Kto z Voltowiczów na Kyrę?

Słuchajcie, bilety się kończą  😲 kto jeszcze nie kupił, niech się decyduje, poważnie - bukowałam dziś dodatkowy bilecik i może za chwilę już ich nie być  😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 czerwca 2010 19:53
Ja już mam 😎
zamówiłam  😅 dla siebie i dla przyjaciółki 🙂 teraz jedyna niewiadoma to dojazd, ale mam trochę czasu żeby się zastanowić 🙂
Jejq ja mam w sobotę występ na tej całej hippice.. ;( ciekawe kto to wyślił.. ups- ja :/ ale mam nadzieje, że uda mi się pół dnia spędzić w centurionie..
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 czerwca 2010 21:47
ja sie ciesze, ze przynajmniej MPMK w ujezdzeniu sa przelozone... 🙇
szecherezada nic nie mow..ja sie ugotowalam tymi targami na 3dni...a tak chcialam na kyre🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 czerwca 2010 22:47
przestraszyłam się tym co napisała Quanta, więc zamówiłam bilet w ihaha 😅 jeszcze tylko muszę zarezerwować samolot z Amsterdamu do Warszawy  🤣
ja mimo mega chęci też nie dojdę w tym terminie 🙁
lostaku, będzie można gdzieś jakoś relację na dvd kupić choćby?
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 czerwca 2010 06:11
kocianku, to jest jedyna rzecz, ktorej jeszcze nie wiem 🙄  negocjuje...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 czerwca 2010 07:59
no to było do przewidzenia raczej że 300 biletów sie rozejdzie migiem. Kyra to Kyra jednak. 

Ale np jak była w 1998 r.  w Poznaniu to jakoś ten jej przyjazd wtedy był zupełnie nierozreklamowany (fakt internet jeszcze raczkował) a i patrząc po trybunach (były tu wklejane filmiki z relacji) to były one trochę puste. No i mega plus że teraz będzie  tłumaczenie symultaniczne - a nie jak wtedy  Kyra gada - tłumacz tłumaczy - i wszystko zabiera 2 x dłużej.
Trzymam kciuki aby udało się to wynegocjować. Nie śmiem myśleć o płycie z dwóch dni, ale chociaż z jednego..
Nadzieja w tym, że jeszcze zaprosicie Kyrę nie raz i w tedy uda się przybyć osobiście.
Ja już na spokojnie - mam bilety 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
18 czerwca 2010 08:48
bilety do Białegostoku na ręce Linki vel Sznuki tez właśnie poleciały... 🏇
lostak, sa jeszcze bilety?
lostak   raagaguję tylko na Domi
18 czerwca 2010 10:08
resztki w sklepach i u nas, tak mi zgłaszali wczoraj.
Ponia   Szefowa forever.
18 czerwca 2010 12:07
I Ponia dotrze na Kyrę 😉
w Pasi-koniku sporo jest jakby co
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 czerwca 2010 21:07
Jutro pewnie wybieram się po bilety, czyli jednak będę  😅 Z aparatem oczywiście. Mam zamiar złapać jakiś re-voltowiczów!  🤣
Lostak superowo!
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 czerwca 2010 16:26
Do mnie też jedzie bilet 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 czerwca 2010 16:27
Ziom, rezerwować Ci miejsce w Czerwonej Strzale? 😎
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 czerwca 2010 16:33
Po Twej prawicy - zawsze! 😎
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 czerwca 2010 16:35
Gut maj dir, jakby ktoś sobie jeszcze życzył to jeszcze ze 2 miejsca się znajdą 😉
Koniczka-Ale mojego nie oddajesz, co?  😉
Kto chce siedzieć koło mnie?  😀 ( teraz powinnam zobaczyć las rąk. No weźcie laski się nie wygłupiajcie i się zgłaszajcie, bo mi tak ciężko poprawiana samoocena znów spadnie)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 czerwca 2010 17:58
tunrida, oczywiście, że nie. Od biedy się z tyłu 3 osoby zmieszczą 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 czerwca 2010 22:07
Słuchajcie, bilety się kończą  😲 kto jeszcze nie kupił, niech się decyduje, poważnie - bukowałam dziś dodatkowy bilecik i może za chwilę już ich nie być  😵

potwierdzam! odebrałam dzisiaj w ihaha mój bilet zamówiony 2 tygodnie temu. pan Kostrzewa miał ogromny plik zarezerwowanych, oznaczonych nazwiskami biletów oraz dosłownie malutką garstkę biletów wolnych, takich trohcę 'spod lady'
więc lepiej szybko zarezerwować/kupić  😉
Koleżanka kupiła dziś bilet w Pasi Koniku, jeszcze były. Kazałam jej szybko to ogarnąć, bo bałam się, że zostało ich już niewiele.
mnie też się udało dzisiaj kupić bilety w Pasi koniku, podobno jeszcze trochę ich mają 🙂
Ja też się chyba zaopatrzę w tym tygodniu, oby jeszcze były bilety 🙂
powiedzieli mi dzisiaj, że napiszą na stronie jak zostanie ostatnie 10 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się