Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 maja 2014 10:18
Teraz jest modne takie upięcie górne, że tak powiem z lekkim nie ładem  😉 jak dla mnie spoko, myślę, że gdybyś miała głowe prosto to tez inne byłoby wrażenie.
ja tam tez lubie cebulaki 😀 Tak jak Yga pisze, wysczuplaja twarz i sa alternatywa jak mi sie wlosów nie chce myc, albo akurat kudly maja gorszy dzien i za nic sie nie chca ulozyc 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2014 12:42
Teraz jest modne takie upięcie górne, że tak powiem z lekkim nie ładem 

Chyba jednak jestem dziwna, bo nie potrafię tego za nic zrozumieć... 😉
[quote author=incognito link=topic=28.msg2106997#msg2106997 date=1401441488]
Teraz jest modne takie upięcie górne, że tak powiem z lekkim nie ładem 

Chyba jednak jestem dziwna, bo nie potrafię tego za nic zrozumieć... 😉
[/quote]
Tego, że są w modzie, czy że się rozlatują pod kontrolą?
Mi sie podobają, ale ciężko zrobić, no i tak, bardzo mi się podobają włosy w "nieładzie", ale zrobić taki nieład to dla mnie większa sztuka niż ulizany idealny kok 😵
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 maja 2014 14:51
czego tu nie rozumieć? fryzura jak fryzura.


Thymos- masz rację, trzeba sie sporo napracować, aby wyglądał jak zrobiony w 3 sekundy  😁
yga, ten pierwszy jest piękny! to sie najpierw kitkę robi?
ja myślę, że do tego trzeba kupić taką MUFĘ w H&M - wygląda jak tzw "drucik" do mycia naczyń - takie kółko-poduszka z siatki
więc to sie przekłada kitkę chybw w ta dziurę i jakoś zawija - ta mufa chyba te włosy tak "zwiększa"

edit: o to sie nazywa wypełniacz koka

http://www.edibazzar.pl/Wypelniacz-do-upiecia-KOKA-wlosow-spinka-gumka-3-kolory.html
ja chce miec takie brwi i takie geste wlosy jak ta pani z pierwszym kokiem 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 maja 2014 15:39
nie... chyba że ja źle robię, ale przy wypełniaczu wychodzi przylizany kok, np
[img]http://i2.pinger.pl/pgr142/45d081b9002d566b512214b1[/img]
Moim zdaniem koki mogą być, ale nie na czubku głowy, tylko tak nieco z tyłu.  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2014 15:53
Thymos,
Tego, że są w modzie 😉

yga,
Ja o niczyich gustach nie dyskutuję, nie podoba mi się taka fryzura, sama bym nie chciała mieć czegoś podobnego na głowie, nie rozumiem dlaczego inni chcą (w sumie ja w ogóle mody nie rozumiem), ale jeśli komuś to pasuje, to droga wolna 😉
Pauli, a czemu miałyby nie być? Coś w nich nie tak?  e: bo to że nie są w Twoim guście nie jest żadnym wyznacznikiem, w moim guście nie są buty z czubem, tzw botki czy też najzwyczajniejsze kozaki a modę na nie jestem w stanie zrozumieć całkowicie i nie wiem czemu miałyby nie być. Bo nie są brzydkie - MI się nie podobają.

Koki zawsze były i zawsze będą, teraz akurat są modne, z lekkim nieładem.

Dla mnie ta moda jest manną z nieba. Dlaczego? Bo nie wpadłam wcześniej na taki pomysł a jest idealnym dla mnie rozwiązaniem. Ulizanych włosów nosić nie będę bo podkreślają mankamenty mojej urody, a mianowicie nieproporcjonalnie małą głowę do reszty ciałą. Tyle, że mam włosy do pasa i o ile raz na jakiś czas fajnie jest wyjść w rozpuszczonych, to na co dzień jest to zwyczajnie niewygodne, męczące, niszczy włosy.
Z drugiej strony, ze względu na długość włosów ciągłe noszenie kitka (tudzież koka mniej lub bardziej z tyłu) powoduje bolesne ciągnięcie skóry. Długowłosi powinni znać ten ból.
Tak więc kok na samym czubku mojej głowy jest dla mnie najwygodniejszą fryzurą, a i nie uważam żebym wyglądała w nim brzydko. No chyba że wyglądam?


Ten pierwszy taki sobie, ten drugi SUPER. Ty jesteś ładna, ale nawet ładna osoba z takim czymś na czubku głowy wygląda dziwnie. Przynajmniej dla mnie. Może na żywo jest inaczej, ale na zdjęciu (pierwszym) faktycznie taki efekt jak mówiła żabeczka.
Co wy chcecie od koków rozpierdutków?
Po domu zawsze tak śmigam, na uczelnie czasami też. Nie jest to może zbyt glamour, ale ciężko codziennie układać długie włosy, więc albo biegam w rozpuszczonych albo w tej paskudnej fryzurze.
tunrida, dziękuję bardzo, to miłe :kwiatek:

Ten pierwszy to po domu, ciasny bo cały dzień sprzątałam, a nie chciało mi się robić od nowa "wyjściowego" do zdjęcia. Drugi na zewnątrz, czyli jak wychodzę wyglądam dobrze. Super 😅

ramires, załóżmy klub wielbicieli

e: błąd
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 maja 2014 18:33
Póki miałam długie włosy to takie luźne koki były u mnie bardzo częste. Teraz, no cóż nie ma problemu  🤣



Yga - sama jesteś Sex I to podwójny  😜!

a ja nigdy nie robiłam takiego koka, też chcę nadawać do kosmitów 😀
Jak wy robicie takiego fajnego koka. Ja nie umiem tak zawinąc włosów na gumkę, żeby nie było jej widać. 🙁 Czasami mi się udaje, ale nie mam zielonego pojęcia jakim cudem.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 maja 2014 19:56
infantil, [b][b]Anka[/b][/b], dziękować! :kwiatek:
nie podoba mi się taka fryzura, sama bym nie chciała mieć czegoś podobnego na głowie, nie rozumiem dlaczego inni chcą (w sumie ja w ogóle mody nie rozumiem), ale jeśli komuś to pasuje, to droga wolna 😉


Mi też! Trochę mnie przeraża ilość dziewczyn z takim czymś na głowie... Szczególnie jak ktoś ma liche, krótkie włosy  😵
Ale nie moja głowa, to niech sobie noszą  😂

Anka, czaderskie foty! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 maja 2014 20:27
Zgodzę się z Paulil, mi też się koki same w sobie nie podobają. A już zwłaszcza takie, gdzie każdy włos w inną stronę... wygląda to trochę tak, jakby w chomika piorun pierdyknął często. Ale jak dziewczyny napisały- co kto woli 😉 Myślę, że chyba też faktycznie inna sprawa, że teraz co druga laska w koku chodzi i mogło się to trochę przejeść.
Tak w temacie włosów- w McDonald's na Sadybie często obsługiwała dziewczyna, która naprawdę nie wiem co z włosami robiła. Wyglądało to trochę tak, jakby z przodu złapała je na kitkę(taką w stylu tych piesków yorków), z tyłu złapała w garść, rozpłaszczyła o tył głowy i spięła żabką. No dosłownie każdy włos w inną stronę... i taka osoba pracowała przy wydawaniu jedzenia :/ No jak widziałam ją w kolejce to przechodziłam do innej. Nie lubię jeść czyjegoś DNA.
Gdzie się podziały klasyczne "kucyki"? 😀
Gdzie się podziały klasyczne "kucyki"? 😀


CzarownicaSa znalazłam jednego u mnie na głowie 😀
Ja koczki noszę, często takie luźne i chaotyczne, ale nisko, mniej więcej w "połowie drogi" od karku do czubka głowy  😁
ovca   Per aspera donikąd
31 maja 2014 06:44
Jak dobrze że rozgorzała dyskusja na temat cebul! ja ich nie znoszę, oczywiście, w stajni, w domu, czy takie wysokie koki jak wrzucała yga na modelkach - wszystko ok.
Ale jak widzę dziewczynę gdzieś w mieście w takim gniazdem na głowie to mnie skręca...przecież tego nawet fryzurą nie można nazwać  😁 jak byłam mała i jakaś dziewczynka miała coś podobnego to się mówiło że ptaszek jej się tam zalęgnie.
Jasne, rozumiem, że wygodnie, że włosy się nie plączą, że można się nim uratować się są trochę tłuste- sama niejednokrotnie robiłam sobie koka do pracy. Ale na wypełniaczu i z tyłu głowy, z takim gniazdem na czubku bym się ludziom nie pokazała 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
31 maja 2014 07:58
Anka, czaderskie foty! 🙂

Co post, to lepsze! 👍
z takim gniazdem na czubku bym się ludziom nie pokazała 😉

Dokładnie. To już wolałabym opaskę z antenkami ufoludka- przynajmniej WIDAĆ, że dla jaj założona. Bo taki kok..to nie wiadomo, czy dla jaj, czy nie.
Balerinki, spodnie z krokiem na kolanach i kok na czubku. Antygwałtek murowany.  😉 Przynajmniej dla mnie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 maja 2014 08:30
Balerinki, spodnie z krokiem na kolanach i kok na czubku. Antygwałtek murowany.  😉 Przynajmniej dla mnie.


O to to to.. jeny to jest dopiero masakra. I jeszcze jak laska ściągnie te swoje włosy na maxa  w górę gdzie uwidoczni zakola albo zbyt wysokie czoło. No klękajcie narody. beznadzieja :/
nie, nie, nie....  to taka MODA  😁 dobrze że nie jestem facetem, bo bym miała problem  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 maja 2014 08:41
Nigdy nie wiadomo, czy to moda... czy coś do ukrycia 👀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 maja 2014 08:55
nie, nie, nie....   to taka MODA  😁 dobrze że nie jestem facetem, bo bym miała problem  😉


Moda w stylu-> E.T GO HOME ?  😎 😁

CzarownicaSa tu chodzi bardziej o dodawanie sobie wzrostu. Taka typowa wizualka 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 maja 2014 08:59
Ona naprawdę jak kosmita wygląda 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się