Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Gavi, ale czad!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 czerwca 2014 17:40
Wstyd po tych wszystkich zarąbistych fotach wrzucać mnie, ale dawno mnie nie było to się skuszę 😉

Zrzucę jeszcze tak z 10kg i będzie git 😎 W Polsce wstydzę się w szortach chodzić, bo przy tych wszystkich laskach fit nie wyglądam zbyt korzystnie, ale tutaj uchodzę za jedną z chudszych 😁

I coś, co dorwałam tutaj w Litewskim sklepie 😀
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10411740_808538319156771_3504947574815125768_n.jpg?oh=28ca54547b4717550ef006460f345f0e&oe=541498CC[/img]

Tak dla przypomnienia jak ktoś nie zna 😁
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2014 19:02
Koblenz, 14 czerwca.
W drodze, jeszcze sprawnym autem:

Po 12h na zapyziałym parkingu, bez kibla, z resztkami wody i popsutym autem, 195 km od Koblenz, wyglądałam jak zombie-dotarłyśmy pociągiem...

Taras widokowy z twierdzy w Koblenz, za nami rozciąga się widok na miasteczko 😁

Po drodze fotka z Thomasem, przed rozpoczęciem imprezy:

Czekamy na rozpoczęcie FD

Z chłopakami z MT Band:
Jorgiem (basista)

Berndem (klawisze)

Larsem (gitara)

I oczywiście, Nick!
Bischa Pół świata zwiedzisz dzięki podróżowaniu za swoimi idolami! 🙂 Super!

Czarownica Ja nie mogę jaki Ty masz fajny, sterczący tyłek!  😜 I sorry, ale nie masz się czego wstydzić. 🙂 Śmiało w szortach możesz wszędzie popylać!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 czerwca 2014 19:09
Sandrita dzieki  😡 uwazam, ze do swobodnego- dla mnie- wychodzenia jednak jeszcze troche musze zrzucic. No musze i tyle, nikt mnie nie przekona ze nie.
A swoj tylek nieskromnie uwielbiam 😉 moze z tylu jest wielki, ale z boku miodzio 😁
No wiem co czujesz, ja czuję to samo (w sprawie chodzenia w szortach).  😎 Może się uda na przyszłe wakacje.  😎
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2014 20:47
Sandrita, pół świata, to nie, Polska-Niemcy 😁 Niestety koncertują głównie w Rosji 🙁 Ale w styczniu szykują się 2 koncerty na Węgrzech i wybieramy się z koleżanką. Ale to 40 urodziny Nicka podczas jednego z koncertów, koleżanka z chłopakami się trzyma, więc nie wyobrażam sobie, żeby mnie tam mogło nie być 🙂
Niestety koncertują głównie w Rosji 🙁


Skąd ja to do cholerki znam :P
Zdjęcia mega pozytywne, chłopaki Cię już chyba kojarzą, nie? 😉
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2014 21:48
Ja kontakt jakiś tam mam głównie z Nickiem, prawie co koncert jakieś tam pogawędki są. Muszę się w końcu przyznać, że sama przez niego zaczęłam bębnić, zresztą takie marzenie małe mam z bębnami związane, kumpela twierdzi, że to możliwe do zrobienia. Z Larsem koleżanka, która ze mną w Potsdamie była i na Węgry się wybieramy się trzyma. Oni obaj są dość otwarci, tacy trochę wariaci (pozytywnie), Bernd i Jorg bardziej stonowani i mniej ufni.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 czerwca 2014 21:54
Bischa zobacz po kolei na te swoje  wszystkie zdjęcia, pełen luz, uśmiech , ogólnie-> cool  😎... i na koniec  luknij na to jedno- z Thomasem.   😍
Dziewczyno -promieniejesz to mało. Bije od Ciebie coś czego nie ma na pozostałych fotografiach. 😉 I to sie rzuca w oczy  😉

CzarownicaSa  sandrita- ej no ja was proszę.... macie fajne nogi, fajne tyłki.. wiec czemu odmawiać sobie chodzenia w szortach?
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 czerwca 2014 20:59
Kastorkowa, wyglądasz na mega pozytywną osobę!  🙂 Fajnie Ci w tych dredach  😉
Kastorkowa, ale super masz kolory tych dreadów *.*
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 czerwca 2014 09:24
Kastorkowa jak dla mnie  jesteś jedną z niewielu osób którym dredy dodają  mega uroku  😉
Też się pokażę 🙂
Wakacyjnie


Z opadniętą palmą <3
konikowe 🙂

Wilczyk, Ty wiesz, ze sliczne dziewczne w Ciebie 🙂 I zdolne do tego!
3 tygodnie po porodzie 😅 - wracam do swoich rozmiarów!

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=657787780976058&l=dbec292bd5[/img]
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 czerwca 2014 17:41
Carmen, Libeerte dziękuje  :kwiatek:
Zabeczka17 nie wiem czy jedną z niewielu, ale na pewno odkąd je mam jakoś pewniej się czuje i bardziej się sobie podobam, wcześniej nie pozwoliłabym sobie na taki uśmiech, w sumie na żaden sobie nie pozwalałam za bardzo.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
21 czerwca 2014 09:40
To i ja się pokażę 😉 W drodze na 18stkę
wendetta ojej dziękuję 🙂😉  :kwiatek:
piotrowska genialna sukienka! Ślicznie wyglądasz!
taka tam aparatka! :-)

wilczyk - śliczna z Ciebie dziewczyna!  :kwiatek:

piotrowska - przepięknie wyglądasz! 😉  😍
piotrowska   Między grzywą a ogonem
21 czerwca 2014 13:40
whitemoon071 a więc to prawda, że aparaty na zębach dodają uroku! :kwiatek:
piotrowska czad! i sukienka piękna 💘
whitemoon71 śliczna jesteś i bardzo mi przypominasz Olgę Frycz 😀
Wrzucam swoje, robione mikrofalą 😀
Bischa, Zapuszczaj włosy, koniecznie! 🙂 Ładnie Ci w dłuższych, na tym zdjęciu z Jorgiem wyglądasz super.

rtk, Ale fajne to w basenie! 😀
Bischa   TAFC Polska :)
21 czerwca 2014 23:02
Tylko one mi się kręcą, a prostować nie umiem (z przodu sobie wyprostuję, z tyłu prędzej łapy poparzę, niż przestrzennie ogarnę), tutaj miałam wyprostowane przez koleżankę.
Bischa, polecam zabieg laminowania włosów 😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 czerwca 2014 23:15
Domowy sposób działa faktycznie? Wygląda na prosty zabieg.

Jeszcze jedna fotka z Koblenz, z żoną i synem Thomasa: Claudią i Alexandrem 🙂
nie próbowałam 😉 Wiem, że moja fryzjerka robi 😉
Laminowanie domowe daje tylko połysk i fajne włosy, ale ich nie wyprostuje (przynajmniej moich nie wyprostowało, ale ja się akurat ciesze z moich kręconych). Wyprostować włosy na stałe można keratynowym prostowaniem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się