Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2014 19:16
Ja już za 2 miesiące przedramię  😜
Nie masz więcej zdjęć?🙂
Mam jeszcze takie, ale z takich co widać tatuaże to niestety więcej nie mam. Jedno tu już było, ale było za duże i usunęłam  😉

Nav  😍 😍 Pierwsze boskie!
Pursat   Абсолют чистой крови
20 grudnia 2014 20:24
Zajebiste! 😍 😍 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 grudnia 2014 20:26
Aaaaa, pierwsze wymiata! Super!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 grudnia 2014 20:40
[b] Nav[/b] klimat jest! 😜 Co to za gorset? 👀
Nav , klimat i tauaże  😍

ostatnie moje:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 grudnia 2014 21:48
Ruda kocham Twój kolczyk na ustach! Najpiękniejsze kłucie, jakie kiedykolwiek widziałam i moje odwieczne marzenie, tylko branża nie pozwala  😉
Dziękuję!  🙂  To była moja pierwsza i jedyna  😁 profesjonalna sesja, zrobiona przez wspaniąłą Freyję Shimkus - robi zdjęcia właśnie w takim klimacie, jak ktoś lubi to polecam przejrzeć jej zdjęcia  🙂

CzarownicaSa ten czarny gorset pożyczony od koleżanki, więc nie znam firmy 🙁 a ten zielony z poprzedniej strony to dzieło Paliny Karnei ( https://www.facebook.com/CorsetryRomance?fref=ts ) - polecam bardzo, każdy jej gorset to dzieło sztuki  😍

Ruda77 popieram! Świetny kolczyk 🙂 masz tylko jedną kulkę, czy pod wargą jest druga?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 grudnia 2014 22:39
Nav ubóstwiam Cię za tę stronę 😍 Po prostu kocham gorsety, chyba moja ukochana część garderoby- ubolewam, że na co dzień raczej nie wypada w nich chodzić... dzięki! 😍 :kwiatek:
smarcik , w najbliższych planach jeszcze  medusa do kompletu  😉 szkoda, że Ciebie branża ogranicza 🙁
Nav , to vertical labret więc jest jeszcze druga kulka tylko ze względu na dziadków i ich "wytrzymalość" wyciągnięta  😉
CzarownicaSa ja też ubolewam nad tym! Trzeba to zmienić  😀
Samostrzał przed farbowaniem

Muszę w końcu iść i obciąć włosy ale jakoś nie mogę się zebrać :|
Nav szał  😍
Ruda marzy mi się taki vertical <3
Chess zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam

Ja mam takie, już półtora roku minęło odkąd ścięłam włosy, a dla mnie nadal są za krótkie :P


Taak? Jaak 😉?
Właśnie siedzę z farbą. Jasne końcówki zostawiłam chociaż i tak pójdą na ścięcie w najbliższym czasie.
Hmm. Krótsze włosy, ciemniejsze, ostrzejsze rysy twarzy i starszą  😁
Przepraszam, że Cię zawiodłam 🤣
Inna sprawa, że ogólnie wyglądam na mniej lat niż mam 😉 Włosy krótsze i ciemniejsze miałam jakiś czas temu ale tutaj wszystko się zmienia.
Nav , to vertical labret więc jest jeszcze druga kulka tylko ze względu na dziadków i ich "wytrzymalość" wyciągnięta  😉


Tak mi się właśnie zdawało, że brakuje drugiej kulki  😉

Karino1998 ale Ci fajnie pasuje ta szminka  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 grudnia 2014 07:52
[quote author=Ruda77 link=topic=28.msg2248175#msg2248175 date=1419115218]
Nav , to vertical labret więc jest jeszcze druga kulka tylko ze względu na dziadków i ich "wytrzymalość" wyciągnięta  😉


Tak mi się właśnie zdawało, że brakuje drugiej kulki  😉

[/quote]

Aaaa.. to mi się bardziej podoba inverted vertical labret, ten z drugą kulką w środku buzi  😉 Chociaż ten też fajny.

Karino ale Ty ładna jesteś  😜 1998 z nicka to rok urodzenia?
Nav Dziękuje  🙂 W sumie kupiona przez przypadek, bo chciałam ciemniejszą.
smarcik o matko, dziękuje  😡 Korzystne zdjęcie po prostu. I tak, rok z nicka to rok urodzenia, zakładałam konto jako słit 12nastka, teraz bym zmieniła  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 grudnia 2014 11:10
spoko, wszyscy cierpimy za nicki zakładane jako słit nastki  😁 (chociaż, o ile pamiętam, ja byłam mhroczna  😁 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 grudnia 2014 17:36
Karino to młodziutka jesteś, bardzo poważnie wyglądasz na tym zdjęciu  😉 Ale i tak super  😜
Standardowo dostaje 18-20, ogólnie mam poważny typ urody :p
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2014 13:51
To i ja wrzucę wigilijne zdjęcie, tylko choinki brak  😉 Z bratem i 11-letnią siostrą "bliźniaczką"  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 grudnia 2014 18:05
Łoł, myślałam, że mniejszy ten Twój zwierzak. Bardzo ładna fotka 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
25 grudnia 2014 18:07
Kurde, coś jest nie tak, nie wszystkie zdjęcia się otwierają 🙁 Ktoś gdzieś pisał, że zależy od hostingu. Mnie np nie otwierają się te z zapodaj.net, nawet moje wrzucone.
Wojenka Pies wygląda jak lis. Jest super  🙂 I mega urocza fota.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się