modki padną pod ilością skarg innych użytkowników na bajzel jaki się tu robi.

Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że moje modły zostaną wysłuchane 😉
wątek zamknięty
Basia 12 ma racje.
wątek zamknięty
zrobiło mi się przykro czytając to wszystko. nie chce się kłócić ale wymagam trochę szacunku od was wszystkich dla wszystkich. niestety jak się dowiedziałam mój pb znalazł się tutaj tylko dlatego bo podobno źle założyłam hackamore i dla tej osoby nie spodobała się moja odpowiedź. a teraz zostanę obrzucona za tego posta. niestety nikt z nas idealnie nie jeździ. przypomnieć pragnę że zdjęcia są robione bez pozowania do nich, więc czasami się zdarzy że ktoś źle wyjdzie( zrobi jakiś błąd, poprawia się, a nawet czasami koń zacznie kombinować). rozumiem że są osoby którym trzeba zwrócić uwagę, ale nie obrzucajcie ich błotem publicznie bo to się nazywa tchórzostwo. może w ogóle nie powinien nikt wstawiać swoich zdjęć na pb obawiając się że grono dziewcząt do 17 roku życia zacznie po nich jeździć. Spójrzcie na swoje pb na większości z nich też nie macie taki extra fotek bez waszych wad. Nie chce was objeździć po prostu chcę trochę szacunku. Czy aż tak wiele wymaga?
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
11 marca 2009 18:32
dobra, po raz kolejny daje na luz. I tym radze tym 'nowym':nie odpisujcie na zaczepki😉

uniocorna -  👍
puchatek - wyluzuj już,po wszystkim
wątek zamknięty
zrobiło mi się przykro czytając to wszystko. nie chce się kłócić ale wymagam trochę szacunku od was wszystkich dla wszystkich. niestety jak się dowiedziałam mój pb znalazł się tutaj tylko dlatego bo podobno źle założyłam hackamore i dla tej osoby nie spodobała się moja odpowiedź. a teraz zostanę obrzucona za tego posta. niestety nikt z nas idealnie nie jeździ. przypomnieć pragnę że zdjęcia są robione bez pozowania do nich, więc czasami się zdarzy że ktoś źle wyjdzie( zrobi jakiś błąd, poprawia się, a nawet czasami koń zacznie kombinować). rozumiem że są osoby którym trzeba zwrócić uwagę, ale nie obrzucajcie ich błotem publicznie bo to się nazywa tchórzostwo. może w ogóle nie powinien nikt wstawiać swoich zdjęć na pb obawiając się że grono dziewcząt do 17 roku życia zacznie po nich jeździć. Spójrzcie na swoje pb na większości z nich też nie macie taki extra fotek bez waszych wad. Nie chce was objeździć po prostu chcę trochę szacunku. Czy aż tak wiele wymaga?


niestety one nie liczą się z nikim

nikt nie może mieć początków i popełniać błędów
liczą się tylko one
wątek zamknięty

Tak, na czym jeździcie:] Ja uwielbiam jeździc na munsztuku i pelhamie bo konik się ładnie zbiera, i zawsze tak ładnie wygląda


🙇
wątek zamknięty
ja juz mam to gdzies.
wątek zamknięty
[quote author=unicorna link=topic=26.msg199226#msg199226 date=1236796222]
zrobiło mi się przykro czytając to wszystko. nie chce się kłócić ale wymagam trochę szacunku od was wszystkich dla wszystkich. niestety jak się dowiedziałam mój pb znalazł się tutaj tylko dlatego bo podobno źle założyłam hackamore i dla tej osoby nie spodobała się moja odpowiedź. a teraz zostanę obrzucona za tego posta. niestety nikt z nas idealnie nie jeździ. przypomnieć pragnę że zdjęcia są robione bez pozowania do nich, więc czasami się zdarzy że ktoś źle wyjdzie( zrobi jakiś błąd, poprawia się, a nawet czasami koń zacznie kombinować). rozumiem że są osoby którym trzeba zwrócić uwagę, ale nie obrzucajcie ich błotem publicznie bo to się nazywa tchórzostwo. może w ogóle nie powinien nikt wstawiać swoich zdjęć na pb obawiając się że grono dziewcząt do 17 roku życia zacznie po nich jeździć. Spójrzcie na swoje pb na większości z nich też nie macie taki extra fotek bez waszych wad. Nie chce was objeździć po prostu chcę trochę szacunku. Czy aż tak wiele wymaga?


niestety one nie liczą się z nikim

nikt nie może mieć początków i popełniać błędów
liczą się tylko one
[/quote]

no niestety przykra racja. są to najczęściej dziewczynki bogatych rodziców. ale nawet jeżdżąc po nich nic to nie zmieni niestety 🙁 ale robiąc wojnę zniżamy się do ich poziomu.


Mam lepszy pomysł 😀 postawiajmy sami swoje zdjęcia z różnych wpadek i śmiesznych sytuacji i  pośmiejmy się z nich ;] ja mogę zacząć tylko muszę jakieś znaleźć
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
11 marca 2009 18:40
wątek zamknięty
unicorna, my też umiemy śmiać się z siebie i też mamy takie zdjęcia (patrz wątek samokrytyka). Proszę nie obrażaj mnie, że jestem dziewczyna bogatych rodziców. Nie narzekam na kasę, jednak mimo to sama staram się dokładać do konia i czekałam na niego 11 lat. Jak ktoś ma bogatych rodziców co wszystko sponsorują, to fajnie, sama bym tak chciała. Oczywiście są też tacy co harują dniami i nocami, żeby kupić wyśniony potnik. Jeżeli Ty nie masz pieniędzy, nie zwalnia Cie to z czyszczenia konia, złego traktowania, złego siodłania. Bo to wszystko sprawia koniowi ból...
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
11 marca 2009 18:43
grono dziewcząt do 17 roku życia
Co jak co, ale to nie jest forum dla quoniarek, tu wypowiada się masa dojrzałych, doświadczonych osób, a średnia wieku oscyluje w granicy 20-35 lat.

postawiajmy sami swoje zdjęcia z różnych wpadek i śmiesznych sytuacji i  pośmiejmy się z nich ;] ja mogę zacząć tylko muszę jakieś znaleźć
Jest już taki wątek, Samokrytyka, Ameryki nie odkryłaś.

Wpadki wpadkami, ale jak ktoś np. źle zakłada haka, to już przestaje być to czymś, z czego można się pośmiać, bo można zrobić koniowi krzywdę.


Voltopiry, czy my nie mamy jakiegoś szpiega czy co? Skąd nagle taki nalot quoniarek?  🤔 nigdy czegoś podobnego nie było..
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2009 18:45
Proszę ostatni raz, żeby w tej chwili uciąć tę dyskusję, bo robi się koszmarny offtop! Inaczej zamykam. Za niestosowanie się do prośby polecą ostrzeżenia.
wątek zamknięty
heh oki moze byc :P
wątek zamknięty
Wystarczy, że jedna wywąchała temat 🙂 Z pozostałymi zakładam, że kojarzy się rewelacyjnie. Wystarczy cynk do koleżanki i już.
Myślę, że już się tego nie zmieni 😉


Obiecujemy już, że będziemy grzeczne. I spokojnie wracamy do tematu zapominając o sprawie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy kolor niebieski jest niezauważalny? Prosiłam, żeby nie ciągnąć tematu w wątku. Jeśli są jeszcze jakieś niedopowiedzenia, to zapraszam wszystkich na ich prywatne PW.
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] OSTRZEŻENIE ZWYKŁE na TYDZIEŃ otrzymuje forumowicz, jeśli:

- prowadzi offtop i po zwróceniu uwagi przez moderatora (przez PW lub na forum) nadal to robi

Nadane 11 marca 2009r.

[/center]
wątek zamknięty
Czy kolor niebieski jest niezauważalny? Prosiłam, żeby nie ciągnąć tematu w wątku. Jeśli są jeszcze jakieś niedopowiedzenia, to zapraszam wszystkich na ich prywatne PW.
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] OSTRZEŻENIE ZWYKŁE na TYDZIEŃ otrzymuje forumowicz, jeśli:

- prowadzi offtop i po zwróceniu uwagi przez moderatora (przez PW lub na forum) nadal to robi

Nadane 11 marca 2009r.
[/center]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.