Kto z Voltowiczów na Kyrę?

deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2010 20:15
no to będzie się działo 😉
Torwar spadł pod względem jakości to szykuje się nowe miejsce forumowych spotkań.
kto robi transparent? 😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 czerwca 2010 20:20
szerek, ewciaa_ i ja tez bedziemy  🙂 wiec do zobaczenia we wrzesniu 😅
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2010 20:30
milusia, super. nareszcie będzie okazja się poznać 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 czerwca 2010 20:36
deborah-no wlasnie 😀 Ja w ogole przez to, ze mieszkam na takim ...pipip... znam osobiscie niewielu re-voltowiczow i teraz chyba nadrobie w koncu zaleglosci 😉
Kurcze, fajnie będzie 🙂. I nie żartowałam - jakieś posiedzenie na wieczór by można zorganizować 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 czerwca 2010 20:42
To znaczy, ze mam meza nastawiac na to, ze na noc zostaje w stolycy? 😜 😁
Chyba sie nie ucieszy...
Oj tam, oj tam - niech nie przesadza. Ja mojego już poinformowałam - ma prawie 3 miesiące na oswojenie się z problemem 🤣
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 czerwca 2010 20:47
No moj tez nie bedzie mial wyjscia 😁+to, ze zostawie mu 2 dzieciakow na glowie 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2010 20:50
ja planuje zostać cały tydzień 🙂 plan jeszcze w domu nie przeforsowany 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2010 21:04
lostak, fotografa czasem nie potrzebujecie?  👀


Będzie jakieś  dvd dostępne?
Deb, podoba mi sie ten plan! A wiadomo, że nie rusze się stamtąd bez Ciebie... Nana nana xD
ja też się zastanawiam, niebardzo mam czym przyjechać, ale może się coś wykombinuje  😜
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2010 23:04
A ja się tak zastanawiam - jest powiedziane, że będą słuchawki w których będzie można słuchać tłumaczenia. A czy będzie możliwość słuchania bezpośrednio Kyry? Bo jednak w tłumaczeniu (a zwłaszcza w tłumaczeniu symultanicznym) sporo ginie.
cieciorka   kocioł bałkański
16 czerwca 2010 00:01
ja bym baardzo chciała, ale nie zagwarantuje obecności z takim wyprzedzeniem.... mogłabym spróbować się dostosować do terminu, ale teraz nie mogę kupić biletu. ile ich jest?

Gwarantuję rozrywkę do późnych godzin nocnych - i nie mówcie potem, że nie ostrzegałam!
prawda! nawet przy spaniu w różnych pokojach  😁

Gwarantuję rozrywkę do późnych godzin nocnych - i nie mówcie potem, że nie ostrzegałam!
  😲 ile godzin można podpalać puszczane pod kołdrą bąki? 👍
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2010 02:06
wrotki - urocze masz wspomnienia, ale czuję, że przeżyłabym cudowne, bardzo szczęśliwe życie bez poznawania szczegółów  😲
Dobra......jadę.  😅 Tylko dowieźć mnie trzeba będzie z Warszawki do Centuriona. Mam nadzieję, że ktoś pomoże się przemieścić tam i z powrotem!
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 czerwca 2010 07:51
A ja się tak zastanawiam - jest powiedziane, że będą słuchawki w których będzie można słuchać tłumaczenia. A czy będzie możliwość słuchania bezpośrednio Kyry? Bo jednak w tłumaczeniu (a zwłaszcza w tłumaczeniu symultanicznym) sporo ginie.


Koniczka, oczywiscie sluchawki dostana tylko Ci, którzy beda chcieli, nie przyklejamy ich do uszu równiez😉, zawsze można zdjąc.  ja przewiduję, ze nie wiecej niz 50% bedzie je chcialo.  bo masz racje, zawsze tlumaczenie troszke zabiera, Kyra mowi wyraznie.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 czerwca 2010 07:55
Super 🙂 Zastanawiałam się tylko czy Kyra będzie też jakoś nagłośniona, tak żeby na widowni było ją słychać. Oglądałam film Kyry i do zrozumienia jest bardzo łatwa. To do zobaczenia 😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 czerwca 2010 08:25
tak, Kyra mówi naprawdę zrozumiale - zarówno jeśli chodzi o wymowe jak i formułowanie przekazu.
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
16 czerwca 2010 10:34
J atez bede 🙂 Epk cieszysz sie bo ja bardzo ze Cie wysciskam 🙂
Będziesz? No to cuudnie! Pewnie, że się cieszę.
cieciorka   kocioł bałkański
16 czerwca 2010 11:23
ile jest biletów? czy wiadomo ile się już sprzedało?
Po co transparent, przecież będą sami voltowicze hehe.
Kurde....a może jakieś plakietki z nickiem na klatę ?  Część osób się pozna dzięki fotkom, ale część osób fotek nie wstawia, za to intensywnie się udziela i fajnie również byłoby wiedzieć kogo zaczepić.
Chyba takie plakietki z nickami by się sprawdziły, co? Czy jednak głupi pomysł?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
16 czerwca 2010 11:49
bilet już do mnie jedzie  💃

LOVELY z Wrocławia jedzie spora ekipa więc na bank będzie z kim się zabrać 🙂
Dzisiejszy dialog z cyklu 'laicy o koniach':
- Tato, we wrześniu w Warszawie będzie Kyra Kyrklund. Pojedziemy?
- Chętnie, ale najpierw puść mi na youtube jakiś jej utwór, bo nie kojarzę.
-  yyy Tato, to nie jest wokalistka tylko znana trenerka... 😵

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 czerwca 2010 17:08
Poncioch jak chcesz to ja raczej będę jechała autkiem także może tatę zostaw w domu a zbierzemy jakąś ekipę z LBN.😉  ❓
Wyjazd z tatą ma jeden ogromny plus: on byłby sponsorem całej wyprawy  😎 Pogadam z nim i jakby coś to się do Ciebie odezwę  :kwiatek:
Ja siedzę z Karlą na targach z kucorami naszymi w tym czasie. Ale jeśli Karlitka widzi mozliwość wyrwania się na chwilę...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się