Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

rewir ależ on słodki  😍
Chess odrazu zwróciłam uwagę na tatuaż, to są dwa piórka? W najbliższej przyszłości chce sobie zrobić i szukam inspiracji  😉

Dawno mnie tu nie było to wrzucam wczorajsze snapchatowe ;P
Kocham Like'a! 😍

Chess, Fajne banie, mój synek by miał ubaw. Przyjedź do nas do ogródka porobić! 😉
(Masz piękne oczy i je podkreślaj, dobrze to robisz. A usta przy takiej kresce na oku niekoniecznie, myślę, że jeśli w ogóle, to w kolorach "nude".)

TheWunia, A Ty, to spokojnie modelką mogłabyś zostać, patyczaku jeden. 😉
Bardzo ładna jesteś tak "poza tym".
TheWunia, to 4 piórka, dookoła prawie całej ręki, tylko całkiem od spodu nie ma 🙂 30.09 robię kolejny, tym razem w kolorze.
Julie, zapraszam na starówkę jutro rano 🙂 Będziemy. Dzieci faktycznie mają ogromną radochę. Pokazy "indywidualne" też organizujemy 😉 na urodzinach i innych imprezach.
Co do ust to tak naprawdę głównie do tych baniek je tak zrobiłam. Ogólnie prawie ich nie ruszam a szminek używam baaardzo oszczędnie i ostrożnie.
Dwie twarze. 😀


flygirl drugie mi się bardzo podoba 🙂

Ja mam w końcu w miarę wyjściowe zdjęcie z moją przyjaciółką, więc się chwalę! (ja po lewej)

Wojenka   on the desert you can't remember your name
30 sierpnia 2015 23:38
Same ślicznotki.
To ja tak dla odmiany.
W sumie to nie mam w zwyczaju wrzucać tu zdjęć końskich, ale tak wyjątkowo wrzucę, bo koni mało widać, bardziej dwie revoltowiczki.
Selfie przy powrocie z plaży, z martvą w tle, która miała taką radochę i głupawkę, że i mi się udzieliło. 😉

Wojenka, fantastyczne zdjęcie. Lubię Twój typ urody i sposób, w jaki wychodzisz na zdjęciach (na żywo pewnie też tak jest) - wyglądasz na bardzo pewną siebie, zadowoloną 🙂

Dorobiłam się fot z Jakubowic, ja po lewej 🙂
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-0/p480x480/11986580_969040249805804_8691173875898935286_n.jpg?oh=83319ee5a4ed117a198cab7d6a772c8b&oe=567ABBCF[/img]
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11949545_10204873471939888_5841362142312227898_n.jpg?oh=ed5caf1194228230938cfb1584540009&oe=566F0882[/img]
Wojenka, fantastyczne zdjęcie. Lubię Twój typ urody i sposób, w jaki wychodzisz na zdjęciach (na żywo pewnie też tak jest) - wyglądasz na bardzo pewną siebie, zadowoloną 🙂

Bo naturalnie piękna jest skubana  😡

Stwierdziłam, ze jak już tu dorastam z re- voltą to pokaże sie znów po jakimś czasie:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 września 2015 21:12
wymodelowana, ach te pozory  🤣 Ani zadowolona ani specjalnie pewna siebie nie jestem  😁
Za to Ty bardzo pozytywnie wyglądasz  🙂

Alabamka, ale wydoroślałaś! Już nie dziewczynka, tylko laska  🙂
I dziękuję za miłe słowo  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 września 2015 21:28
Alabamka ojzu, kocham Twój tatuaż!!! 😍
Alabamka Piekna ty a tatuaz boski! 💘 taka wisienka na torcie 😀
wymodelowana strasznie sympatycznie wygladasz! 😉
Julie ahahahahah tez chce takie, zaciesz bede miala pewnie podobny co martva, obie jaramy sie jak swieczka wizyta u ciebie 😀
flygirl laaaadnie, na selfie z Manti tez 😀 ty mega fotogeniczna jestes 🙂😉))
wojenka bardzo klimatycznie 🙂

Ja sie melduje po rozjasnianiu part 2, jeszcze ze 3 razy i bede Daenerys Targaryen ;P
faith jestem ciekawa ostatecznego koloru 😉

Dziewczyny mam dylemat w sobotę wesela a ja nie mogę zdecydować w co się ubrać (wsystkie "krótkie" wersje odpadają, bo niestety jestem zmuszona chodzić w stabilizatorze na kolano :zemdlal🙂 Mam do wyboru kombinezon i długą sukienkę, co wybrać, jak myślicie? :kwiatek:
Sukienka:

Kombinezon:

Nie wiem czemu nie mogę odwrócić zdjęć 🤔wirek: no cóż trenujemy szyje 😎
Sukienka!!!!! W kombinezonie +20 kg według mnie 😉
Ja dalam juz w innym watku ale dam tu , szkolenie do konkurencji z bydlem  😁
ojaaaaaaaaaa  💘 tez bym takiej dala buziaka 😀
Wojenka, w takim razie ciesz się, że tego nie widać, bo takie osoby są, wydaje mi się, dużo lepiej postrzegane przez otoczenie 😀 Dzięki :kwiatek:
faith, dziękuję :kwiatek: Póki co bardziej podobałaś mi się w czerni, chociaż w tej wersji jakby... młodziej? Ciekawa jestem ostatecznego efektu 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 września 2015 19:36
marlin1990 gdzie Ty dorwałaś ten kombinezon? Jaki boski hipisowski styl 😍 Ja bym go brała 😜 Faktycznie grubiej, ale kiecka kompletnie do mnie nie przemawia, jest nijaka i szarobura, a kombinezon- no szał w trampkach! 😍
CzarownicaSa w lumpie 😁 niestety rozmiar jakiś ogromny (44 albo lepiej :ke🙂  😵 ale nie mogłam mu się oprzeć 😜
Marlin1990 - a moze po prostu eleganckie czarne spodnie i jakas szalowa gora do tego? Gorset? Mocno dekoracyjna biala bluzka? Albo zupelnie po mesku z prosta biala koszula, tez ma to swoj urok🙂 zalezy tez jaki klimat wesela. Kombinwzon ciekawy, ale w moim odczuciu jakos nie bardzo na wesele🙂
faith najgorsze jest to, że idę na to wesele znając tylko jedną parę poza nami 🤔 nie znam też nikogo z państwa młodych 🙄 chciałam wskoczyć jeszcze w coś letniego w związku z panującymi temperaturami 😉 największym problemem jest to, że buty na obcasie też odpadają ze względu na kolano 😵 może mnie w nocy olśni i jeszcze coś wymyślę 😂
Do mnie ani sukienka ani kombinezon nie przemawiają, zwłaszcza na wesele. Na miasto czy spotkanie ze znajomymi to jeszcze 😉 Postawiła bym na spodnie i jakąś bluzkę lub koszulę na górę. Z tego co wiem to wczoraj był ostatni dzień upałów 🙂
I ja sobie trzasnełam selfie i nawet mi wyszło  😜
Alabamka, A ja poza tatuażem to przede wszystkim kocham Twój kolczyk. 😍 Chciałabym się z Tobą całować. Oczywiście tak hipotetycznie, jakbym nie miała mojego Adama najlepszego na świecie i jakbym była lesbijką, albo jakbym była pijana, albo pijaną lesbijką. 😉

marlin1990, Ja głosuję na sukienkę.

rosek0, Słodkie. 😀

faith, Czekam na efekt końcowy, już chyba widzę oczami wyobraźni, patrząc na te najjaśniejsze włosy, że będzie super.

gunia92, A co miało nie wyjść? Bardzo ładna jesteś, to musiało wyjść. 😉

A ja zaprezentuję kombinacje pod tytułem co by tu ubrać i jaki makijaż na twarz zarzucić, na wieczór panieński i ślub Agnieszki.
Kilo tapety i kreska:



To oczywiście nie na ślub. Na ślub może nawet nie ubiorę się wyłącznie na czarno. Może...

Wojenkauwielbiam Cię, masz w sobie taką klasę  :kwiatek:
Julie ale rakieta!  😍
Coś co mi się natychmiast skojarzyło:
😉
Hexa, Nie znałam tej piosenki, fajna. Miło mi, że skojarzyło Ci się ze mną.
Fajny tekst: "Mama kura domowa, mama królowa lwica, mama gołębica, spadła z księżyca". 😁
bardziej miałam na myśli " jaka fajna mama, wiem, że nie jest sama, idzie tak swobodnie, pięknie ubrana..."  😁
Dziękuję, miło mi. 🙂 Chociaż mi najbardziej do mnie samej pasuje "spadła z księżyca". 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 18:01
Julie mi mega, ale to mega przypominasz aktorkę, która gra Arizonę Robbins w serialu Grey's Anatomy 😜

[img]http://vignette3.wikia.nocookie.net/greys/images/2/21/ArizonaGAS10.jpg/revision/latest?cb=20130913154347[/img]
Yyyyy... Nie pomyliłaś aktorek? Albo zdjęć? Nie widzę najmniejszego podobieństwa. 🙂
Płci jestem tej samej jedynie. 😁
Pomijając, że najczęściej wyglądam tak jak na tych zdjęciach trochę wyżej. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się