Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Julie ooooo wow, bombka! 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 19:04
No Ty jesteś brunetką, ale poza tym dla mnie jesteś od niej bardzo podobna 😉
A bo Ty mnie sto lat temu i tylko raz na żywo widziałaś, jak jeszcze Gabik był w moim brzuchu, a Rajka była malutkim pisklaczkiem.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek kto mnie zna w realu widział podobieństwo. Na zdjęciach które tu wrzucamy, to wiesz... światło, perspektywa, makijaż, fotoszop... 😉
Rzadko ktoś wrzuca tu zdjęcia "jak naprawdę wyglądam". Raczej takie "jak chciałbym wyglądać" i "jak wyjątkowo korzystnie wyszłam na tym zdjęciu".
Ja wyglądam naprawdę tak jak na tych selfie z terenu, ale w okularach i w kasku, to każdy wygląda ok. 😉
Jakbym zdjęła okulary i kask, to by wyszło na jaw, że jednak nie jestem wampirem. 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 września 2015 21:44
Ale wiesz- to, że mi ją przypominasz wcale nie oznacza, że tak jest 😀 Po prostu bardzo mi się kojarzysz z tą postacią filmową, bo to jest taka wiecznie uśmiechnięta, wesoła i zabawna pani doktor od dzieci 😀
No, ale że nie mam gustu to już chyba każdy wie 😁 A ja się z tym w pełni zgadzam i nawet nie próbuję udawać, że jest inaczej 😁 Więc wiesz, nie czuj się "zobowiązana" do mojej opinii 😁
Mój nowy srajphone ma wreszcie sensowny przedni aparat, więc zaczełam się bawić w selfie  😁
Julie ale serio, mi też od zawsze kogoś przypominałaś, a dopiero teraz Czarownica uświadomiła kogo. 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2015 06:59
Julie, rysy macie podobne, zwłaszcza szczęki 😁
Dziewczyny, dostałam wczoraj takie coś, nie wiem, czy się śmiać, czy płakać, ale dla mnie to najgorszy retusz ever 🙇 🥂
uważajcie, komu się dajecie focić  😁
ładnemu to zawsze będzie ładnie, nawet jak go będą chcieli sknocić  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 września 2015 18:40
Dziękuję Hexa  😡 :kwiatek:
Dziękuję faith  :kwiatek:
Thymos, czepiasz się  😉
Wojenka, W koncu nie uslyszalam, ze mlodnieje z wiekiem i zaraz spadne poniżej 15  :kwiatek:  😁
CzarownicaSa, faith, Dziękuję, milo mi ze się podoba  :kwiatek:
Julie, Zawstydził mnie Twój komplement a chlopakowi obok szczena opadła  😁
Czysto hipotetycznie sie polecam w nastepnym wcieleniu, chętnie skoczę się wtedy napić 😉
Cos mi ostatnio selfie wychodza nawet...  😁
faith ale ładnie w tym blondzie, tak dziewczęco :kwiatek:

Już po weselu 😅 zabawa była świetna i wykorzystałam obie kreacje 😎
Thymos, Weź ić stont. 😵 Jak można być tak piękną?! Bezczelność. Do jakiegoś Holyłudu się wyprowadź, tam będziesz pasować. A nie tu ludzi denerwować.  🤬

faith, Ładnie! 🙂 A to już koniec? Czy jeszcze jaśniej? Mi się widzi jeszcze ciut + ochłodzenie koloru.

Pisałam ciut wyżej, że na zdjęciach nietkniętych fotoszopem wyszłoby na jaw, że jednak nie jestem wampirem.
A tu niespodzianka. Ja po prawej, a po lewej człowiek o normalnym kolorze skóry, forumowa Agnieszka.

robakt   Liczy się jutro.
07 września 2015 17:24
Taki tam robaczek  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
07 września 2015 17:47
Selfi-srelfi + nowa i (już) ulubiona pomadka. 😀

Pursat a co to za pomadka? kolor genialny 🙂

Julie plan jest wlasnie na jasniejszy i zimniejszy 🙂 ale poki co ciagle wybarwiam te czern ktora nosilam x czasu, to jednak troche trwa zeby dojsc do jasnego i nie poniszczyc wlosow 🙂 ale jestem cierpliwa! 😀 a ty chyba jestes wampirem czy cos  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
07 września 2015 17:52
faith, M.A.C Giambattista Valli Eugenie. 😍
Scottie   Cicha obserwatorka
07 września 2015 19:41
faith, współczuję zabawy z włosami 🙂 mnie się w żaden sposób nie udało ochłodzić koloru włosów i musiałam czekać, aż zrosną. Moim zdaniem nie pasuje Ci blond, ale może kolor docelowy będzie bardziej trafny.
faith,  a mi sie podobasz w jasnym. Nadaje taki dziewczecy wyglad. Tyle, ze ja jako posiadaczka oryginalnie ciemnego koloru wlosow, zawsze lubilam bardziej blond.
U mnie dekoloryzacja z czarnego odbyla sie na 3 razy, bez szkody dla wlosow.
Moze dlatego, ze  mam tak duzo siwych teraz, ze farbuja sie na jasny bardzo szybko.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 września 2015 14:50
faith, jak dla mnie fajnie będzie w blondzie, ale aż prosi się o wywiniętą kreskę eyelinerem.

ja mam bez makijażu, wprawiam się w trudnej sztuce robienia zdjęć w lustrze  😂
faith, pięknie Ci w blondzie! Zdecydowanie lepiej niż w ciemnych!
Bardzo dziekuje dziewczyny!🙂 pochwale sie po kolejnym etapie, teraz 2 miesiace przerwy i odzywiania🙂 powiem wam, ze ja sie czuje dobrze w takim kolorze, jakos tak bardziej naturalnie🙂
faith, w tym blondzie to masz -10 lat 🙂
Bo w ogóle czarne/ciemne włosy postarzają. Zwłaszcza do jasnej karnacji.
busch   Mad god's blessing.
12 września 2015 22:04
faith, mi się bardzo podobasz w tych włosach 🙂 Szał 🙂
Cariotka   płomienna pasja
13 września 2015 08:26
Thymos jestem  fanką Twojej urody. Szkoda że nie mam tak szczupłej twarzy. Nawet jak byłam bardzo chuda miałam okrągłą i dużą twarz.

A to ja szpitalowo, siedzę dopiero 3 dzień a umieram z nudów...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 września 2015 09:17
Pursat, szał !

Cariotka, dobrze wyglądasz jak na leżącą w szpitalu 😉. Zdrówka! I widzę, że towarzyszą Ci szkoty  😁

faith, o wiele lepiej w jasnych! Ciekawe jak ja bym wyglądała  😁
Cariotka   płomienna pasja
13 września 2015 11:01
Wojenka Tobie jest dobrze w ciemnych włosach !
Pani pielęgniarka się śmieje że mam  ADHD hehe  😁 I że wmawiam wszystkim że zdrowa jestem.
Tęsknię za psem....dzwonie do mamy i się pytam jak tam moja Oniula  💘
I znowu wyskakuję z szafy ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się