Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 kwietnia 2018 20:31
to Biały Owczarek Szwajcarski 🙂

amnestria, piękne jesteście  😍
Ja też dziubków nie lubię. Choć niektórym pasuje.. wszystke jestescie śliczne!
Też jestem z frakcji nie-dla-dziubków. No chyba, że ktoś to robi specjalnie np "a teraz wszyscy róbcie głupie miny". Ale w "zwykłym" zdjęciu? Po co? Nie wygląda to fajnie  😉

Julie drugie zdjęcie super, takie naturalne. Czy Ty kiedyś byłaś blondynką?  👀


Nigdy nie byłam blondynką, moje naturalne włosy są trochę jaśniejsze, a od stu lat farbuję na ciemny brąz.

Ja też jestem z frakcji nie-dla-dzióbków, to pierwsza i ostatnia taka fotka, którą sobie tak dla jaj zrobiłam i opublikowałam. Całkowicie się zgadzam z tym, że to głupie, ale akurat taki miałam zamysł.

[quote author=maleństwo link=topic=28.msg2773971#msg2773971 date=1523453003]
Julie, nie obraz się, ale na pierwszym, przez ułamek sekundy, pomyślałam "siostra Godlewska?!" A na drugim super, młodo, ładnie zgrabnie! [/quote]
Who the f**k is siostra Godlewska?  🤔 Nie znam.

A za pozostałe komplementy dziękuję. :kwiatek:
Chyba udało mi się nie roztyć. Brakuje 3 kg do wagi sprzed ciąży. 😉

tunrida, Super wyglądasz. I rzęsy bardzo dodają uroku, zwłaszcza jak dobrze zrobione.
Ja sobie raz  zrobiłam na sam koniec ciąży, żeby jakoś wyglądać na pierwszej wspólnej fotce z maluszkiem. 😉
Ale za bardzo wkurzał mnie brak możliwości umycia całej twarzy w ciepłej wodzie. Chociaż może jeszcze raz latem na jakiś wyjazd zrobię...

Edytuj posty.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 kwietnia 2018 09:22
Dzięki dziewczyny!

larabarson, faith   dziekuje. Ta fryzura to jakiś totalny przypadek, nic nie chciało się układać więc powpinalam tone wsuwek o i dziwo wyszło. 🙂
smarcik, one wcale nie są jasne, to taki musi, nijaki blond 🙁 Strasznie ich nie lubię. Bardzo fajne te twoje foty!
infantil, dzieki! Ja zwykle spięte noszę w sumie. Ty jak zwykle pięknie wyglądasz! Też bym taki makaron zjadla.
amnestria, obie urocze. 🙂
Julie Nie chciej wiedzieć, jak wygląda siostra godlewska 😀
nie googlaj, nie goooglaj, idź się zajmij dziećmi  😁 😁
maleństwo, No bardzo Ci dziękuję. Bardzo.
A wiodłam szczęśliwe życie nie wiedząc o jej istnieniu.
Nie oglądam tv, boję się włączyć odkąd w czasie przerzucania kanałów zobaczyłam, że Popek występuje w Tańcu z gwiazdami. I dobrze mi z tym było! Dzięki!
(A tak prawdę mówiąc, to chyba nie trudno by było mnie na nią ucharakteryzować, ze względu na podobne gabaryty. 😁 😵 )
ee tam, moim zdaniem wcale nie jesteś do niej podobna. Nic a nic. A z dziubkiem ci baaaardzo ładnie ( jak i mi) i tak powinnaś chodzić po mieście.  😁
No dajcie spokoj, nie można być 24/7 śmiertelnie poważnym, czasem i dziubek trzeba machnąć! 😉
Super wyglądasz Julia! 🙂
Jeszcze raz spojrzałam i w prawdzie nie wiem która z nich to Godlewska, a która to siostra, ale nieważne, już nie chcę o nich więcej wiedzieć i widzieć. I tak jestem od nich obu razem wziętych zdecydowanie ładniejsza. 😁

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 kwietnia 2018 11:56
Julie wszystkie są Godlewskie i wszystkie są takie same, więc to w sumie bez różnicy  😂 Na szczęście jesteś od nich sto razy ładniejsza  😁 Nie wiem czemu myślałam, że naturalnie masz jasne włosy  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 kwietnia 2018 13:46
Julie, no napisałam, żebyś się nie obraziła 🙂 Heh, ja niestety coś tam o takich masakrach chodzących muszę wiedzieć, pracuję z młodzieżą żyjąca głównie w sieci i wypada się trochę orientować, co lubią, a z czego mają bekę. Też wolałabym te panie "odzobaczyć" 😉
maleństwo, wiem wiem i Ty też chyba wiesz, że ja jestem ostatnia do obrażania się. 😉
Co do orientowania się, to ja też chcę raczej być na bieżąco. Tv nie oglądam, za to oglądam memy w internecie, ale te stwory jeszcze mi się nie przewinęły. 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 kwietnia 2018 19:43
Wiem wiem. 🙂
Jako, że dorobiłam się w końcu zdjęcia z moim koniem, na którym jako tako wyglądamy to przypominam się z moją twarzą 😉
Świetnie wyglądasz. :kwiatek: Tylko Pan koń jakiś taki nie zadowolony  🏇
Julie, zdecydowanie tak dla twojego dzióbka  😅 (i tak dla dziubków w ogóle)
Dziękuję. 😀

gabb., Poza śliczną twarzą, to jeszcze masz zgrabny tyłek! 😉
I wlooooosy obledne  😜

Ja mam letniego selfiacza z piesełem 😀



AAA!! Mam tez dziubka, potowarzysze Julie 😀 Z moja zjawiskowa dziewczynunia z zespolu z pracy 😀



zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 kwietnia 2018 19:12
słodki ten Twój piesio  😍

Wrzucam swoje z dzisiaj 🙂

Edit: wrzucam z dzisiaj
Julie musiałam się cofnąć o stronę bo podobno wrzuciłaś zdjęcie z dziubkiem  😍  💘
naovika, Hehehe 😉 Ja podziwiam Twoje zdjęcia na Instagramie.

Z góry przepraszam tych, co mnie mają na Instrgramie i są na FB grupie "dzieciowej re-volty" za wyskakiwanie z lodówki, ale profi zdjęcia w plenerze mam pierwszy raz w życiu.
Mam nadzieję, że nie ostatni, bo jednak samemu się takich zdjęć telefonem nie zrobi. 😉 Chciałabym kiedyś taką sesję z mężem i końską.







Julie, piękne zdjęcia :-)
Julie Śliczna rodzinka. 🙂
Julie przepiękne zdjęcia!  😍

a ja się dorobiłam kolejnej foty w moim naturalnym środowisku  😜 Może nie jest najbardziej korzystna na świecie, ale oddaje sedno sprawy znakomicie i przez to uwielbiam to zdjęcie.
Julie swietne, cieple foty! a ty wyglądasz kwitnąco 🙂😉 moja siostra robila ostatnio z rodzinka podobne zdjęcia i tez wyszly takie klimatyczne, przepiekny pomysl i realizacja 🙂

infantil rewelacja! jest wlasnie bardzo korzystna, widać ile masz radochy 🙂

A dorzuce sie jeszcze 🙂
Dziękuję 🙂


faith,  Mega! Już widziałam na FB, naprawdę pięknie wyglądasz. 😍

infantil, W pełni podzielam zdanie przedmówczyni. 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 czerwca 2018 08:50
infantil, zdjecie jest zarąbiste i zgodzę się, że właśnie wyszłaś bardzo korzystnie!

faith, bardzo fajnie. W tym blondzie masz look takiej dziewczyny z amerykańskiego filmu z lat 80, ale Ci pasuje 🙂

A ja se wrzucę samoróbkę z psem, bo mi się podoba, a co!
efeemeryda   no fate but what we make.
25 czerwca 2018 10:14
maleństwo
wyglądasz jakbyś miała 15lat!!! Super  😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 czerwca 2018 10:17
Haha,dziękuję serdecznie, to samo mi Kurczak na fejsie napisała 🙂 A mam niemal o 20 więcej 😉 Dobry filtr w telefonie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się