Końska rewia mody cz. 3

Ramirez -  zadzwoń do jakiegoś sklepu, który ma produkty Eskadrona to ci zamówią. Mne zamówili w Cavallo, ale kiedyś pisałam maila di Lamiri w tej sprawie i też mówili, że nie ma problemu. Ja czekałam jakieś 3 tyg i teraz mam moje kochane allaroundy 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 lipca 2009 18:16
czy pady Anky bez napisu Anky nadal będą tak atrakcyjne dla kupujących?

czysto marketingowo pytam ??


Ja powiem tak...Moim zdaniem pady bedą nadal atrakcyjne z powodu gamy kolorystycznej.

Deborah, a ja mam zapytanko co do Jarpolowych padów!!! Czy one są z twoim logo czy bez?
wątek zamknięty
pamiętam, że ktoś chyba tutaj podawał wymiary koszuli konkursowej pikeur 36? Pani z equi-shopu napisałam mi, że 174 i 36 są takie same  🤔
wątek zamknięty
to nie do konca prawda... kwestia jak sie uklada na biuscie.... wiec jesli masz mniejszy to wez sobie 164... to bedzie odp malego 36... 170 tj max, a jak wiekszy to wtedy 174 bo to juz bedzie w ramionach jak 36, a w biuscie jak 38  :kwiatek:
wątek zamknięty
Byłam wczoraj w ihaha w Pruszkowie, Anky pea jest jednak śliczny  😍 inny niż na Waszych zdięciach, orchidea taki różowy, hortensja ciemniejszy niż myślałam, kreta blue taki przygaszony. A wszechstronne/skokówki faktycznie są małe.

edit
widzieliście? co to za firma?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=690071012
wyglądają fajnie
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 lipca 2009 10:08
Nabyłam teki zielony - wrażenia bardzo pozytywne. Dobrze się układa pod siodłem, super wchłania pot. Jedyne co mnie trochę martwi to lamówa, która miejscami już się lekko zmechaciła. Tylko uwaga - zdjęcie niespecjalnie oddaje kolory. Żółty jest jaśniejszy (taki ciepły, miły kolor), zielony jest bardzo podobny do kiwi Anky, błękit i lawendowy są jaśniejsze (bardzo ładne zresztą moim zdaniem). W fuksji środek jest jaśniejszy, lamówka tak jak na zdjęciu.
wątek zamknięty
Koniczka - masz jakies foto na koniu tego padu ? Wyglądają bardzo fajnie. I cena do przyjęcia.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 lipca 2009 12:45
cześc dziewczyny
nie wiecie może gdzie moge znaleźć pad w kolorze fioletu,purpury? prócz Anky


yga np tutaj  😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 lipca 2009 14:37
asds, standardowo bez logo. na  zamówienie z logo w wybranym kolorze 🙂
tulipan, dotykałam ostatnio taki pad w rakowcu.. wygląda całkiem nieźle zielony miał super kolorek. pod spodem jakaś siatka jakby dwuwarstwowa. Jedno co mnie zraziło to fakt, że po praniu sprawiał wrażenie jakby wypełnienia było za dużo i wszystko nieładnie się wybrzuszało. ale moze ktoś źle uprał 😉
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
17 lipca 2009 15:19
Allroundy  napewno są w  rozmiarze pony również.
Ja oglądałam pady Horsage, mają bardzo ładne kolory, ale dla mnie są trochę za duże i zbyt miękkie, ale to już kwestia tego, co kto woli:-)
wątek zamknięty
powiem szczerze, że kolorystycznie te Horsage baaaardzo mi się podobają! szczególnie ten żółty  😍
wątek zamknięty
Na drugim zdjęciu (chyba bardziej oddającym kolory?) zielony jest obłędny  😜
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 lipca 2009 16:17
Tak drugie zdjęcie bardziej oddaje kolor. Mój po pierwszym praniu ma się dobrze. Zrobie niedługo zdjęcia, bo na razie żadnego nie mam.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 lipca 2009 16:55
Moja kolekcja czapraków  😉 (brakuje granatowego, który był na koniu i czekoladowego, który jest jeszcze w domu)


A to Ruda w kompletach. Mam ich trochę, więc mam nadzieję, że mnie nie zamordujecie  👀

Granatowy Horsepol + owijki z Lidla


Anky oxblood + owiji JumpTec


Anky China Red + owijki Horze



Eskadron Sky + owijki Horze


Żółty Horze + owijki Horze

realny kolor czapraka  😉


szary Horze + owijki Horze



Zielony oczodajny  😉 Fouganza + owijki JumpTec


Czarny Eskadron + owijki JumpTec


Pożyczona Anky Hortenja + owijki Anky



Futro trochę szpeci zdjęcia  😡
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2009 17:06
Mam już Niciaczka od rivik.  :kwiatek: Jutro zdjęcia na koniu. 😀

wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
17 lipca 2009 17:19
co do padów Horseage to na mnie zrobiły b.pozytywne wrażenie!  🙂 widziałam na zywo wszystkie kolory i są na prawdę śliczne, takie ciepłe. materiał też b.fajny, gruby, ta siateczka od wewnątrz wygląda na porządną. czekam, aż koleżanka w stajni wypierze swój pad i jak się nie zmieni i nie zmechaci po praniu to może też zakupię jakiś.  😉 żółty i zielony są piękne!
wątek zamknięty
Czy przerobienie padów ujeżdżeniowych na wszechstronne jest fizycznie możliwe?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 lipca 2009 17:34
Oti mój zniósł pierwsze pranie super- żadnych obrażeń.
wątek zamknięty
koniczka- masz jakieś foty na Kucu? bardzo fajnie wyglądają- zwłaszcza ta malinka  🍴
wątek zamknięty
Lovely
Tak drugie zdjęcie bardziej oddaje kolor. Mój po pierwszym praniu ma się dobrze. Zrobie niedługo zdjęcia, bo na razie żadnego nie mam.

podkreślenie moje.
wątek zamknięty
ops  😡
wątek zamknięty
mi też ten zielony sie podoba, a w jakich sklepach są one dostepne (pady Horseage)
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 lipca 2009 21:10
a mi bordo,fiolet i zolty..  😍 😜
wątek zamknięty
Jak wszyscy to ja też - mnie się podobają błękit i palace blue. 🤣
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 lipca 2009 21:13
dla każdego co innego-może jakieś zbiorowe zamówienie?  😉
wątek zamknięty
Czy przerobienie padów ujeżdżeniowych na wszechstronne jest fizycznie możliwe?

Chyba prędziej z wsz. na uj.
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 lipca 2009 22:29
fin, tak sobie mysle, ze powinno byc- wszak vs sa mniejsze 'z natury', wiec powinny dac sie wykroic z po prostu prostakatnych dr- tak na logike 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
17 lipca 2009 22:50
Zostałam odesłana do tego tematu z naszym Eurostarem  😁.
Ma już rok,używany niemal nonstop i nadal w świetnym stanie 🙂


Teraz marzy mi się taki czarny 🙂.
A ma ktoś może sezam,mysi albo grafit?
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 lipca 2009 23:02
Super Wam w brązie 🙂
Fajne gatki 🙂

I jeszcze w szmatoholikach powinniście zagościć 🙂
wątek zamknięty
A my mamy eskadrona nightblue :-)
Jutro postaram się zrobić fotki :-)
Alkazar wygląda w nim tak poważnie- he he ;-)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.