Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)

Constantia dzięki, zawsze marzyłam o karym albo skarogniadym, ale już jestem chyba 'skazana' na kasztany, bo nie jestem w stanie obojętnie przejść obok rudego, choć ten większy kasztan nie był planowany - maść była obojętna - hihihihihihi - tak miało być 😀

fixxxer12 gniady to koń koleżanki, ale ponieważ go uwielbiam i też mi sie b podoba to pozwalam sobie czasami zapytać znajomej jak tam mój......... 😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 lipca 2010 11:33
donka ja kiedyś uważałam, ze kasztany to najbrzydsze konie, a teraz...  Moje pupilki to kasztany hehe...
tiaaaa coś jest w kasztanach..... 💘
ale to tak jest, mnie się zawsze najbardziej siwki podobały. i z tego powodu mam malowanego gniadosza  🤔wirek:


kung-fu Końda trenuje swoje sekretne zdolności w boksie. jakiś czas temu się przekopał na zewnatrz ze stajni angielskiej. leżał na ziemi ze stópką na dworze i czekał aż go ktoś uratuje. trzy tygodnie walczylismy z opuchlizną nadpęcia, ręce opadają, przysiegam!

jeszcze jedno zdjęcie. z młodszym kolegą, który go (jestem pewna) przegoni. ma 2 i pół roku a już jest prawie tak samo wysoki.
chciałam jeszcze jedno dokleić w poście, ale nie umiem, dlatego wrzucam jeden pod drugim 🙂

173cm bardzo zadowolonego konia


awionetka wygląda jakby go ssał 😂
(to ten młodszy właśnie) ja nie wiem, czy on nie ma jakichś urojeń, bo zdarza mu się wyciągać w kierunku mojego Donalda głowę i memlać jak to mają w zwyczaju źrebaki  🤣
ja nie posiadam olbrzyma chociaż mały tez nie jest;p (170cm) ale bezcenne jest uczucie kiedy przy kąpaniu więcej wody leje na niego niż na siebie😀 szczególnie kiedy myje grzywę a on złośliwie zadziera łebek w górę;p ale mam takie odczucie ze duże konie fantastycznie wyglądają pod drobnym, niewysokim jeźdźcem🙂 robi wrażenie jak wielkolud jest posłuszny takiej małej istotce🙂
miało byc ze wiecej leje na siebie niż na niego;p wybaczcie zawiesiłam sie 🤔wirek:
Bischa   TAFC Polska :)
30 lipca 2010 20:56
Mamy edycję  😉
wiem ale nie wskoczyło mi jakoś za pierwszym razem i po prostu dopisałam. myślę ze wiadomo o co chodzi
jeszcze forumowy wielkokoń 😀


Pozdrawiam  🙂
mój długonogi kucyk  😀
na pierwszej fotce jeszcze 181, na drugiej już 184cm!!!
🏇
siwek - superanckie maleństwo  😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 sierpnia 2010 11:02
Mówią zazwyczaj, że to małe jest piękne, ale duże teżjest piękne 🙂
przeboskie ma te kończyny. naprawdę imponujące  💘
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 11:41
Ale nooooooooogi  😲
Najwyższy na jakim siedziałam (bo jazdą nie można było tego nazwać - ukochany koń (miałam wtedy z 17 lat 😁 ) i właściciel pozwolił mi dwa razy na stępa wsiąść) miał 176 cm  😉
mój ma 170 cos pasuje tu ?😀
ajj mam cudooowną podopieczną, panienka ma jakieś 173-175 wzrostu dokładnie nie mam jej jak zmierzyć 👿 ale jest kochanym czołgiem i wcale mi nie przeszkadza, że muszę na nią wsiadać z ławki bo ja ledwo 158 mam 🍴 i do tego ruda więc sie całkiem dobrze dogadujemy 😁
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 sierpnia 2010 12:24
Powtórzę się, ale nie przypuszczałam, że tyle wielkokoni znajdę na volcie 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
04 sierpnia 2010 06:24
A wiec przedstawiam wam i mojego wielkokonia!   😁
11 letni hanowerski wałach Robespierre, 175 cm  🤣



Karmelek piękny jest 😍 i ta maść! 💘
jej CUUUUUDOWNY ❗ naprawde niesamowity🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
04 sierpnia 2010 12:55
Cieszę się bardzo, że chłopak się wam podoba 🏇
Dawaj jeszcze foty i pisz cos więcej o nim!
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
06 sierpnia 2010 07:06
Robespierre [mój "profesor" 🤣] to syn Landclassica [po Landadel/Landgraf I] i Retonii [po Rebel II Z/ Ramiro Z]
Ma obustronne pochodzenie hanowerskie + palenie, sprowadzony z Niemiec w wieku 6 lat w 2005 roku.  Ujeżdżony na poziomie klasy C, przygotowany do skoków klasy N 😉 [Można powiedzieć, ze powoli wprowadza mnie w te "wyższe klasy skoków" zważając na to iż mam 14 lat  😂]
Nie jest "łatwy" do jazdy wbrew pozorom [lubi sobie chłopak pod wieloma jeźdźcami poszaleć], ale obydwoje jakoś się zgraliśmy i dajemy sobie radę 😉
Jeszcze kilka zdjęć:  😁
[tutaj jeździec trochę dupa, bo za bardzo pochylony na tym zdjęciu 👀]






Sądzę, że na razie wystarczy  😉
siwek  💘 💘 💘 💘

Karmelek1700 fajnie się chłopak prezętuje, no i ten mój ulubiony czaprak lamicella 😁
to moze sie wtrynie tutaj

to ja w wieku 12 czy 13 lat  😁 na hanowerskiej klaczy Femme Fatale jedyne 180 cm 😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 sierpnia 2010 21:08
Odświeżam 😉

mój 'maluszek' hehe 😉

Nieźle wyglądacie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się