Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Nine drugie jest boskie  😀 wyglądasz przepięknie na nim  😁 a na trzecim to wyglądasz jakbyś w ciąży była  😀

ja też mam rzepakowe, ja teeeeż. Co prawda nie są tak idealne jak te od Abre, ale spokojnie- już do nas jedzie  😍




już wiecie gdzie jest krzyż  😁
nine a mi się najbardziej pierwsze podoba, masz przepiękny kolor skórzanej kurtki 😜


Ja niestety nie mam rzepakowych. 🙁 Ale mam za to 'mleczowe' 😁



I zdjęcie pt. mam coś z garem
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 maja 2013 15:24
Dorobiłam się zdjęć z jazdy, ponieważ robione były, żebym widziała swoje błędy to tylko takie z końca jazdy. Z taką piękną rudą współpracuję  😅
arivle na ostatnim skojarzyłaś mi się z Michelle ze Skinsów  😉 Bardzo ładne 😉
a ja mam z Włoch, z majóweczki 🙂

a reszta też z Włoch z insta 🙂




Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2013 21:21
Wietrzny Strzyguś



nine, Przepięknie wyglądasz i fajne te giry wystające z rzepaku!

Behemotowa, Ładnie. A nowy kolor ciemniejszy?

arivle, Śliczne z niby sesji.

baffinka, Jakież Ty masz kształty ponętne. To jest dla mnie super figura! 😉

konwalia, Ciebie w ogóle nie komentuję, bo jesteś za młoda, za ładna i za szczupła, więc się nie liczysz! 😉

A Strzyguś taki miły i uśmiechnięty. Pięknie! 😀
Strzyga, pięknie, ale szkoda włosów! 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2013 21:49
honey, kochana, włosy były rozpuszczone jedynie do zdjęć =) W ogóle ostatnio moje włosy są w gorszej kondycji, więc nie mam co się nimi chwalić...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 maja 2013 22:01
Piękna Szczyga, taka uśmiechniętą chcę widywać 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2013 22:03
Och Jara, akurat okoliczności wybitnie uśmiechowi nie sprzyjają...
i ja się pokażę 😉 (przepraszam za ramkę - już była zamontowana na zdjęciu jak je dostałam)
arivle Kocham Twoją urodzę, bywaj częściej  💘
+ Bardzo ładnie zeszczuplałaś 😉
kotlet, Nie, no ramka jest w ogóle niewybaczalna. Skandal!!!
😉
Pikny uśmiech.
Trampolinowa frajda🙂
Julie, no właśnie, wiem. Ramka łamie wszelkie normy przyzwoitości. :P

I jeszcze takie z Gumballa:


No moze nie jestem sesyjno modelkowa, ale moja szalona cudowna fryzjerka znowu poszalala  😅

Pursat   Абсолют чистой крови
24 maja 2013 21:26
Pursat, masz fenomenalną urodę, chyba się powtarzam 😁
A dziękuję, choć ja tak wcale nie uważam. 😁 Ostatnie zdjęcie przepiękne - takie spojrzenie może zabić, w pozytywnym sensie. 😀
konwalia - ślicznościowa jesteś!
faith, Jaaa cieeeee ale super fryzura! 😀 Kurde i nawet ten kolor jakoś dobrze wygląda w połączeniu z tym cięciem, mimo że jak już zapewne wiesz, ja Cię bardziej widzę w ciemniejszych. Ale przecież ja wcale nie muszę mieć racji, może to kwestia gustu. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2013 22:40
Dzięki dziewczyny 🙂
Zdjęcia od abre zawsze są piękne, niezależnie od modeli, nie ma co się oszukiwać  😍

coś mam szczęście do zdjęć z leżącymi końmi.
Julie dzieki🙂 trzeba przyznac ze sie nasiedzialam, ale fryzjerka wystrzygla mi arcydzielo 😀
Hiacynta, Julie ojej, dziekuje  😡
faith super kolor masz! 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
25 maja 2013 16:07
nine, ale Ty mega metamorfozę przeszłaś! Niesamowicie kobieca się zrobiłaś 🙂

Strzyga, śliczna jesteś 😀 Mega pozytywne zdjęcia! 😀
Nine przeurocze zdjęcie! No i jesteś przepiękna!  😉

A ja pierwszy raz od hmmm dwóch lat związałam włosy, których nie związuje nawet na wf, ani pod kask. Powód - zaczynają mnie nudzić i nie mam na nie pomysłu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2013 19:51
infantil wygodnie Ci ćwiczyć na wfie albo jeździć konno z rozpuszczonymi włosami?
Tak, szybko się przyzwyczaiłam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 maja 2013 19:54
Scottie, dziękuję, to bardzo miłe słowa  :kwiatek:
nine, genialne zdjęcia! to stojące na rękach faworyt  😎
amnestria   no excuses ;)
27 maja 2013 08:30
A ja pierwszy raz od hmmm dwóch lat związałam włosy, których nie związuje nawet na wf, ani pod kask. Powód - zaczynają mnie nudzić i nie mam na nie pomysłu.


Ładna z Ciebie dziewczyna i fajnie wyglądasz w spiętych włosach.
Ale wywaliłabym Cię z zajęć na miejscu wfisty 😲 nNie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek laska nie wiązała włosów na lekcjach. I mega się dziwię, że ktokolwiek na to pozwala

Z jazdą konno to samo, aż mnie skręca jak widzę te wszystkie rusałki z rozpuszczonymi włosami 🙄

nine, bardzo najs 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
27 maja 2013 08:55
Ja sobie nie wyobrażam ćwiczyć w rozpuszczonych włosach, ze względu na pot z karku i uklejone nim włosy... FUJ! I później chodzić w takich mokrych cały dzień, ble...

emade, zupełnie inaczej wyglądasz na żywo, tzn. zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam całościowo :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się