Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 kwietnia 2016 14:51
Zwykle jestem sama w stajni, ale dzisiaj zatargałam P. i takich zdjęć komórkowych się dorobiłam
Bischa   TAFC Polska :)
23 kwietnia 2016 15:26
Na gorce spotterskiej 🙂
Jakas szybka fotka 😉

Dorobiłam się w końcu normalnego zdjęcia z moim koniem  😁! Z piątkowego spacerku. A takie niewyraźne bo zmniejszane.  😁
Naturalsi Piękne zdjęcie  🤣
Ja rowerowo i mój ukochany rower  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2016 18:50
anil jaki Ty szczuplak jesteś!  😲 A rower cudowny, marzy mi się taki różowy do miasta  😜
Hahah szczuplak  😀 Ja mam 10 kg do zrzucenia kochana. Mój rower to prezent , więc nie miałam możliwości wyboru koloru (pewnie wzięłabym czarny, więc może lepiej  :hihi🙂 Ale ten typ roweru jest mega, nim się człowiek wiezie, a nie jedzie, jest mega wygodny.
Zaatakuję kilkoma zdjęciami z mojej wariackiej podróży do Wietnamu. Przygoda życia 😀

Sajgon, poczta:


Hanoi:


Wioska plemienia Hmong w górach na północy pod granicą chińską. Spaliśmy tam w drewnianej chacie bez okien ze świniami, kurczakami i psami 😀 toaleta to był murek z dziurą w ziemi 😀


Nieustraszona backpackerka. Oczywiście wpadłam w tą wodę po kostki. Do Sapy tylko 12 km 😀


Wietnamska kawa z lodem w zatoce Halong:


Podróż z Hue do Hoi An - zajęła nam jedynie 6h (140 km) :P skuter nam się zepsuł po drodze we wsi, w której można było zjeść tylko smażonego psa i nikt, absolutnie nikt nie mówił słowa po ang :P


morze południowochińskie i spieczona muza 😀


kayaking w Halong Bay:


sorki za ilość ^^ to tylko ułamek miejsc i okoliczności jakie zwiedziliśmy/w jakich się znaleźliśmy. przygooooda życia  😍 😅
Podziwiam za taką wyprawę, sama bym się nie odważyła. Super fotki, zupełnie inny świat.
Meise nawet nie wiesz jak ja Ci w tej chwili zazdroszcze i równocześnie cieszę się Twoim szczęściem  :kwiatek:  ale chyba bardziej zazdroszcze  😀iabeł:
Meise, a mogłabyś więcej napisać w wątku o podróżach? 🙂 Chętnie poczytam, bo chęcią do odwiedzin Wietnamu zaraziła mnie moja była szefowa, była tam ze 3 razy już i z opowieści brzmiało super 🙂
Dziewczyny, tego nie da się opisać, co myśmy tam przeżyli! To była podróż na pełnym spontanie, zero planowania! Wszystko załatwiane z dnia na dzień, na wariackich papierach. Mnóstwo dobrych, ale i złych przygód 😉

Chętnie opiszę parę przygód w wątku o podróżach jak znajdę trochę czasu 😀

Pokażę Wam jeden z naszych noclegów ^^:



:P
Wichurkowa   Never say never...
25 kwietnia 2016 10:16
Meise super będziesz miała co wspominać :-) A po za tym śliczna figura i piękna buźka  :kwiatek:

A to ja z wczorajszej samojebki  😁
Meise super będziesz miała co wspominać :-) A po za tym śliczna figura i piękna buźka  :kwiatek:


dziękuję, ale piękną figurę to masz Ty  💘
śledzę zmiany na bieżąco w wątku odchudzaniowym, nawet jak nie piszę  😉
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2016 21:20
Ja po prawej  🥂

efeemeryda   no fate but what we make.
29 kwietnia 2016 21:48
Gillian
ależ Ty młodo i dziewczęco wyglądasz ! wow 😀
z postów spodziewałam się Cię dużo starszej i jakoś tak w ogóle kogoś innego  😁
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2016 21:57
Ale że garbata baba z pryszczami miała być?  👀  🤣
przerwa w pracy. Po fotkach widzę, że z daleka to na swoje lata nie wyglądam. 🙂 Wniosek taki, że muszę się ludziom pokazywać tylko z daleka.  😜



mils   ig: milen.ju
01 maja 2016 22:25
Mam takie okazyjne, po koncertowe z W. 😁

I dzisiejsze selfie z cyklu "gdy faceta nie ma w domu i mogę nosić jego rzeczy, a przy okazji szpanować trzema paskami". 😂
Fotografa brak (mój osobisty fotograf, znudził się fotografowaniem mojej osoby 😉 ), więc selfie robię sobie sama, o!  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 maja 2016 20:41
pamirowa, mnie też nie ma kto robić zdjęć  😉
dawno nie miałem zdjęć w pracy
Czepek miodzio  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
02 maja 2016 22:24
galopada_, ślicznie wyglądasz!
Meise, ty też przepiękna, a podróży mega zazdroszczę - wspomnienia na całe życie!

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 maja 2016 09:33
Wieki mnie tu nie było to też wpadnę z selfie 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 maja 2016 09:41
Wszystkie jesteście piękne, ale to ogurek wygrał internet!  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 maja 2016 14:55
.. i ja się przypomnę  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2016 14:56
Hermes!!!  😍 Pięknaś  💘


mils młodziutki ten Twój W.  😀
Lotnaa,  😡
Już z nieco zsocjalizowanym kotełem 🙂
Edit. obrócone zdjęcie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się