Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Czasem jeżdżę samochodem bez wspomagania i jest mi nim łatwiej manewrować (tocząc się wolno) niż tym czymś z fotki 🙂
My jechaliśmy ok 1,5 godziny w terenie o którym wspomniałam wyżej. Ciężko było mi okiełznać kierownicę i dogadać się z gazem 🤣 dłonie mnie bolały jak diabli, dzisiaj też bolą ale i tak chcę jeszcze raz.
Chess, a gdzie jeździłaś, jesli można spytać 🙂?
W Sołonce (niedaleko Rzeszowa) 🙂
Jesteśmy wolontariuszami PROJEKTORa, prowadzimy zajęcia dla tutejszych dzieciaków i zostaliśmy zaproszeni na taką wycieczkę.
Rzadko miewam zdjęcia, a że miałam ostatnio małą przygodę z filmem to otrzymałam także ciekawe zdjęcia:





Fajnie było 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 sierpnia 2013 18:13
A co za przygoda?
Chess zakładaj kask! serio, nawet na takie przjeażdzki w terenie w tempie żółwia. Gdybym nie miała kasku, na pewno bym tego dzisiaj nie pisała. Przejażdżka skończyła się złamanym kręgosłupem, połamanymi kośćmi twarzy i wgnieceniem w czaszczce.
desire   Druhu nieoceniony...
01 sierpnia 2013 18:24
Thymos, przypominasz mi Anne Hathaway, strasznie podobna jesteś  ! 🙂
Bischa Brałam udział w kręceniu spotu "Szal". Za jakiś tydzień powinien być na youtube, to wtedy się pochwalę (jeśli się nie spalę ze wstydu 😉)
Wspołczuję :/
No właśnie wiem, że to było trochę głupie ale cała sytuacja wynikła dość nagle... następnym razem na pewno o tym pomyślę.
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2013 20:51
Mała imprezka, z ukochaną muzyką w tle 😁
Bischa, jak zawsze uśmiechnięta! Tak trzymać! Świetnie wyglądasz! 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 sierpnia 2013 19:29
Yga-sam sex  😉 Bombowo wyglądasz, takie damskie ciacho  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 sierpnia 2013 08:27
milusia- dziękuję bardzo  :kwiatek: na co dzień jestem zwykłą rozkudłaną dziewoją w trampach, bez mejkapu, na "damskie ciacho" to ja nijak nie wyglądam  😉
Tak apropos, Pursat! Myślałam, że to Ty! (a może?  😁 )
[uwaga, +18]
Wakacyjne 🙂
super ciało !!  😍
Agaleon Zgadzam się z tunridą!  😍
Agaleon ale masz fajny brzuch  😜 no i w ogóle fajna laska z Ciebie, masz typ urody, który uwielbiam 😉
Dziękuje 🙂
Ale moim największym kompleksem są ramiona i bicki... Przez co nawet sukienek nie mogę nosić 🙁
Agaleon, no co Ty! Masz fantastycznie wyrzeźbione ciało, nie ma czego się wstydzić, koniecznie noś sukienki!
Bischa   TAFC Polska :)
04 sierpnia 2013 22:31
Dzisiejszy mini zlot Fan Clubowy, goście z Poznania 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 sierpnia 2013 22:33
Agaleon, wyglądać TAK i mieć kompleksy ...  🤦
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 sierpnia 2013 23:27
🙂
Agaleon, ślinię się jak zawsze do monitora!
No właśnie ramiona i barki masz świetne. Anorektyczne patyczaki ze sflaczałymi kończynami i wystającymi kośćmi powinny mieć kompleksy w sukienkach.  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 sierpnia 2013 06:21
A ja lubię kościaki w sukienkach, o ile biusty mają (co się rzadko zdarza  🤣 )
incognito- ale żeś wyładniała!  🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 sierpnia 2013 10:18
yga- dziękuje :kwiatek: najwidoczniej w moim przypadku upływ czasu dobrze służy na urodę  😉
Wichurkowa   Never say never...
05 sierpnia 2013 12:16
To i ja się przypomnę😀
Jedne nudy w pracy,a 2 wakacyjna samojebka hehe  😁
Dobra to jeszcze jedno 🙂 nie krzyczcie za mocny makijaż, normalnie to chodzę bez no ale urlop to trzeba było 🙂 tu przed wyjściem na Opera Festival 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Scottie   Cicha obserwatorka
05 sierpnia 2013 13:28
Agaleon, dawaj więcej, jestem OGROMNĄ fanką Twojej urody! Przypominasz mi Lindę Hallberg 🙂 Ostatnie zdjęcie zmniejsz, bo się nie wyświetla w całości i widać tylko Twoją koleżankę 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
05 sierpnia 2013 15:15
Dawno mnie nie bylo wiec sie przypomne  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się