Kto z Voltowiczów na Kyrę?

Tak, jeśli ktoś będzie potrzebował noclegów, to można się zatrzymać u mnie. Co Centuriona jest blisko 😎 i dojazd z Centrum (np. od dworca kolejowego) do mnie też banalnie łatwy (15 minut WKD). Luksusów nie ma, ale są metraże 😉 Najwyżej wrzucimy kogoś do łóżka bush 😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 czerwca 2010 12:49
do łóżka z  bush? brzmi ciekawie 😉
kurde..to jest wtedy kiedy sa te pieprzone targi hippika:/ no nic pewnie urwe sie na troche, bo takiej okazji na nauke dluuugo nie bede miala ( albo i w ogole) 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
14 czerwca 2010 13:05
jak załapię się na bilet to mam dla chętnych z Wrocławia miejsce w samochodzie 🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=26137.msg620501#msg620501 date=1276516274]
kurde..to jest wtedy kiedy sa te pieprzone targi hippika:/ [/quote]
O żesz! Rzeczywiście! Myslałam, że hippika tydzień później! I co teraz?
🏇 Ja jadę na Szogunie. Już się nie mogę doczekać.
rybka   Różowe okulary..
14 czerwca 2010 14:46
Wczoraj, jak tylko zobaczyłam ogłoszenie natychmiast wysłałam maila i pieniądze na konto.. wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana  🤔wirek: ale już nie mogę się doczekać wizyty Pani trener 🙂 Lostak jesteś WIELKA, że to zorganizowałaś, dopinasz itd :kwiatek:  👍
Ja też chcę jechać jako widz.

Widzę, że sporo osób z Wrocka będzie 🙂


PS Cena za dzień konsultacji swoją drogą masakryczna 😲
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 czerwca 2010 15:25
rewir oo jaaa, ale Ci zazdroszczę!! 😜 musiałabym najpierw obrabować bank niestety, by z Belfastem jechać a i tak takiego ptkowego kucyka nikt by nie chciał 😁 z resztą jak w pierwszej kolejności kadra i konie CC, GP itd. to ja się tam nie widzę 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 czerwca 2010 15:28
jak w pierwszej kolejności kadra i konie CC, GP itd. to ja się tam nie widzę

to Deb i rewir załapują się w którąkolwiek z tych kategorii?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 czerwca 2010 15:32
ElaPe ja tylko piszę to, jakie info dostałam w mailu 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 czerwca 2010 15:38
z koniem się nie nadaję, ale jako widz chętnie wpadnę  😀
Brak informacji o kosztach wysylki biletow.
Chyba, ze to juz w cenie biletu ?  🙂
jak w pierwszej kolejności kadra i konie CC, GP itd. to ja się tam nie widzę

to Deb i rewir załapują się w którąkolwiek z tych kategorii?
Deb nie będzie jeźdźcem na tych konsultacjach.
Ja i Szogun jak para jesteśmy na Nklasowym poziomie. Jeżeli, Elu, masz jakiś problem co do mojego przyjęcia to petycję najlepiej do lostak kieruj.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 czerwca 2010 18:14
Ja prawdopodobnie będę jako widz 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
14 czerwca 2010 20:09
Rewir bedzie jezdzic w niedziele, wtedy kiedy bedzie wiecej koni i indywidualne treningi.

6 koni w sobote musza byc dopasowane do wymogow Kyry, bo chce pokazac cwiczenia na roznym poziomie, wiec bedzie mlody kon - juz jest, mlody jezdziec - kadra, kon  N/C, kon C/CC, kon - CC, kon GP + ewentualnie jeszcze jeden 😎

w niedziele bedzie wiecej koni 😅


edit:
ok robaczki voltopirowe, kto chce bilet z voltowiczów i nie chce go kupic przez ihaha.pl (jest u nich normalnym produktem w sprzedazy) i nie chce w sklepach w wawie, prosze o PW z dokładnym adresem dostarczenia i iloscia, formalnosci bede juz zalatwiac indywidualnie.
ja się wybieram jako widz 🙂
jak coś, jadę z Kielc samochodem 😉
ja się wybieram także 🙂
busch   Mad god's blessing.
15 czerwca 2010 00:17
do łóżka z  bush? brzmi ciekawie 😉


Gwarantuję rozrywkę do późnych godzin nocnych - i nie mówcie potem, że nie ostrzegałam!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 czerwca 2010 07:59
Bush: oj, to tylko pozazdrościć tych nadchodzących harców i swawoli
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
15 czerwca 2010 10:01
Ja będę, ja, ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  😅
ja bede z tym ze nie za bardzo mam sie jak dostać do Centuriona wiec jakby jakas dobra dusz ktora jedzie i ma wolne miejsce w aucie mogła mnie zgarnac w Warszawki była bym baardzo wdzieczna  :kwiatek:
fasolkabolka, ja będę w sumie mogła zabrać 7 osób, przypuszczam, że nie będę jedyną voltowiczką z samochodem, więc spokojnie się wszyscy przetransportują 🙂
Ale wam zazdroszczę 😜
Też bym wpadła, gdybym miała gwarancję, że życia tam nie stracę
ja też będę na 90% jechać z Warszawy samochodem, więc też będę mogła kogoś zabrać 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 czerwca 2010 12:42
Hmmm no to generalnie skoro zbiera się taaaka voltowa ekipa w tym kilka duszyczek, które znam to może i ja się pojawię?  👀
martva przyjeżdżaj! 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2010 17:21
Jakby co to ja mogę służyć za podwózkę dla kogoś 😉
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2010 17:33
czy ktoś się orientuje czy cena 120 zł to cena za bilet na dzień czy całość konsultacji?

edit już doczytałam....
lostak   raagaguję tylko na Domi
15 czerwca 2010 19:18
zdecydowanie robie voltowy sektor 😜 dla was. :kwiatek: torwar mi sie przypomina, za starych dobrych czasow.  dzisiaj w pasikoniku poznalam w realu kolejna voltowiczke, ktora kupowala bilet, a dzien wczesniej korespondowalam z nia w sprawie oficerek... swiat jest maly.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się