"Złote rady koniarzy" oraz prosto z Photoblogów

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2009 13:11
Wiecie co, żeby nie było, że offtopic to zmieńmy temat wątku 'Nagonka na photoblogi (quoniarek)'.

🙄
wątek zamknięty
pierwszy fb w tym watku:
http://www.photoblog.pl/jagienka369/26416310


😵 😵 😵


Rozumiem, że to prowokacja...

w którejś notce pisała ta dziewczyna że to prowokacja  😉
wątek zamknięty
patrzcie na swoje błędy ,a nie krytykujcie innych .!
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 marca 2009 13:45
Błędy, a głupota to duża różnica. Jak jeszcze na czyjeś błędy można przymknąć oko, tak na głupotę nie bardzo się da.


Ale podobno głupich nie sieją, sami się rodzą...


mylovehorses,  i co zrobisz z moim IP?  😂
wątek zamknięty
ech nie udzielam się . !
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] za nadmierne edytowanie postów. wygasa 26 III 09
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 marca 2009 13:59
mylovehorses, oh nie, aleś mi powiedziała. Teraz zamknę się w sobie i pójdę podciąć żyły łyżką, żeby bardziej bolało.
Ja nie jestem tylko w stanie zrozumieć, dlaczego nie pojmujecie prostego mechanizmu: publikujecie coś i jest to komentowane. tak samo jak życie gwiazd i gwiazdeczek. Na prawdę nie trzeba być wybitnie inteligentnym, żeby to zrozumieć...
wątek zamknięty
;/
wątek zamknięty
Strzyga, ale jak Ty możesz oceniać kogoś po czyichś postach, albo po tym co wypisuje w internecie! Przecież tak nie można! 🙂 To, że nie są w stanie złożyć poprawnego zdania po polsku, piszą infantylnie, skaczą przeszkody których częścią składową są ludzie i doznają intelektualnego orgazmu po napisaniu: "Zlewam was!", o niczym przecież nie świadczy. 😁

mylovehorses,  i co zrobisz z moim IP?  😂 Jest dziewczyną Waszki G, a ten właśnie nakłada swą kominiarę i idzie na robotę... 🙂 Ten to nawet po moim dynamicznym IP dojdzie, gdzie składam swe posty. 😎
wątek zamknięty
ej ale w tej ankiecie jakieś dziwne nazwy!! Co to jest ta oliwka
_________________

achh... już wiem Cool to takie łagodne kiłeznoo o samku oliwkowym... naturalne jak się nie mylę?


To mi się spodobało 😀

A teraz tak sobie usiadłem i przeczytałem ostatnie 3 strony tego  wątku które tak szybko się nabiły , i po prostu płakac się chce albo umrzec ze śmiechu ;P

No Strzyga "nie tnij się za mocno bo ślady będą " :P potnij się lekko to nie będzie ^^
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 marca 2009 14:18
Właściwie decyzja należy do moderatorów,ale czy nie prościej byłoby dac jakaś chociaż czasową blokade tym jak to mówicie "quniarkom"bo szkoda forum zaśmiecac... 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 marca 2009 14:18
Grzegorz2,  😵 O ja nie dobra, teraz to pójdę poklęczeć na grochu ( a będzie bardzo bolało, bo wyskakując w szaleńczym tańcu z gabinetu dyrektora przywaliłam we framugę i mam ogromnego, granatowego siniaka  :marze🙂


Ale z drugiej strony: Łiii, poznam Waszkę G.  😅 Zawsze chciałam tańczyć z nim zamiast tego faceta w czarnym,, co go obłapiał cały teledysk.
wątek zamknięty
Co do tej blokady - chyba jasno było w regulaminie czy gdzies tam napisane że nie można nadmiernie edytowac swoich odpowiedzi mylovehorses właśnie to zrobiła ^^
wątek zamknięty
fajnie masz ! ;/
życze miłej zabawy w obrabianiu innym dupy. 😉
ech. spadam z tego durnego forum ;/
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 marca 2009 14:24
Jeśli uważasz to forum za durne to tutaj nie wchodz 🙄
wątek zamknięty
Strzyga, ale jak Ty możesz oceniać kogoś po czyichś postach, albo po tym co wypisuje w internecie! Przecież tak nie można! 🙂 To, że nie są w stanie złożyć poprawnego zdania po polsku, piszą infantylnie, skaczą przeszkody których częścią składową są ludzie i doznają intelektualnego orgazmu po napisaniu: "Zlewam was!", o niczym przecież nie świadczy. 😁

mylovehorses,  i co zrobisz z moim IP?   😂 Jest dziewczyną Waszki G, a ten właśnie nakłada swą kominiarę i idzie na robotę... 🙂 Ten to nawet po moim dynamicznym IP dojdzie, gdzie składam swe posty. 😎



🙇 🙇 🙇 

zakochałam się  😍
wątek zamknięty
hmmm... A może poprosu przestaniecie krytykować kogoś nie patrząc na siebie?
Też potrafie skrytykować zdjęcie nie znając całej sytuacji 😉

Niedawno skrytykowałyście fbl dziewczyny na którym znajduje się zdjęcie dwóch dziewczyn galopujących na oklep ... (mam na myśli fbl o klaczy Orszy)
A więc jedną dziewczyną jestem ja.. I uważam że galop we dwie na oklep jest wygodniejszy dla konia i jeźdźców niż galop jednej nie doświadczonej forumowiczki w siodle...
Przykro mi ale taka jest prawda ...
Krytykujecie... A nie wiecie jak jest.
A może któraś z forumowiczek pokaże mi swojego fbl dla porównania? Też z chęcią skomentuje i skrytykuje czyjegoś photobloga bez czytania notki ...   🤔wirek:
nikt się przed wami płaszczyć nie będzie i nie będzie dziękować za to że skrytykujecie jego, jego fbl (bądź bloga, strone) i jeszcze jego konia  🤔
opanujcie się troche ❗

Ps. Najmowiczowa (Mospanek) wydaje mi sie że się znamy :PP Chociaż nie do końca jestem pewna... Napewno widziałam Cię LKJ Tarpan 🙂😉

pozdro.
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 marca 2009 15:27
Ja wstawiłm link ,ale nie oczerniałam Cie,a jedynie zapytalam czy to, aby nie jest niebezpieczne dla konia...
wiec wypadaloby z Twojej strony rowniez czytac posty uzytkownikow,a nie wmawiac,ze niby krytykuje... 🙄
wątek zamknięty
Oj Ritko, Ritko.. nie wiem czy wiesz, ale siodło rozkłada trochę ciężar na grzbiecie konia i trochę nibeluje "wstrząsy"..
Od czasu do czasu można sobie pojeździć w dwójkę na koniu, o ile koń nie jest skontuzjowany i nie powinien stać na emeryturze :/

Nie skomentuje poza tym innej Twojej pracy z Orszą.. bo wszelkich rozumów nie pozjadałaś, a tak właśnie się zachowujesz..
wątek zamknięty
ooo widze że się burza rozpętała na tym wątku ;p

jeśli ktoś jeszcze pamięta moje ukradzione zdjęcia i umieszczone jako ktoś inny to sprawa chyba dobiegła końca photoblog został usunięty a ta małolata napisała mi odpowiedź na moją wiadomość, brzmi ona tak: "sorry! głupi pomysł! bardzo..."
-mi tez bardzo przykro  🤣
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
12 marca 2009 19:19
koniarka94 - akuratnie widziałam na YouTube Twoje/koleżanki super filmiki na Orszy, lonżowanie i skoki na wypinaczach, skoki na oklep, rypanie emerytowanej kobyle po kręgosłupie, skoki przez kanciaste, ostre, niebezpieczne deski... Więc nie zgrywaj tutaj takiej mądrej! A komentarze pod filmikami jeszcze lepsze! To ja logowałam się jako escadiaxx, a domyślam, że Ty jesteś albo właścicielką Orszy albo koleżanką, z którą na YouTube wdałam się w dyskusję i która zawzięcie broniła właścicielki, tłumacząc, że jestem głupia, bo nie wiem w jakim celu skakała na wypinaczach! No właśnie nie wiem... i wciąż się nie dowiedziałam... brakło argumentów?
Proszę uprzejmie:

Dalej takaś mądra?

Prosiłaś też o adres naszych fotoblogów.
No problem: www.photoblog.pl/darolga
Zapraszam - jeśli zauważycie jakąś głupotę, piszcie śmiało, pośmiejemy się razem, jeśli będzie to tego warte, albo nakrzyczycie trochu na mnie, jeśli będzie ku temu powód - będę przynajmniej wiedziała na przyszłość.
wątek zamknięty
słuchajcie tu nie chodzi o obrzucanie się błotem. z tego co wiem to wątek miał służyć za to by pokazać innym jak nie powinno się jeździć,  a nie po to by skakać po kimś.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2009 19:25
Nie wątek miał ukazać ZABAWNE sytuacje w stajni, na zawodach czy w towarzystwie.
A nie wytykanie błędów. Przynajmniej ja taka postać tego wątku pamiętam.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
12 marca 2009 19:30
unicorna - owszem, ale zobacz co się dzieje, kiedy wstawiamy adres jakiegoś fotobloga. Banda quoniarek z pustką w głowie i brakiem argumentów wpada na forum, po to tylko, żeby - jak to rewelacyjnie określił Grzegorz2 - przeżyć intelektualny orgazm wypowiadając doskonale wyuczone "jesteście głupie, to durne forum, leję na was"...

Notarialna - nie zabawne, tylko miał pokazać  dumne nastolatki wstawiające zdjęcia konia na pelhamie, którego poskromiły prawie jak Monty Roberts i prawdziwe perełki wśród jeździeckich forum, czyli mądre rady 10-latek w stylu "jak konik nie chce galopować, to załóż ostrogi, ale koniecznie zmrożone".
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 marca 2009 19:32
Owszem i to również. Ale wtedy przynajmniej zabawne to nawet było, można było się pośmiać.
A teraz takie wciskanie tych fbl na forum jest niesmaczne i nudne się zaczyna robić.
Co nie znaczy, że kuoniarki są święte bo chamstwa i braku kultury tolerować nie będę.
Tego się nie wytrzebi.
wątek zamknięty
w sumie fajnie by było żeby forum wróciło do swojej pierwotnej formy. może najlepiej wstawiać zabawne zdjęcia bez dodanego komentarzu? wtedy nie będą miały za co robić nalotów.
wątek zamknięty
A mi, to jest poprostu przykro, że zostałam zakwalifikowana do grupy bezmózgich małolat, tylko ze względu na mój wiek. 
wątek zamknięty
Miało juz nie byc krytyki i innych;/;/
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
12 marca 2009 19:37
Tu się zgadzam.
Fajne były akcje typu "siodłu muwię nie" i takie tam.
Wszystko przez ten nalot quoniarek.
Mam wrażenie, że po prostu któraś z nich szpieguje i informuje na bieżąco czyj photoblog jest aktualnie "obrabiany" na forum.

unicorna - będą robić jeszcze większe naloty.
Bo zdjęcie wstawione bez zgody autora i w ogóle. I spójrz prawdzie oczy - czasem komentarz aż sam ciśnie się na usta, wątpię, zebyśmy wszyscy powstrzymali się od śmiechu i uszczypliwych postów.

dziewczyna2019 - wiek nie ma tu znaczenia aż takiego, jest raczej wyrazem nadziei, że może kiedyś z tego wyrosną. Sama jestem gówniarą, bo przecie dopiero 18 lat na karku, a jednak to nie wiek jest wyznacznikiem prezentowanego poziomu. Bezmózg będzie bezmózgiem i w wieku lat 40...
wątek zamknięty
Tez sie z tym zgadzam
/\
|

Hmmm....
wątek zamknięty
Darolga spróbujmy po prostu dawać sam link do pb na początku, ale nie dodawajmy do tego komentarzy. każdy kto wejdzie tam będzie wiedział o co chodzi. a nie będą mogły się przyczepić, ponieważ nic nie zostało powiedziane na ten temat.

np. u mnie na unicorna.photoblog.pl - te zdjęcie co jest teraz to proszę pamiętać że tylko do zdjęcia siedzimy we dwójkę na koniu 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.