Styl western (dawniej kącik)

moja ma 4 lata i ma 140 cm 🙂 tak więc nie ma reguły
Tuffik to kawał konia przy moim kurduplu  😉
Sezon reiningowy się rozpoczął.  🏇

Za RR już rozgrzewka w Weikersdorff / 😅/ a za pasem Kreuth.

www.nrha-european-futurity.com
A potem już u nas się zaczyna.
Czy ktoś z Polski jest w Kreuth? Inna ekipa niż RR.
Tania, owszem. Kate pojechała wczoraj i dzisiaj już jest na miejscu🙂
Konia Kate widziałam na liście. Podobno Bernard F. na koniu Stefana też startuje. Fajnie, że tak jest.
w zeszłym roku Robert Nejdora podobno coś wspominał o zamiarze startu
Roberta nie widziałam na listach startowych.
ovca   Per aspera donikąd
25 marca 2011 20:11
Też słyszałam, że Robert miał wystawić ogierka po Jollym....ale może coś się zmieniło.
hej, a jest relacja online? - szukałem - ale nic nie znalazłem?
Z WWR:
Podczas X WARSAW HORSE DAYS odbywających się na warszawskim Torwarze odbyło się uroczyste wręczenie nominacji do Kadry Narodowej PZJ w Reiningu.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił prezes PZJ Marcin Szczypiorski. Nominacje z rąk przewodniczącej komisji reiningu Joanny Zwierzchowskiej oraz wiceprezesa PZJ Tomasza  Mossakowskiego odebrali:
Stefan Derędowski, Bogdan Czarnik, Zuzanna Zwierzchowska, Olga Leszczaniecka, Anna Elżbieciak, Justyna Elżbieciak, Anna Derędowska, Łukasz Czechowicz.
W kadrze znaleźli się również: Suzanna Jarmuła, Aleksander Jarmuła i Roland Lothar Koenig.
Wszystkim obecnym Kadrowiczom serdecznie dziękuję za przybycie i godne reprezentowanie reiningu podczas uroczystości.

TUFFY!
Nic się nie chwalisz.  😅
Tania, bo to tak nie wypada 🙂😉
A jak już wspomniałaś to mam piękne zdjęcia od Dominiki Frej ( http://dominikafrej.pl/ )
Młodsza część naszej ekipy, bo panom seniorom towarzystwa dotrzymywały kadrowiczki ujeżdżenia, a dokładniej to pani Kasia Milczarek🙂

Ja rozumiem skromność, ale re-volta ma "swojego człowieka" w kadrze .  😅
Gratulacje!
Nawiasem mówiąc, to jedyna kadra , w której znam wszystkich członków osobiście.
Trzymajcie się, dzielnie walczcie.
Powodzenia.  :kwiatek:
Tuffy, gratulacje!!!🙂 tak w ogóle to gdzie najwcześniej będzie Was można zobaczyć z Tuffikiem w dolnej połowie Polski?:>

edit - na arenie of course😉 i kiedy wyjeżdżacie z Bielan? wyjeżdżacie w ogóle?:>
Breva, zobaczyć to Ty nas możesz zawsze bo zaproszenie nadal aktualne! 🙂 a na arenie to prawdopodobnie na 4spins 29 kwietnia-1 maja 🙂 Zapraszam
A nie wiecie może o jakiś zawodach bliżej pomorza? ;p Chętnie pojechałabym pooglądać
Tuffy, wiem, wiem😀 a ja chyba wtedy będę musiała być w Gorlicach🙁 ale może chociaż na chwilę przyjadę🙂😉
ovca   Per aspera donikąd
29 marca 2011 19:38
Uśmiałam się strasznie-  Żania i pani Kasia wyglądają wśród naszych, jakby przypadkiem ubrały się zbyt elegancko  😁
Wyglądali pociesznie 😀 a pani Kasia po WEG 2010 jest największym, polskim, dresażowym specjalistą od kowbojek 🙂 Zobaczyła buty Stefana i momentalnie wiedziała, że są ze strusia  🏇

edit:
naciol, zawody bliżej pomorza?? mhm.. będzie ciężko 🙂 w Łodzi w Campoverde będą fajne zawody i to chyba będzie najbliżej..
Kurcze, szkoda. Najwyżej kiedyś wybiorę się na południe🙂
Czemu w Szczecinie wszyscy klasycy? Strasznie chciałabym pojeździć west, kręci mnie to jak cholera, ale nie da rady 🙁
A nie wiecie może o jakiś zawodach bliżej pomorza? ;p Chętnie pojechałabym pooglądać




Jeszcze w sierpniu w GoldenHorse pod Warszawą. Zobacz kalendarz na stronie Ligi.
O, jeszcze coś w Sopocie jest 🙂 Może uda mi się wybrać.
Nie działa mi wyszukiwarka, więć zapyatm... Czy ma ktoś/wie gdzie można obejrzeć przejazda Anky w stylu west z Wrocławia z Parady Jeździeckiej? Byłabym wdzięczna  :kwiatek:
Z facebook:
ROLESKI RANCH
ANDREA FAPPANI REINING CLINIC

Two training sessions:
- Wednesday morning (April, 27th)
- Thursday morning (April, 28th)
...
FULLY BOOKED!

FREE ADMITTANCE FOR SPECTATORS!!!

Podkreślenie moje. Będzie ktoś z R-V mi towarzyszył na trybunie?
Jakby to był np.Wrocław to bym na pewno towarzyszyła.
Za daleko i czasu brak.
ovca   Per aspera donikąd
05 kwietnia 2011 10:10
Jak mi się wszystko w pracy ułoży do tego czasu, to będę  💃
Mnie poznacie po Treserze. Zawsze tak się kontaktuję.
Okraglutki pan z siwą brodą.
Witam Westernowców !

Mam pytanie odnośnie siodła west. Poczytałam trochę ten wątek i znalazłam kilka ciekawych informacji o siodłach west, jakie warto kupić m. in.

jest kilka firm, których siodło warto kupić:

BillyCook, Continental, Textan,

niestety na polskim rynku większośc to no-name mexykańskie czy inne nie-wiadomo jakie,
których lepiej sie nie tykać...


Czy możecie mi polecić siodło typu ALL EVENT z firm dostępnych na rynku polskim. Siodło ma służyć do jazd rekreacyjnych i lekkich jazd w teren. Siodło będzie nosiła dość duża 170 cm, ramowa klacz, a będzie w nim jeździł mężczyzna 180cm, 80 kg.

Mam jedno zdjęcie zrobione z pożyczonym siodłem na tej klaczy z jeźdźcem ( nie wiem co to za marka siodła) ani czy to siodło ALL EVENT, więc mogę wysłać na priv i ktoś może w Was powie mi czy takie siodło się nadaje, czy szukać czegoś lepszego?
Będę wdzięczna za pomoc.

ewamloda
w Polsce można dostać trochę fajnych siodeł jak się poszuka 🙂 Zależy czy chcesz nowe czy używane. Znajomy ma na sprzedaż fajnego Billy Cooka 16 calowego więc wydaje mi się, że powinien być ok dla mężczyzny 180cm 80kg. Kwestia czy będzie pasować na konia. Jak coś to odezwij się na priv🙂
Dziękuję wszystkim za pomoc i szybki odzew :kwiatek: Jesteście szybcy jak kowboje ! Nie spowdziewałam się i bardzo dziękuję !
Tuffy odezwę się na priv. Nie wiem tylko czy takie siodło można dostać do 3000 PLN?
Nie przeszkadza zupełnie jeśli siodło było używane o ile nie jest uszkodzone. No i musi pasować dla konia i jeźdźca 😉
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam !
Kilka zdjęć z Kreuth z Europejskiego Futurity 😉
Rudi Kronsteiner & Finest Copyshot

Bernard Fonck & Big Sky Whizard <- "polski" konik, właśność Państwa Derędowskich - gratulacje  🏇

Stefano Angelucci & Sunlight Too Sailor

Davide Brighenti & MRH Diamond In Doc

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się