Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2015 22:43
faith, dzięki. Chociaż dla mnie tamto w zbożu jest nr 1 =)
DeJotka, serio?
vanille, mam 2 wielkie jedynki jak królik, widzę je i nic innego :P
yegua, bluzka z Cubusa, marszczona, bardzo zwiewna. Nie pamiętam ile kosztowała, ale chyba dychę, max 30 zł. Aż się sama zdziwiłam, że mi tak zagrała do tej spódnicy, bo ją noszę do spodni jako taką luźną, zwiewną.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
25 czerwca 2015 22:56
Strzyga, masz tak piekny, promienny i radosny usmiech, ze nikt sie Twoim zebam dokladnie nie przyglada analizujac linijka w oczach 🙂, zreszta to racja, sa prosciutkie i biale!!!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 czerwca 2015 05:58
Ja sie sobie zdecydowanie bardziej podobam w wycieniowanej grzywce i wycieniowanych włosach Ale dzięki za opinię btw grzywke zawsze mogę podpiąć
Strzyga, dzięki 🙂
Gdy mi się uda czasem przeprosić z makijażem. Pokochałam pomadki  😍

A tu znajoma miała mi zrobić słowiańską fryzurę, a wyszło (włączając moją grobową minę  :hihi🙂 iście hiszpańsko:

Strzyga, ostatnie jest tak cudne, że nie mam słów! 😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 czerwca 2015 11:33
Atea, dno bagażnika będzie zdecydowanie odpowiednim miejscem  😀iabeł:
Atea, dno bagażnika będzie zdecydowanie odpowiednim miejscem  😀iabeł:

I to dno ukryte.
Pięknie Ci w tej czerwieni!
safie, Thymos Yaaay, bagażnik! Mam focha, bez makijażu tam nie trafiam  😁

Thymos Dzięki, długo się bałam takich ostrych kolorów na twarzy, ale pomadki mnie przekonują. Pewnie dlatego, że usta to jedyna, jedynąca rzecz jaką w sobie lubię 😉

Strzyga amnestria dobrze prawi. Ostatnie bomba, ale reszta też fantastyczna. Fajnie się zachowujesz przed obiektywem  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2015 18:09
Atea masz niesamowicie dziewczęcą, taką "nastolatkową" urodę, że ja się na Ciebie nigdy napatrzeć nie mogę! Przypominasz mi taką dziewczynę, która jeszcze ma resztki dziecięcych rys, ale już stała się kobietą 😍 (takie 17-18 lat, żeby nie było 😉 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2015 20:08
Atea a ja jestem na nie! Piękna z Ciebie kobieta więc w makijażu też wyglądasz ślicznie, ale moim zdaniem niszczy on ten Twój "dziecięcy" urok, który powala na kolana. Wyglądasz jak ładna, pomalowana dziewczyna. Bez wyglądasz zjawiskowo.
CzarownicaSa  😁 Dzięki, właśnie nijak nawet makijaż mi lat nie dodaję. Mój biedny synuś wszędzie z siostrą albo wyrodną nastką chodzi...
smarcik Wow, w sumie to bardzo dziękuję. Bardzo intrygująca opinia! Mimo wszystko na tyle rzadko się maluję, że raz po raz zrobię sobie tę przyjemność. Jaram się tym później cały wieczór, mimo że zapewne nikogo poza mną to za bardzo nie obchodzi.

Chociaż nie, małżu się pomadek brzydzi  😉
Atea jesteś piękna i to jest niepodwazalne, natomiast czesciowo zgadzam sie ze smarcik - czesciowo 😉 uwazam, ze tusz na rzesach ci absolutnie nie zaszkodzi, pomadka rowniez, ale nie w takim wyrazistym kolorze 🙂 poszlabym bardziej w odcienie nude 🙂 mialam kiedys taka kolezanke, sliczna buzia, przeurocza, ale kazdy nakladany na nia kolor wygladal jak zbedne mazidlo - sprawdzila sie wlasnie opcja natural 🙂 rozswietlac raczej niz dodawac kolorowych akcentow 🙂 zlaszcza jesli lubisz sie malowac 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 czerwca 2015 20:23
Atea, jesteś piękna!

Strzyga
, fotograf wydobył z Ciebie to co najlepsze !
Strzyga serio serio 😉 Nie umiem niestety wyjaśnić tego w sposób, za który nie oberwę
26 czerwca 2015 20:35
amnestria, a dla mnie taka szczerzuja zwyczajna 😀
Atea, pomijając dyskusję o kolorze, masz śliczne, pełne usta =)
Wojenka, bo to naprawdę dobry fotograf.
DeJotka, ale ode mnie? nieee, ja jestem pełna dystansu do swojego wyglądu =) i w ogóle do siebie, choć połowa forum tak nie uważa 😀
faith Dziękuję, wierzę Ci, bo ładnie się malujesz!

Nieee, ja się malować nie lubię i nie umiem  😁 Po prostu raz na jakiś czas wypada. Jeśli używam pomadki mocniejszej to raczej w formie jedynego wyrazistego dodatku do stroju (no, poza tym ekscesem słowiańsko-hiszpańskim 😉 ). Wtedy czuję się dobrze. Jak ubieram wyraziste kolory, to używam tylko błyszczyka. Dziękuję za rady, to cenne  :kwiatek:

No i bardzo Wam dziękuję, to naprawdę miłe przeczytać coś pozytywnego na swój temat 🙂
A taaaaam takie rady, z taka ladna buzia to co tu radzic? 😀 ewentualnie pokazac droge do bagaznika  😁
Strzyga ostatnie zdjęcie prześliczne.  💘
Strzyga po prostu wiele razy miałam takie wrażenie (ale to już nie wiem czemu, po prostu mój skrzywiony mózg) Ciebie takiej 'jestem tak zajebista, że nawet nie podchodź'  😵 Mówię tylko na podstawie zdjęć i moich dziwnotorowych skojarzeń...
26 czerwca 2015 20:52
Sonkowa, dankę  :kwiatek:

DeJotka, może dlatego, że jak zębów nie pokazuję, to mi się tylko prawy kącik podnosi do góry? A poza tym, moja naturalna mina jest dość groźna. Taką mam twarz po prostu :P Sympatii nie wzbudzam :P
Spoko, doskonale rozumiem, bo ja przez całe życie straszę twarzą xD
galopada_   małoPolskie ;)
26 czerwca 2015 20:58
mam zdjęcie mojej miny po setnym pytaniu o to kiedy nasze zaręczyny 😁 😂

Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 czerwca 2015 22:32
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2015 10:04
Atea, zgadzam sie ze Smarcikiem! Tez Cie wole taka codzienna, bez mejkapu 🙂
Strzyga, Fantastyczne zdjęcia, tak jak mówi Wojenka, fotograf wydobył z Ciebie to co najlepsze. 😀

galopada_, To spojrzenie mówi wszystko. Komentarz zbędny. 😉

Wojenka, Ty też masz piękne usta. 🙂

Mając takie można sobie pozwolić na pomadkę, choćby i raz na jakiś czas krwisto-czerwoną.
Atea, A mi się podoba! 😀 Przecież wiadomo, że to nie makijaż na co dzień.

Ja też się pokażę z makijażem, bardzo u mnie niecodziennym:

I z syneczkiem:

maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 czerwca 2015 10:48
A mnie się Atea podoba i taka, i taka 😉 I w ogóle jest nieprzyzwoicie urocza. Ja też wyglądam sporo młodziej niż mówią papiery, ale nie jestem ani trochę taka śliczniutka. Nie ma sprawiedliwości. Jak inni stali w kolejce po urodę lub inteligencję, to ja nie wiem, po co stałam. Pewnie po czekoladę 😀

Julie, a Ty po prostu przyznaj się, ze jesteś wampirem, bo czas płynie, a Ty nic!
kujka To w sumie dobrze, bo bez mejkapu jestem jakieś 360 dni w roku  😂

Julie Dzięki, zdecydowanie nie na codzień 🙂 Twój make-up baaardzo fajny, a Gabik jaki już chłop  😲 Za rzadko w dzieciowym bywam chyba.

maleństwo Oj tam, oj tam, ja tej czekolady też sobie uszczknęłam 😉

wojenka Ja też chcę wakacje! W tym roku jestem mega podekscytowana, bo prawdpodobnie nam się uda wyjechać na pierwsze wspólne, długie, pełne, prawdziwe wakacje. Już chcę, chcę, chcę. Najpierw jednak obooozy 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 czerwca 2015 13:29
maleństwo, ja chyba też stałam w kolejce po coś innego  🙄 i w sumie co z tego, że w każdym sklepie kupując alkohol (cydr\redsa) muszę pokazywać dowód  😵
busch   Mad god's blessing.
27 czerwca 2015 14:33
Ja zawsze zazdrościłam takim osobom jak Atea, które są śliczne niezależnie od makijażu, ja bez makijażu nie lubię chodzić nawet jak wiem, że będę siedzieć sama w domu 😁. Jak jestem chora, to też się maluję... jak się przestaję malować, to znaczy, że jestem jedną nogą w grobie  😂

Julie, pięknie wyglądasz i bardzo ładna kreska na oku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się