Kto z Voltowiczów na Kyrę?

Witam serdecznie
I mi udało się zakupić bilet.  😀
Mam pytanie: czy jest jakakolwiek możliwość dojazdu PKS-em bądź pociągiem? Boję się, że nie uda mi się dotrzeć na miejsce samochodem.
lostak   raagaguję tylko na Domi
30 czerwca 2010 12:43
Astra, przy takim votowym pospolitym ruszeniu na pewno znajdzie sie ktos kto bedzie jechal z wawy, w tego typu sytuacjach voltowicze sa niesamowici i bardzo sobie pomagaja, torwar nas wytrenowal 😎  pogadaj z innymi.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 lipca 2010 08:53
Mój bilecik dotarł 🙂
Troszeczkę się  martwiłam ale teraz to już sobie spokojnie czekam na wrzesień...
czy znana jest juz lista koni?
Jakby ktoś nie miał podwózki to mogę zabrać kilka osób z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Do Grodziska jeździ bezpośredni pociąg z Warszawy co ok. godzinę (z Warszawy  Śródmieście do Grodzia w 35 min dojeżdża).
lostak   raagaguję tylko na Domi
04 lipca 2010 08:30
poczta polska rules, skur... jak im sie nie chce dostarczyc to pisza ze adresat sie wyprowadzil.  mamy taka sytuacje z jedna osoba.  dala nam adres, wyslalismy, poczta odeslala podobno po dwoch awizach, ze nikt nie odebral poleconego, dzwonimy, potwierdzamy adres, wszystko sie zgadza, osoba mieszka, jest zameldowana.  barany jedne... i dlatego zarobia kurierzy 👿

edit:  a zeby jeszcze bylo malo, poczta ma do tygodnia na dostarczenie poleconego, to trwalo 3 tyg.
Ponia   Szefowa forever.
04 lipca 2010 11:36
O_o nieźle.

Do mnie bilety dotarły po tygodniu, wysłane poleconym przez ihaha.
lostak   raagaguję tylko na Domi
04 lipca 2010 20:07
poniu, slyszalam, ze "odpoczywalyscie" z kostusia... 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2010 20:10
lostak,  co do poczty, dostaliśmy ( i nasza siostra w wawie) w zeszłym tyg. paczkę od mojej siostry ze Szwajcarii. Oczywiście, obie paczki uszkodzone, z 1,5 kg czekoladek zostało zaledwie parę, dobrze przynajmniej, że perfumy zostały >___>
Ponia   Szefowa forever.
05 lipca 2010 22:16
poniu, slyszalam, ze "odpoczywalyscie" z kostusia... 😉

Tak ;-)
jak zawsze w biegu;P no ale po 3 latach doczekałam się,że wkońcu na pomorze dotarła hihih 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
06 lipca 2010 07:43
poczta polska rules, skur... jak im sie nie chce dostarczyc to pisza ze adresat sie wyprowadzil.  mamy taka sytuacje z jedna osoba.  dala nam adres, wyslalismy, poczta odeslala podobno po dwoch awizach, ze nikt nie odebral poleconego, dzwonimy, potwierdzamy adres, wszystko sie zgadza, osoba mieszka, jest zameldowana.  barany jedne... i dlatego zarobia kurierzy 👿

edit:  a zeby jeszcze bylo malo, poczta ma do tygodnia na dostarczenie poleconego, to trwalo 3 tyg.


To chyba "mój" bilet  😎 Czekam na ponowną dostawę, bo ma w nim być koperta z poprzedniego razu- złożę skargę, jak mamusię kocham  🙄 Nie było ŻADNEGO awizo!!!
lostak   raagaguję tylko na Domi
06 lipca 2010 10:00
dokladnie, to Twoj bilet 🤔wirek:

jak sie tym razem nie uda, to wysle kurierem, dobrze, ze mam cie przynajmniej na forum :kwiatek: namierzona 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2010 11:04
tak w ogóle to ciekawe czemu książka Kyry napisana przed ponad 10 laty nie jest jeszcze wydana po polsku
lostak   raagaguję tylko na Domi
13 lipca 2010 14:40
[quote author=lostak link=topic=26137.msg641857#msg641857 date=1278228623]
poczta polska rules, skur... jak im sie nie chce dostarczyc to pisza ze adresat sie wyprowadzil.  mamy taka sytuacje z jedna osoba.  dala nam adres, wyslalismy, poczta odeslala podobno po dwoch awizach, ze nikt nie odebral poleconego, dzwonimy, potwierdzamy adres, wszystko sie zgadza, osoba mieszka, jest zameldowana.  barany jedne... i dlatego zarobia kurierzy 👿

edit:  a zeby jeszcze bylo malo, poczta ma do tygodnia na dostarczenie poleconego, to trwalo 3 tyg.


To chyba "mój" bilet  😎 Czekam na ponowną dostawę, bo ma w nim być koperta z poprzedniego razu- złożę skargę, jak mamusię kocham  🙄 Nie było ŻADNEGO awizo!!!
[/quote]

k... znowu wróciło skontaktuj się ze mna pilnie na PW🙂😉))
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lipca 2010 18:15
A wiadomo kiedy będzie lista koni?
lostak   raagaguję tylko na Domi
13 lipca 2010 19:51
Koniczko, jeszcze moment, jest teraz duzo startow, wiele osob nie ma jeszcze poplanowanych do konca co gdzie i kiedy, ona sie caly czas "dzieje" i pracuje.  na pewno bedzie caly przekroj od 5 latka do GP. :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lipca 2010 20:08
Wiesz jak to jest- człowiek chciałby zawsze wszystko mieć na już teraz😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 lipca 2010 20:19
a ja zamówiłąm w ihaha w czwartek po południu a był u mnie na drugi dzień w małopolsce przed południem  😅 😅 
Melduję Lostaczku że zabieram moją żeńską część rodziny i przyjeżdzamy na Kyrę  😅

Psy i konie zostają w domu pilnowac dobytku  😂
lostak   raagaguję tylko na Domi
14 lipca 2010 05:42
msz, chyba cie nie rozpoznam... dorosla kobieto🙂  ciesze sie bardzo hodowco labladorow wszechswiata! 😉
Niestety nie jadę z koniem, siła wyższa - finanse, w końcu wzięły górę. Ale właśnie dotarł do mnie bilet z Pasi-konika i będę się na pw uśmiechać do voltowiczek o transport z centrum 😉 :kwiatek:
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 lipca 2010 10:43
poczta polska rules, skur... jak im sie nie chce dostarczyc to pisza ze adresat sie wyprowadzil.  mamy taka sytuacje z jedna osoba.  dala nam adres, wyslalismy, poczta odeslala podobno po dwoch awizach, ze nikt nie odebral poleconego, dzwonimy, potwierdzamy adres, wszystko sie zgadza, osoba mieszka, jest zameldowana.  barany jedne... i dlatego zarobia kurierzy 👿
edit:  a zeby jeszcze bylo malo, poczta ma do tygodnia na dostarczenie poleconego, to trwalo 3 tyg.

No i doszedł- kurierem, wczoraj wysłany  😅
Co nie zmienia faktu, że za każdym razem, jak popatrzę na kopertę, na której pod moim adresem widnieje: "adresat się wyprowadził" (a dopiero Wprowadziłam się w maju i już odbierałam przesyłki polecone!!), to po prostu zalewa mnie krew i bierze mnie taki wk..w, że zaraz w tym upale dostanę apopleksji  👿 Mam nadzieję, że trochę ochłonę, zanim pojadę na pocztę robić "scenę"  🙄
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 lipca 2010 11:12
nareszcie!
w kopercie kuriersekiej masz koperte pocztowa a w kopercie pocztowej masz tez trzecia koperte z poprzedniego wysylania 🤔wirek:
zrobcie zdjecia tej przesylki plosiem!!
nareszcie!
w kopercie kuriersekiej masz koperte pocztowa a w kopercie pocztowej masz tez trzecia koperte z poprzedniego wysylania 🤔wirek:

To jest jakiś kabaret  🤔
nareszcie!
w kopercie kuriersekiej masz koperte pocztowa a w kopercie pocztowej masz tez trzecia koperte z poprzedniego wysylania 🤔wirek:
  fajnie to musi wyglądać ;p
nawiązując do tematu to ja też będę 🙂
rybka   Różowe okulary..
04 sierpnia 2010 10:13
Może już wiadomo jakie konie będzie można zobaczyć...? Nie to , żebym umierała z ciekawości... ale moja ciekawość pokornie jest ćwiczona  😂
lostak   raagaguję tylko na Domi
10 sierpnia 2010 06:57
voltowe mozgi, help.  chcemy kupic Kyrze jakis prezent.  oczywiscie taki, ktory moze zabrac ze soba i oczywiscie konski.  macie jakis pomysl, widzieliscie cos ladnego?
zamów jej komplet u deb
zamów jej komplet u deb
dokładnie - taki zestaw jak ten Centurionowy plus np. kamizelka i kurtka przeciwdeszczowa, będzie wypas 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się