Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Czekałam, aż otworzą Lidla, więc co innego mogłam robić, tylko selfie. 🤣
[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13988852_1256030661076657_525601835_n.jpg?oh=f1d825451d029000b81f7ade47cd2e17&oe=57AA96F3[/img]
czarownica , schudlaś ? korzystniej wyglądasz  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 sierpnia 2016 22:21
Przytylam 😂 ale dziekuje 😁
Czarownica widziałam na fejsie, ty jakoś pasujesz idealnie do tej Irlandii 🙂 Fajnie wyglądasz 🙂 (i widziałam tort Rajki ale obłęd!!)


Nowa zajawka 😉



Po wizycie u fryzjera mam humor jak rzadko 😀 klub myszki mickey pozdrawia!

Oooo! I nareszcie blond ostateczny! 😍
Jeszcze dawaj zdjęcie w rozpuszczonych przy najbliższej okazji.
faith zdradź mi prosze, który to fryzjer potrafi zrobić grzywkę na bok porządnie, bo każdy, któremu dałam ruszyć, koncertowo mi psuł i tnę sobie sama, ale to nie to samo jednak
Julie mam sprawę do ciebie, leci pw 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 06:48
faith, uroczo  🙂
Ja wczoraj zostawiłam sporo włosów w salonie i już pamiętam czemu tyle lat trzymałam włosy do pasa. Te do ramion są rano beznadziejne  😂
flygirl no przeciez, ze Krysia w Wiktorii 😉 ja jej nie zdradzam 😀 btw, ta grzywa jest cieta tak ze i prosto i na bok mozna nosic 🙂

safie oj, nie sa, tylko trzeba wysuszyc zanim sie polozysz i rano z grubsza przeprostowac 😉 ale ja tez zapuszczam 😀

Julie  :kwiatek: jeszcze te od skory sa troche za cieple odcieniem, ale w sumie, wyglada to fajnie, mam i rozpuszczone, tyle ze fota z rasi :P

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2016 08:35
Nie używam ani suszarki, ani prostownicy, więc muszę przecierpieć 🙂
Faith ładnie ci bardzo, chociaż z tego co pamiętam w czarnych też było fajnie, ale poważniej 😉

Stara zajawka - capoeira  😍 Zdjęcia mało pozowane więc wyglądam jak wyglądam 😉









gwash, bije od Ciebie energia ekstra pozytywnej mamy. Takiej, która ma świetny kontakt z dziećmi, a jednocześnie pasję we własnych zainteresowaniach. "Pachniesz" równowagą prioryyetów i uśmiechem.
Staram się  :kwiatek:  To jest łatwiejsze gdy dzieciaki robią się starsze, wcześniej nie było tak kolorowo 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2016 16:34
Pochwalę się efektem cięcia 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
25 sierpnia 2016 19:57
Nowy nauczyciel, nowa jakość grania. LEPSZA!


safie już wcześniej miałam ci to napisać, wyglądasz strasznie podobnie do dziewczyny mojego ex i jak mi się pojawia twoje foto na insta, to mam przez chwilę takie 'wtf, przecież ja jej nie obserwuję!' 😁
Kilka fotek z mojej autostopowej podróży do Estonii 😀








Pomyślałam, że się podzielę...
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2016 23:30
😎





Chwała temu kto wymyślił botoks na czoło i phtoshopa do poprawy zmarszczek.  😁
Tunrida extra wyglądasz! Jak długo utrzymuje Ci się efekt botoksu?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 września 2016 10:37
olencja, super pozytywne zdjęcia! Zazdroszczę, bo w tym roku nigdzie nie udało mi się pojechać stopem. Przeczytałam całego bloga!
Bischa zazdroszczę!

ashtray- stosunkowo krótko w porównaniu z innymi osobami, bo już po 3 miesiącach ewidentnie puszcza. I jak ostatnio poczekałam z poprawką 6 miesięcy to już czoło było pomarszczone samo z siebie bez robienia min. Podobno wg mojej dermatolog mam pecha.
za to kwas hialuronowy w zmarszczkach na dole twarzy trzyma się super ponad pół roku i nic nie trzeba poprawiać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 września 2016 17:56
Bardzo mi się te krótsze włosy podobają  😀iabeł:
Tunrida mega wyglądasz!!  😍

Znów wyskakuje juz z lodówki z seszelskimi zdjęciami :P Tym razem bez koni.


Ja też się wstawię z kilkoma instagramowymi 'fociami' z ost. 2 tygodni. Tak to się powoli żyje w tych "Bieszczadach" :P

Ulubiona ostatnio fryzura - koński ogon na bok:


Puniamy z zającem:


Testy nowej pomadki:


Friends, not food:


Targi w Kolonii, przed wyjściem na imprezę co-brandingową:


Naturalny odstresowywacz:


Ja i nic więcej ^^:


Such dogge! Idziemy na spacer:


przyczajka
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2016 18:01
Meise cóż to za zając?  Pokażesz go więcej? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się