preparaty na stawy

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
19 sierpnia 2012 11:12
Gillian, Kulesław na faście (i czarcim pazurze z Dodsona) ciągnął równe 1,5 miesiąca jako alternatywie zastrzyków dostawowych - efekt całkiem fajne. W razie nagłego W mamy jeszcze 1/4 baniaczka, a po kolejne zakupy wybieramy się do Czech w grudniu na święta (mamy już ugadanego dostawcę).

Niemniej, o Mobility słyszałam również same pozytywy.
Gillian   four letter word
19 sierpnia 2012 12:57
a co się u Was zepsuło? 🙂 ja się już właściwie zdecydowałam, tylko trzeba skądś kasiorę wyczarować 🙂
Alvika a ile kosztuje orling w Czechach, duża różnica? ja to bym chetnie arthro  kupiła 🤣
właśnie też byłam ciekawa i znalazłam to:

http://www.granulky.cz/gelapony-arthro-108kg-p-2507.html
10,8kg za 4 450 CZK czyli niecałe 730PLN, a u nas kosztuje  1120PLN   😵
gelapony fast u nich 290 u nas 420
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2012 09:00
a jak z wysyłką do Polski? kurde, nic tam nie rozumiem 😀
Może jakieś zbiorowe zamówienie?  👀
wysłałam maila  trochę po polsku trochę po czesku z pytaniem czy wysyłają do Polski 😁
liczę na to, że mnie zrozumieją 😉
Może jakieś zbiorowe zamówienie?  👀

jestem za, już napisałam pw do Alviki, czy można się podłączyć pod jej zamówienie;
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2012 11:20
ja też się chętnie podepnę pod zamówienie! bo sama nie ogarnę  😡
ooo ja też bym się chętnie podpięła pod zamówienie!  :kwiatek:
ja też się bardzo chętnie podłączę do zamówienia Alviki  😎
Granulky nie wysyłają do Polski 🙁
ja też jestem chętna i to bardzo  🤣, zbiorowe zamówienie to jest szansa na rabat jak ktoś tam się dogada oczywiście 🤣
No ale jak Granulky nie wysyłają do Polski, to chyba nici z zamówienia...
No chyba, że Alvika by się podjęła.
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2012 16:41
kurde 🙁 a może ktoś ma znajomych w Czechach?

btw - czy ktoś widział gdzieś preparat Equistro CARTIFLEX?
Gillian, spróbuję uruchomić kontakt w Czechach, bo mnie też Orling by się przydał, natomiast nie obiecuję, że to wypali.
Gillian   four letter word
20 sierpnia 2012 18:29
jeśli wypali to super - ja się piszę na 100% 🙂
Ceny w PL nie zaleza niestety od duzej marzy,tylko od Polityki cenowej orlinga producenta... na czechy ma polowe taniej niz na inne kraje UE.
Czardasz jakby coś to ja też się dołączę do zamówienia.  :kwiatek:
Mam do Was pytanie czy można razem podawać ten preparat  http://konik.com.pl/pl,product,11663017,nutrihorse,msm,suplement,1kg.html  z MSM wraz z biotyną http://onephoto.nazwa.pl/konieliny/liny_nowe/produkty.php?kategoria=14&lang=pl ( pierwsza na tej stronie). Na opakowaniu biotyny napisane jest, że zawartośc siarki w dziennej dawce tej biotyny to 100%. Czy MSM , który jest pochodna siarki, przekroczy limit siarki na dzień? Niestety na opakowaniu z MSM, nie ma żadnej informacji o składzie produktu.
to dajcie znać jak ktoś będzie coś wiedział z tym orlingiem  🤣
Jutro postaram się dowiedzieć czy będę miała możliwość kupna przez znajomego. Dam znać.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 sierpnia 2012 11:49
Gillian, u nas był (jak zawsze) diagnostyczny zonk. Pewnego grudniowego dnia koń z padoku wrócił na 3 nogach i nie decydował się na użytkowanie czwartej nogi przez długie tygodnie. Stępokłusy pod siodłem rozpoczął w marcu.

Na Czechy wybieramy się dopiero w okolicach świąt - do tego czasu mamy zrobiony awaryjny zapas Orlinga, a kopytny ma labę ze względu na brak jeźdźca. Kupować będziemy albo w Jičínie, albo poszukamy innych dystrybutorów na trasie Liberec - Praga (bardziej po drodze).
Alvika, ale czy można się do Waszego zamówienia dołączyć? Mi by grudzień bardzo pasował.
Byłabym zainteresowana 5.4 albo 10.8 kg gelapony arthro
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 sierpnia 2012 16:56
Na spokojnie dogadamy szczegółu bliżej świąt, OK? Bo teraz to dzielenie skóry na przysłowiowym (żywym) niedźwiedziu.
Dziewczyny Orlingiem to i ja bym była mocno zainteresowana  😡 :kwiatek:
Miałam Wam dać dziś znać, ale nie udało mi się dodzwonić; będę próbować jeszcze, więc proszę o trochę cierpliwości, trzymam rękę na pulsie 🙂
ja też się chętnie dołączę do zamówienia Orlinga 🙂
Ja również się b. chętnie dołączę. Czekam na info 🙂
Ktos moze uzywal Audevard Osteo?
Nadaje sie na profilaktyke problemow ze stawami?
Bardzo wydajny, ciekawe jak z efektami.
http://sotesklep.animavet.pl/go/_info/?user_id=3757&lang=pl
średnio wydajny jak dla mnie 😉
500zł na 40 dni to sporo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się